320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

särk.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mina (kellel veel koondise särki pole) arvan, et selga passib kõige paremini ikkagi koondise särk. Või kui teha JH liikmetele midagi eraldi, siis peaks see koondise särgile ikka VÄGA-VÄGA-VÄGA sarnane olema. Fänname ju ikkagi koondist, mitte JH-t ja särk on kahtlemata fänniatribuutika põhikomponente.
    Seljale sobib hüüdnimi aga päris toredasti.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      #32
      Ühesõnaga tulen arvatavasti ise kah Poola ja seega mõtlen,et võiks juba Poolaks teha omale fännisärgid.aga mis materjalist soovitate.Särgi hind kujuneks muidu umbes 200-400(oleneb,paljuy me sinna kirja tahame vms.)Ühesnaga,kui arvate JH liikmed,et võiks asja käima lükata,siis helistage mulle

      Siim
      053808587
      talisoo@liverpoolfc.net
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        #33
        njah, fännisärk poleks paha mõte, koondise särk on ka muidugi kena aga kõigil pole ju paraku sellsit summat just välja käia, et endale seda lubada.Noh näiteks nagu hollandlastel on fännisärk, nagu neile omane, oranz, ja ees lihtne kiri ...Oranje....lihtne ja tabav

        Kommentaar


          #34
          Mina trükkaks hea meelega oma koondise särgile oma nime seljale aga ei julge. Äkki keerab särgi tuksi, see oleks hele laks ikka, kallis asjake ju!
          Mis veel tahan öelda? Egas siis kõik pea ühtmoodi välja nägema, nagu sõjavägi. Mida kirevam pilt seda lõbusam ju. Iga fänn riietab/värvib ennast nii nagu fantaasia lubab. Krt, lahe oleks sini-must-valget okset suust lasta..
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar

          Working...
          X