320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A-st väljakukkujad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Fiorentina Serie B-s

    On spekuleeritud järgmiste nimedega:

    Välja: Morfeo, Gomes, Mijatovic, Adriano, Manninger, Baronio, Robbiati, Cois, Rossitto, Vanoli, Adani, Moretti
    Oma jäämist on kinnitanud Gonzales ning ka Chiesa on valmis mängima Serie B-s juhul kui Fiorentina suudab välja töötada programmi, mille abil tõustakse aastaga tagasi A-sse. DiLivio kohta liigub kahesuguseid jutte ja lõplikku vastust ei saa arvatavasti enne hooaja lõppu.

    Sisse:
    Roberto Musso - sünd. 1980. Mängib teist hooaega Citadellas, poolkaitsja (paremal, keskel), väärtus 400000 Eurot. Tõenäosus, et mängib Fiorentina eest: 90%
    Giacomo Bonera - 1980. Laenus Pistoieses, aga hooaeg ebaõnnestus vigastuse tõttu. Ründav poolkaitse, vasak. väärtus 500000 Eurot. Tõenäosus: 80%
    Fransesco Tavano - 1979. Mängis esimest hooaega Empolis. Ründaja. Lõi 2 väravat 4-s osaletud Coppa Italia mängus. Väärtus 300000 Eurot. Tõenäosus: 60%
    Cristian Cimarelli - 1975. Kogemused Serie B-s. Poolkaitse (keskel). Väärtus 300000 Eurot. Tõenäosus: 50%
    Roberto Mirri - 1978. Praegu Empolis. Keskkaitse. Väärtus 500000 Eurot. Tõenäosus: 50%
    Marco Vendrame 1977 Ründav poolkaitse (parem). Praegu Trevisos kus eriti mänguaega pole saanud. Väärtus 250000 Eurot. Tõenäosus 20%
    Daniele Ficagna - 1981. Laenus Spezias, kus pole eriti mängida saanud. Mängis 2 Coppa mängu sel hooajal ka Viola eest. Hea keskkaitsja, kuid kogemusi napib. Väärtus 150000 Eurot. Tõenäosus 15%
    Marco Mugnaini - 1981. Laenus Pisa's. Hea tehnikaga kaitsja. Väärtus 200000 Eurot. Tõenäosus 15%
    Andrea Mussi - 1977. Reggiana. Ründaja, kel seljataga päris hea hooaeg. Väärtus 200000 Eurot. Tõenäosus 10%



    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #17
      Isiklikult arvan, et Di Livio ei lahku järgmine hooaeg Artemio Franchilt. Di Livio oli ühes intervjuus väitnud, et tal on head suhted Vittorio Cecchi Goriga (ei tea, kuidas see üldse võimalik on) ning kinnitab oma mängimist AC Fiorentinas ka järgmisel aastal. Itaalia meedia asus aga Di Livio tuleviku üle koheselt spekuleerima, ise pole konkreetseid nimesid veel kuulnud, kuid fakt on see, et kui mees tahab veel Itaalia koondisse pääseda, siis ega tal seal madalamas liigas asja pole. Seda enam, et mees on sellel aasta olnud päris heas vormis, olen kindel, et mitmed Itaalia Serie A klubid oleks 36-aastasest poolkaitsjast vägagi huvitatud.

      Kahtlen sügavalt Adani ja Moretti lahkumise üle, arvatavasti kannavad ka nemad tuleval hooajal violetset särki, ei usu, et neile eriti rohkearvulisi pakkumisi tuleb. Vahepeal räägiti Adani võimalikust siirdumisest Laziosse, ise küll ei usu, et see teoks saab. Morfeo kaotus on klubile arvatavasti eriti kallis, mees jõudis ennast päris lühikese aja jooksul La Viola legendiks mängida. Morfeost on huvitatud näiteks Inter, hetkel ei saa vähemalt mina küll aru, mis roll Morfeole Interis osaks langeks. Nuno Gomes on kindel lahkuja, tekib vaid küsimus: kuhu? Mees on ka ise avaldanud kindlat lahkumissoovi, teadmata on vaid sihtmärk. Mijatovici Itaalia-ebaedust on mul tegelikult väga kahju. Minu arvates on tegu ääretult talendika mängijaga, ühe eelmise kümnendi parimaga, tõsi, ega mees vist eriti klubi fännide poolt armastatud pole. Baronio lahkub kindlalt, võib-olla tagasi Laziosse. Hetkel ei tea, mida arvata Ganzist, olen kindel, et Ganz oleks Serie B-s päris heal tasemel. Adriano enam järgmine hooaeg kohe kindlasti laenulepingu aluses Fiorentinas ei mängi. Mees rääkis ka ise, et tahab Interisse tagasi. Inter seevastu on samuti noorest brasiillasest huvitatud, kuna mees oli ju nii mõnigi kord Fiorentinas päris hea.

      Kommentaar


        #18
        Originally posted by Artur
        Kahtlen sügavalt Adani ja Moretti lahkumise üle, arvatavasti kannavad ka nemad tuleval hooajal violetset särki, ei usu, et neile eriti rohkearvulisi pakkumisi tuleb.

        Minu andmetel kaasnes Adriano laenamisel klausel, et Fiorentina on kohustatud hooaja lõpus Moretti Interile müüma. Adanit seevastu ajas hooaja algusest peale taga AS Roma ja hooaja lõpus neil hea võimalus ka ta odavalt kätte saada.
        Mina loomulikult loodan, et Viola särki kannavad järgmisel hooajal nii Chiesa, Morfeo, DiLivio, Adani kui ka Moretti, sest nende meeste abiga peaks kõrgseltskonda tõusmine olema sutsu lihtsam, aga lootus on lollide lohutus, seega...
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Viimase väljakukkuja koha peale on ikka veel kõva konkurets

          Teoreetiliselt on võimalik isegi variant, et neli meeskonda jääb punkte jagama (juhul kui Brescia võidab Bolognat, Piacenza ja Verona mängivad viiki ning Udinese kaotab Juventusele).

          Kommentaar


            #20
            Ja ongi Serie A hooaeg selleks korraks läbi.
            Neljandaks väljakukkujaks osutus Hellas Verona, Piacenza suutis neid võita koguni 3:0.
            Ausalt öeldes olen mina rahul, kuna Piacenza on üks mu lemmikutest. Mitte et mul midagi Verona vastu oleks, kuigi eelmine aasta oli küll Regginast kahju, kui nad välja kukkusid.

            Kommentaar


              #21
              Selguma hakkavad Serie B-st kõrgemasse seltskonda jõudvad meeskonnad.
              Täna said selgeks kaks meeskonda, kes kindlalt järgmine hooaeg Serie A-s mängivad: Como ja Modena

              Kolm vooru enne lõppu on ka kahe järgmise meeskonna- Reggina ja Empoli võimalused üsna head, viies meeskond e. Napoli kaotab neile 6 punkti.

              Kommentaar


                #22
                Originally posted by Lubella
                Neljandaks väljakukkujaks osutus Hellas Verona, Piacenza suutis neid võita koguni 3:0.
                Verona oli koguni nii kõva tiim, et hooaja esimeses pooles püsis suhteliselt kõrgetel positsioonidel, aga paistab, et jäi võhmast väheseks ja minu suureks üllatuseks vajuti hoopis mutta. Oleks viimast väljakukkuja kohta veel paar vooru enne pakkunud pigem Bresciale, Udinesele või Piacenzale, aga selline see jalgpall juba kord on.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar

                Working...
                X