320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

näod jutuga kokku.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    näod jutuga kokku.....

    kes milline siis välja näeb? Tahaks ikka näha, mis inimestega tegemist on, et eesti-Vene mängu ajal ikka teaks, kellega ikka juttu alustad...
    Ise
    http://www.banaanikala.ee/rehepapp/peksanpeksanrehte.html
    (see, kes liigutab.... Midagi muud hetkel nagu sees ei ole... ja teise e all ka....)
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Mind te kyll Venemaa m2ngul kohe kindlasti ei n2e, aga huvilised saavad mind n2ha virtuaalselt:
    http://www.helsinki.fi/jarj/ppo/galleria/vj2001/04vj2001.jpg

    Need, kes veel ei teadnud m2herdune ma olen... Selline olin ma aga tegelikult eelmisel talvel, sest nyyd on natuke juukseid kah peas.

    Muuseas, siinkohal on tegemist 1000. teemaga foorumis!
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Mul on terve galerii välja pakkuda www.hot.ee/ma
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        greenday- kui küsida tohib, kes fotograaf oli? Tase pildid (ja ma ei mõtle neid tüüpilisi lõpupeo pilte).....
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #5
          Minu nägu saab täna näha Tartus Ristiisa pubis, kus koos mitmete teiste foorumi tegelastega nn. blind date toimub. Kavas on Depori ja Juve matsh, Guinnessi õlu ning teemaarendused strateegilistes küsimustes. Seega vähemalt Tartu tegijad võiksid täna kokku tulla küll, saab ka enne Eesti-Vene matshi sinameheks.
          Kohtumispaik: Ristiisa pubi
          Kellaaeg: umbes 9 paiku
          Koht: Teleka läheduses

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by greenday

            Mul on terve galerii välja pakkuda www.hot.ee/ma
            Greenday kas sa oled Tõnis või siis Luhamaa (kui ma nüüd täiesti silmavärdjas pole, siis üksteist klohmisid seal nimelt need mehed)?

            PS mul oma sihverplaati veel välja panna pole, aga varsti tuleb...
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by dieter

              Orginally posted by greenday

              Mul on terve galerii välja pakkuda www.hot.ee/ma
              Greenday kas sa oled Tõnis või siis Luhamaa (kui ma nüüd täiesti silmavärdjas pole, siis üksteist klohmisid seal nimelt need mehed)?

              PS mul oma sihverplaati veel välja panna pole, aga varsti tuleb...
              Ei ole ma neist kumbki, panin need ka lihtsalt galeriisse - mu karatekast kursavend muretses mulle need pildid.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by vibu

                greenday- kui küsida tohib, kes fotograaf oli? Tase pildid (ja ma ei mõtle neid tüüpilisi lõpupeo pilte).....
                Tänks! Enamus on Zenit E-ga tehtud. Fotograaf on kas mina ise, mu tüdruk või mõnel puhul ka vend.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  minu pilt on http://www.hot.ee/hattrick ...sealt minust

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Chobram

                    minu pilt on http://www.hot.ee/hattrick ...sealt minust
                    AAAAAAAAARRRRRRRRRGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!
                    Ei saa mitte vaiki olla!!! Jube roppus!!! Ole hea, paranda Giggsi eesnimi Rayan'ist Ryaniks ikka ära
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #11
                      päris lahedaid pilte eriti see pilt kus greenday bussis suu lahti magab
                      mu enda suureks üllatuseks olen ma ka greenday pildigaleriis esindatud esimese lehekülje kõige alumine vasak pilt nimelt ja ehk leiate mind ka lehelt www.hot.ee/kassraisk people alt
                      run out of the city and into the sunshine...

                      Kommentaar


                        #12
                        Oled sa sarimõrvar Chobram?

                        Kommentaar


                          #13
                          Nii....viskasin just kiirelt ka midagi üles mis leidsin (allpool on link), kuna pilte oli kaks siin muutsin veidi
                          http://www.hot.ee/ertai

                          Kommentaar


                            #14
                            Jyrka: Kui tahad siis ma v6in sellex hakata...on soovi??

                            Miq: Parandatud Ryan`ix

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Ertai

                              Nii....viskasin just kiirelt ka midagi üles mis leidsin (allpool on link), kuna pilte oli kaks siin muutsin veidi
                              http://www.hot.ee/ertai
                              kaldun arvama, et sa selline välja näed nagu esimesel pildil..
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X