320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

näod jutuga kokku.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Tead, miks sind kotitakse? Sest sa ise annad selleks põhjust.
    Ma saan aru, kottige tehke misiganes, aga tehke seda mulle tänavapeal otse näkkumitte läbi neti, see jätasb väga emaliku ja imeliku inimese mulje. Kui Sa teeksid mulle sama tänaval mul oleks Sinu vastu respekt ja mulle ei käiks pinda see kui Sa seda siin teed

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Ma saan aru, kottige tehke misiganes, aga tehke seda mulle tänavapeal otse näkkumitte läbi neti, see jätasb väga emaliku ja imeliku inimese mulje. Kui Sa teeksid mulle sama tänaval mul oleks Sinu vastu respekt ja mulle ei käiks pinda see kui Sa seda siin teed
      Thug life meil siin getos.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Ma saan aru, kottige tehke misiganes, aga tehke seda mulle tänavapeal otse näkkumitte läbi neti, see jätasb väga emaliku ja imeliku inimese mulje. Kui Sa teeksid mulle sama tänaval mul oleks Sinu vastu respekt ja mulle ei käiks pinda see kui Sa seda siin teed
        Su ema räägib sinuga läbi neti?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Su ema räägib sinuga läbi neti?
          Kui ma tännu ema oleks, siis ma ka väga enamat ei suudaks.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Su ema räägib sinuga läbi neti?
            Ei, aga mõned emased neti gängstad küll

            E:emalik ehk siis nagu argpüks vms.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ei, aga mõned emased neti gängstad küll
              nagu mina?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                nagu mina?
                On ka peale Sinu, aga Sa ka vahepeal või ma ei tea nagu endal pole imelik?

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  On ka peale Sinu, aga Sa ka vahepeal või ma ei tea nagu endal pole imelik?
                  Meil kõigil on imelik olla. Mis tunne Sul on?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kohe täitsa häbi on.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Meil kõigil on imelik olla. Mis tunne Sul on?
                      Naljaks tunne on, kuna lihtsalt ma ei mõista miks eijulge näost näkku mulle seda ütelda, vaid pannakse kuskil foorumiskus anonüümne saab olla!?

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Naljaks tunne on, kuna lihtsalt ma ei mõista miks eijulge näost näkku mulle seda ütelda, vaid pannakse kuskil foorumiskus anonüümne saab olla!?
                        Kui sa esitad oma rumalusi näost näkku, küll siis sulle ka vastatakse näost näkku. Aga kui sa teed seda foorumis, siis...


                        Tegelt avasin selle teema ainult selleks, et öelda: näod jutuga kokku suvepäevadel! Juba sel nädalavahetusel Aegviidus! Kõik kohale! Lisainfo ja registreerumine: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...31#post1053231

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Kui sa esitad oma rumalusi näost näkku, küll siis sulle ka vastatakse näost näkku. Aga kui sa teed seda foorumis, siis...


                          Aga ma pole kellelegi isklikult midagi üteld või kellegi pilti mingi kariloomaga võrreld!?Onju nii!

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Aga ma pole kellelegi isklikult midagi üteld või kellegi pilti mingi kariloomaga võrreld!?Onju nii!
                            Kas ma ütlesin, et sa oled seda teinud?

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Aga ma pole kellelegi isklikult midagi üteld või kellegi pilti mingi kariloomaga võrreld!?Onju nii!
                              Ära jummala eest rohkem peale võta. Hakkab juba naljakaks muutuma. Ulmeliselt lolli mulje jätad endast, kui niimoodi jätkad!

                              Kommentaar


                                #75
                                No siis võid ju loll olla, kui sa poksija oled. Targematele annad lihtsalt türpi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X