320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Las kuulujutud räägida.
    Kui keegi eksib oma keelega nüüd, tuleb suur skandaal. Lubame.
    Rääkige välja, mis toimus
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kõlas ähvardusena.
      Loodetavasti mõni Aaviku sugune keelemees ikkagi räägib mis juhtus.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Rääkige välja, mis toimus
        Las olla.
        Mäng oli meeste mäng, ja 3-3 oli õige tulemus kuigi me lõime kaks lätti viimastel minuutil. Aga OK, tuleb võita järgmised!
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kõlas ähvardusena.
          Loodetavasti mõni Aaviku sugune keelemees ikkagi räägib mis juhtus.
          Ära ise sekka. Kas tulid vaatama? Ei? Noh siis las olla.
          Ütle edasi Kaasikule et tuleb natukene kaaluma kui uued kohtunikud oskavad või mitte ENNE litsentsi ära andma. Ainult eksam täis punktiga pole piisavalt. Ja see on kõik.
          Ma ei ahvarda keegi. Kes teab, teab.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Ise ütlesid, et juua ei tohi. Royal piiritus ja Mehukatti ootavad nüüd mõnda teist mängu.

            Kas mitte rahvaliigas kodumeeskond ei pea kohtuniku sebima? Teie kodumang ja kohtuniku suunas siis küll kobisemist ei tohiks olla.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ise ütlesid, et juua ei tohi. Royal piiritus ja Mehukatti ootavad nüüd mõnda teist mängu.

              Kas mitte rahvaliigas kodumeeskond ei pea kohtuniku sebima? Teie kodumang ja kohtuniku suunas siis küll kobisemist ei tohiks olla.
              Mina valin C-litsentsi kohtunik. Kui tase pole, see pole minu süü.
              Ainult et ma valisin, aga tema oskus ma ei saa vastuta.
              Tuleb ka kohtunikele teha mingi 'trial', nagu mängijatele.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Loodetavasti kohtunik pole kohalik, sooviksin neutraalne, näiteks Ida-Virumaalt.
                Edu selle sooviga. Ainult Rahvaliigas peab kodumeeskond ise kohtuniku hankima. IV liigas määrab kohtuniku EJL.

                Üldiselt pole sellist tagassidet ammu ühegi Rahvaliiga satsi kohta lugenud, niiet ootan korralikku humoorikat kohtumist.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Sa saad, mida maksad.
                  Järgmine kord võta mõni poksikohtunik, siis äkki ei lähe nii nagu täna peale mängu läks .
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Tervist, seltsimehed.

                    Väga jutumees ei ole, aga üritan siis Puhkus Mehhikos esindajana tänasest mängust lühikese kokkuvõtte teha. Seisu nagunii kõik teavad, seega seda puudutama ei hakka. Tõepoolest oli väga ja kohati isegi liiga jõuline mäng, pean vabandama siinkohal Rumori Calcio treeneri Angelo ees, sest mina erinevalt temast ei suutnud rahulik püsida ja mehi tõuklemistest eemale hoida, kuigi see on minu, kui treeneri kohus. Respekt sulle selle eest, et olid rohkem mees, kui mina. Samas tuleb märkida äärmiselt kehva vilepartiid, tänu millele kogu see kaos seal väljakul tekkis. Ma täiesti mõistan, et soovitakse oma tuttavale anda praktikat, kuid kui sa oled kohtunikuks määratud, siis pead sa ka vilistama. 3 asja, mida ma kohtunikult ootan: 1) Mängu kontrolli all hoidmine 2) Mängijate (Või vähemalt kaptenitega) suhtlemine 3) Vilistamine. Ja kurat kui sa ikka ühtegi asja neist ei tee, siis oled ikka väga vale elukutse peal. Terve mängu jooksul ühtegi sõna ega vilet kohtunikult ei tule. Mina naist elusees sõimama ei hakka, aga kui ka seda mängu jooksul ükskõik kui robustsete väljenditega teinud oleks, poleks järgnenud mitte midagi. Ka teine värav sündis sellest, et kogu tiim küsis kas on nurgalöök või väravavahipall, samal ajal mängisid vastased palli lahti ja lõid puuri, kohtunikult mitte sõnagi. Samuti ei näidatud kordagi seda, kelle out peaks olema, ehk sisuliselt kehtis põhimõte: "kes ees see mees". Jättes kõik need tõuklemised ja puksimised eemale, oli ka üks moment mängust, kus vastaste vasakkaitse jooksis meie mehele järgi ja pani täiest südamest hoobi (küll üsna kehvakese) vastu meie mängija jalga. Mis järgnes? Mitte midagi.
                    Ma ei süüdista antud kaoses mängijaid, ei meie omasi, ega vastaseid. Mõlemad meeskonnad oleksid pidanud korjama vähemalt 4-5 punast kaarti (Mida oleks muidugi saanud vältida vilistamisvõimelise kohtuniku tagamisega), kuid kaarte selles mängus ei jagatud, oli nimelt koju unustatud. See selleks, kes tahab tänasest mängust kokkuvõtet, siis kujutage ette kohtuistungit, kus kohtunik, kes otsuseid peab tegema vaatab lihtsalt lolli näoga otsa ja keeldub igasugust otsust tegemast, ehk siis täielik tsirkus, kus jalgpalli mängimisest oli asi ikka üsna kaugel.
                    Enda poolt vabandan nii enda, kui poiste käitumise eest ning ühtlasi loodan, et järgmisteks kohtumisteks leiate endale vähe parema vilepartii, mis tagaks ka kindlasti ausama ja viisakama jalgpalliõhtu
                    sigpic

                    https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Sa saad, mida maksad.
                      Järgmine kord võta mõni poksikohtunik, siis äkki ei lähe nii nagu täna peale mängu läks .
                      Tegelt, inimene oli nii aus et esimeseks mänguks ei tahtnud ühtegi eurot. Ma ütlesin ära ise sekka, rääkisin vana semuna FC Soccernetis, mitte ajakirjanikuna. Mul on oma põhjust.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas D.Trezeguet Vaata postitust
                        Tervist, seltsimehed.

                        Väga jutumees ei ole, aga üritan siis Puhkus Mehhikos esindajana tänasest mängust lühikese kokkuvõtte teha. Seisu nagunii kõik teavad, seega seda puudutama ei hakka. Tõepoolest oli väga ja kohati isegi liiga jõuline mäng, pean vabandama siinkohal Rumori Calcio treeneri Angelo ees, sest mina erinevalt temast ei suutnud rahulik püsida ja mehi tõuklemistest eemale hoida, kuigi see on minu, kui treeneri kohus. Respekt sulle selle eest, et olid rohkem mees, kui mina.
                        Tauri, sa oled noor, on aeg kasvata ja õppida, pole hullu.
                        Te olete kõik toredad poisid, ma olen kindel.
                        Mitte keegil on 'hard feelings' meie satsil, mäng läbi, kõik seljatud.

                        Samas tuleb märkida äärmiselt kehva vilepartiid, tänu millele kogu see kaos seal väljakul tekkis. Ma täiesti mõistan, et soovitakse oma tuttavale anda praktikat, kuid kui sa oled kohtunikuks määratud, siis pead sa ka vilistama.
                        Ma olen sellega nõus, ja ma ütlesin: vastutan et tema valisin, aga, ma pole talle õpetanud ja teda kaalunud.
                        Siin tuleb Liitus väga sügav enesekritiika teha et, miks antakse litsents kellele kes pole üldse jalgpalli kogemus (mängijana) ilma kaalumata kuidas platsil käitub, otsustab ja juhib mäng. Kujuta ette kui antakse juhiluba ilma praktika eksamita?
                        See on sama. Tuleks panna neid platsil (hooaja ettevalmistus mäng, madamalas liigas) ja juhida, jälgida, parandada. Kogenud kohtunik jookseb praktikantiga, literally.

                        3 asja, mida ma kohtunikult ootan: 1) Mängu kontrolli all hoidmine 2) Mängijate (Või vähemalt kaptenitega) suhtlemine 3) Vilistamine.
                        Jah, nõus. Kas keegi Liitus, Kaasik jne seda kaalus? Me ise kaalusime täna õhtul...

                        Ja kurat kui sa ikka ühtegi asja neist ei tee, siis oled ikka väga vale elukutse peal. Terve mängu jooksul ühtegi sõna ega vilet kohtunikult ei tule. Mina naist elusees sõimama ei hakka, aga kui ka seda mängu jooksul ükskõik kui robustsete väljenditega teinud oleks, poleks järgnenud mitte midagi. Ka teine värav sündis sellest, et kogu tiim küsis kas on nurgalöök või väravavahipall, samal ajal mängisid vastased palli lahti ja lõid puuri, kohtunikult mitte sõnagi. Samuti ei näidatud kordagi seda, kelle out peaks olema, ehk sisuliselt kehtis põhimõte: "kes ees see mees". Jättes kõik need tõuklemised ja puksimised eemale, oli ka üks moment mängust, kus vastaste vasakkaitse jooksis meie mehele järgi ja pani täiest südamest hoobi (küll üsna kehvakese) vastu meie mängija jalga. Mis järgnes? Mitte midagi.
                        Jah, ma nägin ka. Aga oli ka mingi jutt varem, ütleme nagu Itaalias: 'si danno e si prendono' - anna ja võtta vastu. Kahjuks jah et ei näinud. Aga kõik sõltub millest ma just üles seletasin.

                        Ma ei süüdista antud kaoses mängijaid, ei meie omasi, ega vastaseid. Mõlemad meeskonnad oleksid pidanud korjama vähemalt 4-5 punast kaarti (Mida oleks muidugi saanud vältida vilistamisvõimelise kohtuniku tagamisega), kuid kaarte selles mängus ei jagatud, oli nimelt koju unustatud. See selleks, kes tahab tänasest mängust kokkuvõtet, siis kujutage ette kohtuistungit, kus kohtunik, kes otsuseid peab tegema vaatab lihtsalt lolli näoga otsa ja keeldub igasugust otsust tegemast, ehk siis täielik tsirkus, kus jalgpalli mängimisest oli asi ikka üsna kaugel.
                        Nojah, aga tsirkus oli meie käes. Kui oleksime mänginud ilma kohtunikuta, ma arvan et oleksime olnud kõik rohkem ausad.
                        Aga ma saan aru, see on jalgpall: surve kohtunikule on ka mängu osa. Aga, nagu ütlesin sulle poolajal, oleme mõistlik ja aitame teda või lihtsalt mängu edasi minema.

                        Enda poolt vabandan nii enda, kui poiste käitumise eest ning ühtlasi loodan, et järgmisteks kohtumisteks leiate endale vähe parema vilepartii, mis tagaks ka kindlasti ausama ja viisakama jalgpalliõhtu
                        Ma vabandan ka.
                        Tegelt, võiksime teha üks rahumäng teie platsil, ise valite kohtunik. Nii kui nii trenni mäng on hea teha.
                        Anna teada!
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                          Tuleks panna neid platsil (hooaja ettevalmistus mäng, madamalas liigas) ja juhida, jälgida, parandada.
                          Enam madalamal kui rahvaliiga ju vilistada ei saa ?
                          Ses suhtes, et kui me kunagi satsiga ida virus mängisime, vilistas mängu Kundaga üks kossupoiss ,kes ei teadnud ka jalgpallist suurt midagi. Kui kõik inimesteks jäävad on võimalik nii ka mängida, tunda mõnu mängust kui sellisest, teha rahvasporti. Me pole nüüd kaks aastat mänginud, aga tundub ,et jube pingeliseks aetakse see värk. Ja tuli ka ette sõnelust ja värki, mõni vend on isiksuselt juba selline, et iga otsuse kohta on midagi öelda. Üldiselt kipub nende vähekogenud kohtunikega olema kossus kui jalkas nii ,et kui mängijad kohtunikul tuju perse ei keera ja teda liialt kohe ei sõima siis on kõik ok. Rahvasport ikkagi ju ja värki.

                          No samas kui kõik platsil kallistaks siis poleks siin teemas miskit lugeda ka
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Enam madalamal kui rahvaliiga ju vilistada ei saa ?
                            Ses suhtes, et kui me kunagi satsiga ida virus mängisime, vilistas mängu Kundaga üks kossupoiss ,kes ei teadnud ka jalgpallist suurt midagi. Kui kõik inimesteks jäävad on võimalik nii ka mängida, tunda mõnu mängust kui sellisest, teha rahvasporti. Me pole nüüd kaks aastat mänginud, aga tundub ,et jube pingeliseks aetakse see värk. Ja tuli ka ette sõnelust ja värki, mõni vend on isiksuselt juba selline, et iga otsuse kohta on midagi öelda. Üldiselt kipub nende vähekogenud kohtunikega olema kossus kui jalkas nii ,et kui mängijad kohtunikul tuju perse ei keera ja teda liialt kohe ei sõima siis on kõik ok. Rahvasport ikkagi ju ja värki.

                            No samas kui kõik platsil kallistaks siis poleks siin teemas miskit lugeda ka
                            Nojah, aga EJL kirjutab reeglides et soovitab litsentseeritud kohtunikud kasutada. Davai, annan nendele mängu praktika pigem kui Rein või Andres kutsuda, hea meelega annan.
                            Aga, kui mingi kaalumine pole tehtud, kas ma peaksin ainult endale süüdistada?
                            On vaja läbi mõtlema, vastupidi jah, võtame mingi suvaline inimene, isegi kossu fänn, anname talle vile ja kaardid ja kõik. Arvan et võiksime ilma kohtunikuta mängima siis, lihtsalt on vaja mõistus ja aus, eks?
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Pildigalerii
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar

                              Working...
                              X