320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

16.05.2010 - Rock`n`ball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    16.05.2010 - Rock`n`ball

    Tere,

    Sel kevadel, mail, toimub jalgpalli võistlus jalgpallihuviliste vahel, seega ma soovin Teile võimalusel osaleda selles võistluses, eriti kui Te meeldite Rock ja Metall muusikat.

    Võistlus toimub Schnelli platsil, 16 mail, kell 12.00. Registreerimiseks helistage Anatoli Belovile numbrile 55570978.

    Teid peab olema 9-11 inimest. Tuleb kaasa võtta tumedaid ja heledaid särke. Peale seda 500 EEK võistkonnast.

    Üritusel oseleval käesolevad bändid:

    Coverage, SCHACK, ИлиЯ & MostBand, Dash & Plotnik, Green Spirit.

    See on juba 24 aasta võistlus!!!

    __________________________________

    Hey, people !
    Rock"n" Ball в этом году состоится 16-го мая в 12.00 на новом месте - на стадионе Шнелли (Schnelli) , - это между Балтийским Вокзалом, прудом и стеной Тоомпеа. Уже идёт регистрация команд. Запись у Анатолия Белова : 55570978
    Команда : 9 - 11 человек.
    Иметь : тёмные и светлые майки, бутсы с пластмассовыми шипами или кеды. Взнос 500 еек с команды.

    На данный момент выступают группы : Coverage, SCHACK, ИлиЯ & MostBand, Dash & Plotnik, Green Spirit.


    Прохладительные напитки брать с собой. И хорошее настроение ! Да Здравствует Весна и Long Live Rock "n" Ball ! ( уже 24 год )
    Представитель Таллиннского Рок-клуба
    Анатолий Белов

    _______________

    1. UniBet £ 20
    2. TrioBet € 50
    3. Betdevice.com

    #2
    Olge aktiivsemad! Nii palju inimesi ma näen Rock Starsis ja Woodstockis, ma ei usu, et keegi ei meeldi seda muusikat ja jalgpalli ka, kuna see on jalkale pühendatud foorum.

    Võite kirjutada mulle meilile jtboss1@gmail.com ja ma ise Teid registreerin.
    1. UniBet £ 20
    2. TrioBet € 50
    3. Betdevice.com

    Kommentaar


      #3
      Teid peab olema 9-11 inimest. Tuleb kaasa võtta tumedaid ja heledaid särke. Peale seda 500 EEK võistkonnast.
      Räägi lähemalt, kas mängitakse suurel platsil või väiksel (kuna 9-11 mängijat)? Milline on mänguaeg ja millised orienteeruvad kellaajad, kuna nagu aru saan, turniir peetakse ühel päeval?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Räägi lähemalt, kas mängitakse suurel platsil või väiksel (kuna 9-11 mängijat)? Milline on mänguaeg ja millised orienteeruvad kellaajad, kuna nagu aru saan, turniir peetakse ühel päeval?
        Kle, ma väga täpselt ei saa sulle selle kohta midagi öelda, vaid saan tuua näide eelmistest aastadest.

        Tavaliselt mängitakse 2 poolaega iga 20 minutit. Plats on suhteliselt suur, kuid kõige parem mängida 9 vastu 9. Katus on hea.
        1. UniBet £ 20
        2. TrioBet € 50
        3. Betdevice.com

        Kommentaar


          #5
          Olge aktiivsemad!
          1. UniBet £ 20
          2. TrioBet € 50
          3. Betdevice.com

          Kommentaar


            #6
            kustutage Teemat Palun, Kuna See Pole Aktuaalne Juba. äitah.
            1. UniBet £ 20
            2. TrioBet € 50
            3. Betdevice.com

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
              kustutage Teemat Palun, Kuna See Pole Aktuaalne Juba. äitah.
              Mis siis juhtus?
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                #8
                Võistlus on juba lõppenud.
                1. UniBet £ 20
                2. TrioBet € 50
                3. Betdevice.com

                Kommentaar

                Working...
                X