320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

särk.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ok, järgneva võib liigitada "jälle need pagana naised oma jamadega" alla.
    Raha on, et see kallis koondise särk osta. Juba paar aastat tunnen süümekaid, et pole veel ostnud. Iga kord kui näen mõnda, mõtlen, et ostan, aga viimasel hetkel mõtlen ümber. Probleem selles, et nad on kõik jube suured. Olen küll päris pikk (177cm) kui suhteliselt kleenuke (nii umbes 50kilo) ja ühte sellisesse särki võib vabalt kolm mind panna. Ammune naiste probleem, kui ma juba midagi sellist ostan, tahan, et see mu seljas ka hea välja näeks. Vaevalt, et keegi kunagi mingit spets naiste särki hakkab tegema, aga mõningaid väiksemaid suurusi võiks ju ikka olla, näiteks lastele ja naistel siis.
    Fänninimi seljal on tegelt hea idee. Tean paljusid Chelsea fänne, kel CFC sinisel särgil on oma hüüdnimi selja peal.

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Mätas

      Ok, järgneva võib liigitada "jälle need pagana naised oma jamadega" alla.
      Raha on, et see kallis koondise särk osta. Juba paar aastat tunnen süümekaid, et pole veel ostnud. Iga kord kui näen mõnda, mõtlen, et ostan, aga viimasel hetkel mõtlen ümber. Probleem selles, et nad on kõik jube suured. Olen küll päris pikk (177cm) kui suhteliselt kleenuke (nii umbes 50kilo) ja ühte sellisesse särki võib vabalt kolm mind panna. Ammune naiste probleem, kui ma juba midagi sellist ostan, tahan, et see mu seljas ka hea välja näeks. Vaevalt, et keegi kunagi mingit spets naiste särki hakkab tegema, aga mõningaid väiksemaid suurusi võiks ju ikka olla, näiteks lastele ja naistel siis.
      __________________________________________________ _________

      Inglastel on näiteks üli kena (tumepunane) selline liibuv minimapoolne trikotaazkleit täpselt samasugune nagu koondisesärk ainult et pikem ja taljes jne. ühesõnaga väga stiilne. Kahjuks meil oleks selliste ostjaid vist ainult 10-20 ja seetõttu tegemine mõttetult ekspensiiv jällegi..kahju muidugi teist. Aga nobedad-õppinud näpud või tublid vanaemad ehitavad ka XXL suurusest meeste särgist sulle sobiva-passiva suuruse, milles sa end igate kenaste ja mugavaste tunneksid..
      __________________________________________________ _________
      Fänninimi seljal on tegelt hea idee. Tean paljusid Chelsea fänne, kel CFC sinisel särgil on oma hüüdnimi selja peal.
      __________________________________________________ _________
      Fänninimi on igati hea idee kui nad oleksid tyrükitud ühesuguste fontidega ja värvidega st. ühes ja samas kohas, et ei oleks mingit kirjut - mirjutamist.
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #18
        Litmanen37 ,kahjuks pole sinu särki näinud või siis pole lihtsalt tähele pannud aga sul on huvitav idee ,sellest võiks rääkida.
        Meil on umbes sama idee koondise ja fännisärkide suhtes
        aga lihtsalt asjaajamine venib ning ka finantse pole alati
        võtta.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Tjah...isegi nobedad-õppinud näpud ei tee sellist suur särki väga ümber, kole jääb. Tean, et keegi ei hakkaks tegema spets särki naistele, seepärast pakkusingi välja variandi naised-lapsed, mõned issid vast ikka oma võsusid staadionile veavad või mõni lapsuke ise vanematelt sellise särgi välja nurub.

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Mätas

            seepärast pakkusingi välja variandi naised-lapsed, mõned issid vast ikka oma võsusid staadionile veavad või mõni lapsuke ise vanematelt sellise särgi välja nurub.

            Delfi spordipoes http://spordipood.delfi.ee/product.php?ID=154686 pakutakse vähemalt kirja järgi ka L ja M suurust. Kahjuks on see pood aga "ajutiselt suletud"
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #21
              kui saabub öige aeg,siis meie oleme plaaninud särke ka lastele.Nii mitmedki pereisad on avaldand soovi osta oma vösukestele ja abikaasadele särki aga mida pole see on vajalik suurus.Peale Eesti-Vene mängu loomulikult tegeleme sellega,lootuses heas et Poola söiduks on nad juba olemas.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Mayhem

                Delfi spordipoes http://spordipood.delfi.ee/product.php?ID=154686 pakutakse vähemalt kirja järgi ka L ja M suurust. Kahjuks on see pood aga "ajutiselt suletud"
                mul on Milani särk, mis on suurus S, ja ikka ulatub poolde reide. L oleks põlvini.
                Kõlab hästi Koja, mind võib vabalt ootajate ja ostjate nimekirja kanda.

                Kommentaar


                  #23
                  Mul endal on ammusest ajast IFK Göteborgi särk suurusega L, mis on täiesti OK. Võin Mätast lohutada, sest ise olen ka suht pikk volask (187-188 cm) ning kärbeskaalus (65 kg).

                  Sellele särgile lasin enda nime ka peale teha, mingi masinaga lasti fännipoes peale. Ja siiamaani on peal püsinud, kahjuks aga särgi unustasin suure joomise käigus Saksamaa sõbra kätte

                  Ok, mind on tegelt vaevand see küsimus, et kust EEsti koondis need särgid tellib? Nike'i käest? Kui jah, kas siis me fännid ei saaks mingi ekstradiili välja ajada? Igatahes kindel on see, et see odav olema ei saa. Ent arvan, et pikas perspektiivis (kunagi saab lastelastelastele särki edasi anda või näidata kui perereliikviat) tasub investeering raudselt ära.

                  Ise olengi poest särgi ostmata jätnud, kuna tahaks ikka nime ja oma valitud numbriga särki.

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Mätas

                    Orginally posted by Mayhem

                    Delfi spordipoes http://spordipood.delfi.ee/product.php?ID=154686 pakutakse vähemalt kirja järgi ka L ja M suurust. Kahjuks on see pood aga "ajutiselt suletud"
                    mul on Milani särk, mis on suurus S, ja ikka ulatub poolde reide. L oleks põlvini.
                    -----------------------------------------------------------------------
                    sa pead siis palju saianukke sööma - siis särgi pikkus väheneb radikaalselt ...


                    Kõlab hästi Koja, mind võib vabalt ootajate ja ostjate nimekirja kanda.
                    __________________________________________________ _________
                    hurraaa, siis vähemalt me miinustesse ei jää..
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #25
                      ...fännisärgid nicknameiga seljal on igati hea idee...ka mina annan poolt hääle... samas liitun ka ühe eelkõnelenuga fänniatribuutika niiöelda lõrtsimises...eriti käivad pinda mingid tattikad sakusuurhallis jalka sallidega..pluss veel mõnel lausa särk ka seljas..tekib kysimus ..kas noorhärra ajas midagi sassi et tuli jalka sümboolikaga kossu vahtima ...jne-jne ei viitsigi rohkem mõliseda...
                      jimmy.james

                      Kommentaar


                        #26
                        njaah, juhtub, no las ostavad, enda probleem mis teevad nendega

                        aga rohkem ajab ikke närvi kui osa inimesi eesti - holland mängul olid piraat hollandi särkidega (eesti noored)

                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by eestieest

                          njaah, juhtub, no las ostavad, enda probleem mis teevad nendega

                          aga rohkem ajab ikke närvi kui osa inimesi eesti - holland mängul olid piraat hollandi särkidega (eesti noored)

                          Nägin ka sellist kutti mängudel eesti-holland ja eesti-küpros kellel seljas wuffel kluiverti särk

                          Kommentaar


                            #28
                            ...eks oli ju EPL is ja Postimehes kui ma ei eksi tänava-intervjuu n.ö. noorte fännidega keas teadvustasid uhkelt et Holland nende lemmik kogu aeg olnud ja sestap hoiavad nad pöialt hollandile ja loodavad et eesti kaotab nii u. 4:0!!!!
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #29
                              Minu arvates pole selles midagi imelikku, kui inimene läheb salliga, millele kirjutatud Eesti (ning ka paar jalgpalli), korvpalli või jäähokit või kümnevõistlust vaatama.

                              Eesti on Eesti. Ja muid salle pole. Mina kui jalgpallihuviline võtan seda kui komplimenti.

                              Ilmselt on ka sallimeistrid (nt Rootsi kunn) rahul, et paljudel mittejalgpallihuvilistel nende tehtud sallid ostetud on
                              poborsky@jalgpallihaigla.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                Enne eelmist postitust polnud kõiki kommentaare lugenud.

                                Mina pean seda provokatsioniks, kui keegi eestlane kuulutab, et ta soovib, et Holland võidaks Eestit. Naudi Hollandi mängu, aga ära tule seda kuulutama, sest vastasel juhul peab see inimene valmis olema ja arvestama ellega, et provokatsioonile järgneb reaktsioon. Mis ei pruugi valutu olla.
                                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X