320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lääne-viru 2010.aasta Meistrivõistlused Jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    samaks jääb vist, kõigile lihtsalt võidud kirja Tamsalu mängude pealt.

    Kommentaar


      Haljala vs. RLV Massive 1 : 2 (1:0)

      Seekord läks siis nii. Eks keegi RLV omadest räägib pikemalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas tomm Vaata postitust
        Haljala vs. RLV Massive 1 : 2 (1:0)

        Seekord läks siis nii. Eks keegi RLV omadest räägib pikemalt.
        Ega siin vist keegi eriti peale minu ei kirjuta aga jah, supper mäng jälle meie poolt. Esimene poolaeg oli suht rahulik, Haljala lõi oma ainukese võimaluse ära ja nii ta läks. Meie suutsime teise poolaja alguses viigistada ja poolaja keskel juhtima minna. Siis hakkas Haljala päris tugevalt suruma ja meie jäime kontrate peale. Õnneks nemad ära ei löönud, ei taha küll ennast kiita aga mõne olukorra ikka päästsin ära ka meie ka oma mõnest võimalusest rohkem ei löönud! Peaasi et see tähtis võit ära tuli ! Väga hea mäng oli, edu Haljalale ja eks teises voorus tuleb jälle samasugune lahing ! MASSIVE!

        Kommentaar


          Algselt postitas rkv_massive Vaata postitust
          Ega siin vist keegi eriti peale minu ei kirjuta aga jah, supper mäng jälle meie poolt. Esimene poolaeg oli suht rahulik, Haljala lõi oma ainukese võimaluse ära ja nii ta läks. Meie suutsime teise poolaja alguses viigistada ja poolaja keskel juhtima minna. Siis hakkas Haljala päris tugevalt suruma ja meie jäime kontrate peale. Õnneks nemad ära ei löönud, ei taha küll ennast kiita aga mõne olukorra ikka päästsin ära ka meie ka oma mõnest võimalusest rohkem ei löönud! Peaasi et see tähtis võit ära tuli ! Väga hea mäng oli, edu Haljalale ja eks teises voorus tuleb jälle samasugune lahing ! MASSIVE!
          Väga tublid olete, aga miks te üldse kahel päeval järjest mängisite, vedas, et täna üllatavalt vilu ilm sattus.

          Kommentaar


            Meilgi tuleb 5 päeva jooksul 4 korda puutsad jalga tõmmata

            Kommentaar


              Algselt postitas rkv_massive Vaata postitust
              Ega siin vist keegi eriti peale minu ei kirjuta aga jah, supper mäng jälle meie poolt. Esimene poolaeg oli suht rahulik, Haljala lõi oma ainukese võimaluse ära ja nii ta läks. Meie suutsime teise poolaja alguses viigistada ja poolaja keskel juhtima minna. Siis hakkas Haljala päris tugevalt suruma ja meie jäime kontrate peale. Õnneks nemad ära ei löönud, ei taha küll ennast kiita aga mõne olukorra ikka päästsin ära ka meie ka oma mõnest võimalusest rohkem ei löönud! Peaasi et see tähtis võit ära tuli ! Väga hea mäng oli, edu Haljalale ja eks teises voorus tuleb jälle samasugune lahing ! MASSIVE!
              Esimene poolaeg ainuke võimalus oli see mis ära lõime? Ei mäleta kuidas Kalmeri seljataga latt normaalselt värises ja teid 2:0'ist päästis?

              Kommentaar


                Algselt postitas Lõhe Vaata postitust
                Esimene poolaeg ainuke võimalus oli see mis ära lõime? Ei mäleta kuidas Kalmeri seljataga latt normaalselt värises ja teid 2:0'ist päästis?
                Võis vist olla jah, mis teha, kõik võimalused ei jäänud meelde, my bad !

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Väga tublid olete, aga miks te üldse kahel päeval järjest mängisite, vedas, et täna üllatavalt vilu ilm sattus.
                  Ilm oli jah suht hea, kuigi tuul oli päris kõva. See et miks me mängisime, tuleb Villu käest küsida, anh vb oligi hea et mängisime, siis olid meestel jalad soojad ja ml veel homme Tapal ka mäng, karm nädalavahetus!

                  Kommentaar


                    Tapa - Haljala 0:3(0:0)

                    Palju mölisemist jälle võistkondade omavahel ja kohtunik tegi mängu ära kus andis penalti väravakastist väljaspool,mis sest,et see kes penalti teenis tiris enne seda vastast särgist,peale selle mäng meil lagunes ja nii Haljala võitiski.

                    Tänud mängu eest .

                    Kommentaar


                      Sellest penaltiolukorrast veel niipalju, et viga oli kindlalt kasti sees. Ja mõlematel olukorras olnud kaitsemängijatel olid samuti käed laiali, mingit ründaja poolt tõmbamist seal küll polnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Võss Vaata postitust
                        Sellest penaltiolukorrast veel niipalju, et viga oli kindlalt kasti sees. Ja mõlematel olukorras olnud kaitsemängijatel olid samuti käed laiali, mingit ründaja poolt tõmbamist seal küll polnud.
                        Kui ma ei eksi siis sina olidki see tüüp kes seal ründes oli ja kellele "Viga" tehti
                        aga enne seda tõmbasid sa mõlemat kaitsjat särgist ju.
                        Ja viga ei olnud kastis,ma olin seal samas .
                        Aga las olla,ei viitsi enam vaielda (:
                        Aitäh võitlusliku mängu eest.

                        Kommentaar


                          Jep, olin küll mina.
                          Ega siin pole mõtet vaidlema hakata.
                          Sina tead, mida sina nägid, mina tean, mida mina nägin ja kuidas seal olukorras mängiti.
                          Lihtsalt väike soovitus, ära pane pahaks - mida paremini te kohtunikku suhtute, seda paremini suhtub ta teisse. Peale igat viga pole mõtet vaielda.
                          Edu edaspidiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Võss Vaata postitust
                            Jep, olin küll mina.
                            Ega siin pole mõtet vaidlema hakata.
                            Sina tead, mida sina nägid, mina tean, mida mina nägin ja kuidas seal olukorras mängiti.
                            Lihtsalt väike soovitus, ära pane pahaks - mida paremini te kohtunikku suhtute, seda paremini suhtub ta teisse. Peale igat viga pole mõtet vaielda.
                            Edu edaspidiseks.
                            No,ma ei ole kõigi isa,see,et ma kapten täna olin,see ei tähenda,et ma saan kõigi järgi vaadata.
                            Aga tänud ja teile ka.

                            Kommentaar


                              Kohtuniku vastu oli kisa ikka korralikult aga nii ta kahjuks läks, olid ka meil mitmed võimalused mida me kahjuks ära ei realiseerinud. Üldiselt oli hea mäng.
                              ...

                              Kommentaar


                                Vinni Tammed - Väike-Maarja 3:1 (1:1)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X