320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

särk.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    särk.....

    Rootsi Kunn nagu ütles, et särgiga üldkokkuvõttes problemsi pole (kui muidugi manyga pole.....irw), kuid siis huvitavad sellised asjad-
    (loodan, et "profid" vihast hambaid ei krigista mu küsimuste peale....)
    1. Kas särkidel on numbrid peal?
    2. Kui jah, siis mis numbrid fännide poolt enimarmastatud?
    3. Kui number on, kas nimi ka?
    4. Kas oma särgiga võib ka varieerida? (tikkides näiteks kunstiliselt VIBU peale?)
    5. ????????
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Orginally posted by vibu

    1. Kas särkidel on numbrid peal?
    on ja ei ole kah. praegu poodides myydavatest särkidest peaks olema mitmesuguseid vist. jama selles aint, et pikkade varrukatega särke vist enam ei myyda... parandage mind kui ma eksin

    2. Kui jah, siis mis numbrid fännide poolt enimarmastatud?
    hmmm... ma'i tia kas see just armastatuse järgi käib... mina sain oma nr. 10 särgi, kuna see oli poes viimane lisaks 10'le leidub fännide seljas ohtralt numbreid 7 ja 8, ka numbrid 9 ja 11 on suht levinud, teisi jällegi vähem vist... parandage, kui eksin

    3. Kui number on, kas nimi ka?
    reeglina ei. parandage kui eksin:P

    4. Kas oma särgiga võib ka varieerida? (tikkides näiteks kunstiliselt VIBU peale?)
    hmm... pole vist 6ige mees vastama sellele... iseenesest, kui ta just väga hirmsaste välja ei kuku, siis miks ka mitte... iseasi kuidas see stiililiselt ja laadiliselt k6lama jääb... parandage kui eksin

    5. ????????
    !!!!!!!! :P parandage kui eksin

    cheers!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      ... AiFo mõtles ilmselt numbrite osas juba neid tulevaid nö. fännisärkke ning nimede trykkimist neile....sellega selline asi et planeerisime et sinna saab küll trykkida nii numbreid kui nimesi(koondise mängijate või oma hyydnimesi vms.) aga see toimuks siis kõik ka JH kaudu et oleks kõigil yhesugused tähed ja numbrid (font, värv, mõõtmed jne) muidu tuleks hirmus kirev ja kole koond-vaatepilt kui igal matsil oma moodi kujundus. Hind tuleb väljapakkumisele kui särgid käes.... odav iseenesest..
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Särkidest paluks enne kui mingit infi saab ,isegi mitte unistada. Ja praegu pole veel midagi teada ,kas üldse saab või mitte. Kannatust ja veel kord kannatust !!
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          nuh, mina pidasin esialgu silmas koondise särke, mida hetkel poodides myyakse
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #6
            Tähendab, asi selles, et ma mõtlesin ka koondise särke. Vabandan, et väiksed ebakõlad minu vähese väljendusoskuse pärast...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #7
              Me teeme kõik et te ei peaks endale hirmkalleid koondisesärke hankima , kuid nagu juba eelpool öeldi "rahu ja kannatust".Me ei anna praegu mingeid veksleid.Kes meid juba tunnevad,siis katteta lubadusi ei anna.Rahu ja aega!!!
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                aga kas mingeid võimalusi pole, et saaks näiteks jalgpallihaigla liikmetele need koondise särgid mingi soodustusega välja ajada- nii omahinnaga? Oleks ju norm... Aga küllap siis ma ootan selle särgi ostuga. Nii kuum see värk nüüd ka ei ole. sall ajab küllap asja alguses ära. Ja pasun ka (mille peatselt soetada kavatsen...irw)
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Mina isiklikult kahtlen väga selles, et mingisuguselt kasumit taga ajavalt (mis on ju normaalne tegelikult) firmalt saab midagi omahinnaga. Kui asi nii oleks, siis võiks ju JH liikmetele piletid ka rohkem kui 10% odavamad olla.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by van der Sell

                    Mina isiklikult kahtlen väga selles, et mingisuguselt kasumit taga ajavalt (mis on ju normaalne tegelikult) firmalt saab midagi omahinnaga.

                    __________________________________________________ ________

                    Kui asi nii oleks, siis võiks ju JH liikmetele piletid ka rohkem kui 10% odavamad olla.
                    .................................................. ...................................

                    postituse sisu jääb arusaamatuks, kas sa arvad et meie ajame ka mingisugust kasumit taga, et ainult - 10 % liikmetele pakume, et ise saame - 25% või????? J avahe paneme taskusse...loodan et ma eksin...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Nii see nüüd küll mõeldud ei olnud Võib-olla on asi selles, et olen siin päris roheline, aga mina arvasin, et alet annab kas siis EJL või Lilleküla stata, mitte JH. see on küll viimane asi mida ma mõtlen, et JH-s on rahaahned sepad koos. Loodan, et said piisava vastuse. Jääme ikka sõpradeks
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Jalgpallihaigla juhatuse liikmed tegelevad iga päev rahaga ja nad on rahast väga huvitatud.Kuid fakt on see et me oleme selle Futivärgiga lootusetus miinuses , mille me ise vabatahtlikult valisime.Kui keegi on koos meiega nõus enda raha kulutama -võtke ühendust.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mul varsti palgapäev!! Palju vaja oleks? Ilma naljata!
                          Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                          Kommentaar


                            #14
                            need särgid

                            Kle rahvas!Sorry,aga ma natukene teie jutust aru ei saand.Aga minu arust võiks teha täiesti eraldi fännisärgid!!!Olen seda asja arutanud ja mul on tegija muidu olemas(avers).Mulle on juba üks algeline tehtud(Kristal 10),kui keegi on mõnel Eesti mängul näind!Tegelt täitsa norm särk!!!Mis te arvate sellest ideest???
                            2002 FC EBS Team
                            2003 FC Nimeta
                            2004 FC Nimeta
                            2005 FC Nimeta
                            2006 Tallinn United FC
                            2007 Tallinn United FC

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina olen igatahes poolt eraldi fännisärkide ideele. Egas siis kõigil niipalju pappi ole, et hirmkalleid koondise särke osta. Samas, kui midagi muud ikka üle ei jää, siis tuleb see ost ette võtta...
                              Ah jaa. Mõningad mõtted tulid veel pähe. Nüüd kindlasti killite mind selliste mõtete eest, aga... Särgil võiks siiski veel igalühel mingi nimi olla- nickname või selline. Mingil määral distsiplineeriks- kui ikka fännisärki kannad, siis ikka mingeid padulolluseid tegema ei hakka. Ja olla fänn on püha üritus, mille solkimisel peaks siiski kümme korda mõtlema enne, kui... Ning kui keegi eraelus kannab FÄNNISÄRKI, ning mingi sigadusega hakkama saab, siis on tagasiside ka olemas, nii et Jalgpallihaigla juhatus saab mõtelda, mis meetmeid ette võtta inimestega, kes FÄNNI nime on solkinud.... Aga see lihtsalt üks mõte...
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar

                              Working...
                              X