320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kindlasti saab alati vastastega kokku leppida, kui palju mehi mingil mängul ikkagi reaalselt väljakule joosta saavad.

    Kommentaar


      Mis probleem mul on, kui tahan registreerida võistkonda selleks aastaks, siis ütleb et selline võistkond on juba olemas ning kui eelmise aasta registreerija tahab meid registreerida, siis tal on sama probleem. Mida tegema peaks?

      Kommentaar


        Mul oli sama jama, ütles et selline võistkond on juba olemas, kirjutasin SK Roosu asemel Roosu SK, siis lasi registreerida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          Ei usu, et sellised reise peab ette võtma, see oleks küll väga tüütu ja raske. Eks tehakse ikka eraldi tsoonid ja ma ei usu, et ühest Eesti otsast teise rändamist ette tuleb. Loodan muidugi, et huvi tuntakse ja registreerib normaalselt tiime.
          Registreerida saab aprilli lõpuni minu teada.
          Kui sa oled registreerinud ennast tartu regiooni siis toimuvad alagrupi mängud sul seal (ehk selle regiooni meeskondadega). Aga kui alagrupist edasi saad ja sul nt võõrsil mäng tallinna meeskonnaga siis pead sinna minema

          Kommentaar


            Algselt postitas NNormaNN Vaata postitust
            Kui sa oled registreerinud ennast tartu regiooni siis toimuvad alagrupi mängud sul seal (ehk selle regiooni meeskondadega). Aga kui alagrupist edasi saad ja sul nt võõrsil mäng tallinna meeskonnaga siis pead sinna minema
            Mister ootas seda ülimalt informeerivat vastust kaks aastat, aga lõpuks ta tuli.

            Kommentaar


              Kas sa saad valida regiooni, või ikka sind pannakse?
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Kas sa saad valida regiooni, või ikka sind pannakse?
                Oleneb kuhu regiooni saa ennast oled registreerinud. Sinna pannakse meeskond

                Kommentaar


                  Kutsume meeskondi osalema juba traditsiooniks saanud sisejalgpalliturniirile Paide Spring Cup 2012, mis toimub see kord 29.04.2012 ja tõenäoliselt viimane aeg veel mängida sees, et siis juba kolida välja mängima (kui ilm lubab )

                  Kommentaar


                    Keegi Tallinna satsidest endale mängijat ei tahaks ?

                    Kommentaar


                      Kui mul on satsis 3 registreeritud mängijat, aga korraga platsil oleks 2, vahetavad 11 jne, siis oleks me oma satsiga reeglitega semud ikka?
                      Selline üheks mänguks Igoriks või Olegiks ristimine, et ehk teda nägu pidi ei teata, on liiga lamp.
                      Kellegil sarnane seis old?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                        Kui mul on satsis 3 registreeritud mängijat, aga korraga platsil oleks 2, vahetavad 11 jne, siis oleks me oma satsiga reeglitega semud ikka?
                        Selline üheks mänguks Igoriks või Olegiks ristimine, et ehk teda nägu pidi ei teata, on liiga lamp.
                        Kellegil sarnane seis old?
                        Erandina võivad iga võistkonna igas mängus mängida kaasa kuni kaks Eesti
                        meistrivõistlustele registreeritud mängijat (väljaarvatud Meistri- ja Esiliigas
                        osalevad mängijad)

                        See tähendab seda, et mänguprotokolli on lubatud kanda 2 registreeritud mängijat, palju nad reaalselt ja kuidas mängus osalevad pole oluline tegelikult.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Tervist.

                          Otsin endale Tallinnas või selle läheduses IV liiga või Rahvliiga satsi. Olen 16 aastane (180/60) ning olen mänginud 6 aastat noorteliigades(2003-2009). Kuna tegelen kergejõustikuga, siis treeninguteks on mul nädalas vaba vaid 3 päeva (1 argipäev ja nädalavahetus).
                          Eelistan ründaja või äärepooliku positsiooni, kus oleks võimalik kiirusega midagi ära teha. Samuti saan hädapärast hakkama ka väravavahina. Trumpideks on kiirus ja vastupidavus.
                          Kui keegi peaks olema huvitatud, siis palun saadke privaatsõnum .

                          [60m - käsiaeg 7.5, elektriaeg 7.9]
                          [200m - 25.62]
                          [800m - 2.14.69]
                          [5000m - 21.15 (hetkel 20.00 lähedane)]

                          Olen Operi JK 96-es olnud läbi aastate resultatiivsem väravakütt. Koos turniiridega tuleb pea 50-55 väravat kokku. (Seda siis pm nelja aasta jooksul 2005-2009, kuna 2003-2004 oli turniire vähe ja liigat polnud üldse).
                          Hetkel olen kindlasti tänu 3 aastasele pausile pisut roostes, kuid vorm on üsna korralik.
                          sigpic

                          https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

                          Kommentaar


                            Ütleks ka paar sõna.Mängin ka seda huvitavat liigat.Päris põnev on sõpradega toksida! Formaaton hea,aga reegli punk osalejate kohta on tegelt pask.See liiga peaks olema ikka nendele,kes ei toksi üheski emv liiga koosseisus palli(ML-4L),las harrastajad ja asjaarmastajad mängivad siin liigas! Kas teiste liigade meestel mänge vähe,et siis ässama tulla 1 liigast?(tartus on 1 mansa,kes võtab kogu aeg jõudu juurde)nime ei nimeta,aga venelaste punt.nahhuja seda teha?!JALKALIIT,JÄTKE JAH SEE LIIGA IKKA HARRASTAJATELE! edu teile,kes mängivad,kus iganes piirkonnas!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaiiz
                              nahhuja sa tood mingeid mehi,kes niigi kuskil liigas mängivad? ja lausa 3DD olge asjaarmastajad,huvilised!
                              nahhujaa sa hakkad tootma 3 aasta jookseb rahvaliiga ja on töötanud ja pole vingumist olnud ja nüüd tuleb kaiiz ja häda kui palju ega need 2 mängijat 2-4 liiga ei tee midagi seal väljakul!

                              Kommentaar


                                Otsime vastast tabiverre mängimiseks (Jalgpalli puuri) Väljakul oleks 4+1 mitte 3+1 nagu liigas. Kel huvi andku teada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X