320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas pooldate lahja alkoholi tarbimist tribüünil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas raz Vaata postitust
    Sa ei saanud küsimusest aru. Miks korvpalli pealtvaatajad tohivad õlut tribüünidel tarbida aga jalgpalli pealtvaatajad mitte? Mul endal on tegelt suht savi kuna mänge vaatamas ei käi.

    Tundub, et pooled fännid on lihtsalt mingid s*takotid. "Ma ei taha, et inimesed joovad õlut sest keegi võib õlle ümber ajada ja ma võin sellega pihta saada." "Ma ei taha, et inimesed joovad õlut sest fännid hakkavad siis mängijatele koledaid kommentaare karjuma." Nagu väiksed tüdrukud.
    Ha-ha. Ega sa isegi ju väga ei seedi kui keegi sind täis tilgutab? Lihtsalt ebamugav on, kui keegi su kõrval odavat kraami lahjendab & samal ajal debiilsed kommentaare väljaku suunas jagab. Ohmanite raadiot ma võin kodus ka kuulata. Väljakule lähen ikka selle mõttega, et vaadata - nautida mängu.

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Räägi enda eest, kloun. See, et sina juua ei oska, ei tähenda, et normaalsed inimesed seda teha ei tohi.
    Naljamees, suure jutu peale läheb õhku täis & kohe ründama - ise ei oska juua. Eilne pidu läks hollis aia taha, et nii räägid? Tüüpiline koi, kes ei saa aru, et igalühel on asjast oma arusaam, olgu see milline tahes.

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Väheusutav jutt sul, isegi suured spordimehed ise käivad vahel alkoholiga kenasti läbi, rääkimata siis kaasaelajatest. Need, kes juua ei oska, need on haiglas ravil.
    Ole nüüd.. Nähes vahest erinevate alade koondislasi & muidu tippe, ei ütleks küll, et mõni neist piire tunneks. Ma ei ütlegi, et nad peaksid hommikust õhtuni rauda kuumas hoidma, vastupidi nemadki inimesed & puhkus - lõõgastumine neilegi lubatud, aga ise nad ju valinud "sportlastee" & siis ei tasu nutta selle üle, eriti kui ise vastupidist tõestatakse. Aga seda me ei pea siin sinuga arutama hakkama. Kokkuvõtvalt, suured suurteks, aga kui palju on meil suuri spordimehi?


    Nagu Alaver ütles: ''Kahte jumalat ei saa teenida.'' Edasine valik on igaühe enda teha.
    Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

    Kommentaar


      CHEERS.. eddie... ja ära end täis tilguta!



      Uploaded with ImageShack.us


      Uploaded with ImageShack.us


      Uploaded with ImageShack.us

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        CHEERS.. eddie... ja ära end täis tilguta!
        +1

        Eddie, vaata siis kodus telekast jalgpalli kui kardad, et staadionil tilk pähe kukub. Aga äkki sul naine kastab kodus lilli ja kukub ikkagi tilk pähe. No kurat, Eddie ei saagi rahus jalgpalli vaadata .

        Kommentaar


          Tsiteerides klassikuid, kesa- Wismari on su koht!
          Eriti kui sa 2 tundi ei suuda ilma õlleta olla!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kesa nagu ma saan aru toob siin võrdluseks Saksamaa. Mul siin lihtsalt tekkis küsimus et kuidas Saksamaal üldse on alkoholi tarbimisega avalikus kohas? Tänaval võib õlle käes käia ja pargis piknikku pidada?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Saksamaal esimest korda jalgpalli vaatama minnes soovitati mul selga panna vanad ja kulunud riided. Kohapeal olles sain heatahtliku soovituse põhjustest koheselt aru. Õlut lendab ikka hoolega - eriti siis, kui toimumas on fännidele absoluutselt mittemeelepärane. Samuti lendab ka plastmasstopse. Harvad ei ole ka olukorrad sea moodi lakku täis tüüpidest, kes magavad või oksendavad. Kuid muidu on saksamaa jalgpall väga lahe. Ehk Eesti jalgpalli tulevik.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                Saksamaal esimest korda jalgpalli vaatama minnes soovitati mul selga panna vanad ja kulunud riided. Kohapeal olles sain heatahtliku soovituse põhjustest koheselt aru. Õlut lendab ikka hoolega - eriti siis, kui toimumas on fännidele absoluutselt mittemeelepärane. Samuti lendab ka plastmasstopse. Harvad ei ole ka olukorrad sea moodi lakku täis tüüpidest, kes magavad või oksendavad. Kuid muidu on saksamaa jalgpall väga lahe. Ehk Eesti jalgpalli tulevik.
                Kui eemaldada su postitusest sarkastiline, veits liialdatud lõik magavatest või okserefleksiga võitlevatest tüüpidest, siis olen nõus, saksa vutivärk sobib eestlastele küll. Riided pole ühekordsed, asi need puhtaks nühkida.
                Õllekultuur meil niigi ajalooliselt saksa mõjutustega, miks ei võiks eestlastele sobida ka saksapärane vutikultuur.

                Lorenzole vastaks, et juhtumisi õlu näpus ringi jõlkudes pole probleemi kohanud, Polizei on tolerantne, pargis lebotajaid on silma jäänud aga pole minu teema, ise olen kui janutab ikka tavaliselt mõne mõnusa bierstube või biergardeni leidnud, mida pole vaja sealkandis pikalt otsida, leidub igale maitsele ja hinnad kohati soodsamad kui meil.


                Hoiame parem pöialt Ojamaale, kui kutt põhikoosseius, siis kindel tripp Aachenisse.
                Henriku terviseks kosutav Bitburger nagu sealsetel fännidel kombeks!

                Kommentaar


                  ja saksa publiku arv on maailmas suurim, seega ejl vutt-vutt regulatsioone muutma

                  Kommentaar


                    Vautsii, lausa sõnatu & üllatunud, millised intelligendid on kokku kogunenud, vabandust, et julgesin üldse arvamust avaldada.

                    Kukkuda võrdlema Saksamaaga.. No ma ei tea, meie tase pole veel päris seal mail või mis? Või võtaks äkki kiirusepiirangud Tln-Tartu mnt-l ka maha, Saksamaal ju üsna tavaline, kui kodanikud jalatald vastu asfalti surutuna punktist A punkti B kulgevad?! Naljahambad, foorumis tegijad, aga kujutan neid mordateid juba ette, kui mõni natuke "üleolevamas" tujus fänn teid täis tilgutab.

                    Üldiselt ei oska enam selle jutu peale siin nutta ega naerda.
                    Pole muud öelda, kui adekvaatsed velled olete* - "lasta alla" oskab suurem osa, aga oma seisukohta näidete vms abil kaitsta oskavad vähesed. Tundub, et tuleb endast Targemaid kuulata & üldse vait olla, just nimelt targemaid & tegijamaid suure algustähega.


                    * - leidub ka asjalikke inimesi, asjalike kommentaaride & seisukohtadega.
                    Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                    Kommentaar


                      kuhu igno nupp kadunud on?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eddie Vaata postitust
                        Kukkuda võrdlema Saksamaaga.. No ma ei tea, meie tase pole veel päris seal mail või mis?
                        See lause kõlab eriti iroonilisena vähetuntud_vutivaatleja kogemuste taustal:

                        "Õlut lendab ikka hoolega - eriti siis, kui toimumas on fännidele absoluutselt mittemeelepärane. Samuti lendab ka plastmasstopse. Harvad ei ole ka olukorrad sea moodi lakku täis tüüpidest, kes magavad või oksendavad."

                        Et siis milline tase?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          See lause kõlab eriti iroonilisena vähetuntud_vutivaatleja kogemuste taustal:

                          "Õlut lendab ikka hoolega - eriti siis, kui toimumas on fännidele absoluutselt mittemeelepärane. Samuti lendab ka plastmasstopse. Harvad ei ole ka olukorrad sea moodi lakku täis tüüpidest, kes magavad või oksendavad."

                          Et siis milline tase?
                          Ilmselgelt liiga vähe oksendatatakse Püüame nüüd ruttu, ruttu selles vallas suuri samme edasi teha
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            eddie...selle ebaloogilise (ei taha debiilse öelda kuna ballack on hetkel väga heas tujus) jutupeale mis sa siin ajad tuleb vägisi tahtmine sind staadionil üles otsida ja õlut spetsiaalselt peale valada...ainult, et raskeks läheb...meil siin ju nii palju inimesi staadionitel, et iga 60 pingi kohta on üks pealtvaataja...katsu sa siis üles otsida sellisest rahvamassist Aga kuna õnneks on meil siin maarjamaal nii palju publikut klubide mänge vaatamas (piletigi pead kuu aega varem ära ostma, et mängule saaks üldse), siis küll keegi ikka peale tilgutab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              eddie...selle ebaloogilise (ei taha debiilse öelda kuna ballack on hetkel väga heas tujus) jutupeale mis sa siin ajad tuleb vägisi tahtmine sind staadionil üles otsida ja õlut spetsiaalselt peale valada...ainult, et raskeks läheb...meil siin ju nii palju inimesi staadionitel, et iga 60 pingi kohta on üks pealtvaataja...katsu sa siis üles otsida sellisest rahvamassist Aga kuna õnneks on meil siin maarjamaal nii palju publikut klubide mänge vaatamas (piletigi pead kuu aega varem ära ostma, et mängule saaks üldse), siis küll keegi ikka peale tilgutab
                              Aitäh Ballack komplimendi eest. Aga enam ei jõua, kaotasin sõja. Andke andeks, luban, et enne euro tulekut ei tee ühtegi postitust soccerneti foorumisse.
                              Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eddie Vaata postitust
                                Aitäh Ballack komplimendi eest. Aga enam ei jõua, kaotasin sõja. Andke andeks, luban, et enne euro tulekut ei tee ühtegi postitust soccerneti foorumisse.
                                ma tükk aega olen siin lugenud, aga enam ei kannata lihtsalt pealt vaadata. sa ise käid ja ilgud oma imelike mõtetega teiste kallal ja siis imestad, kui keegi sulle midagi vastu ütleb. võta end nüüd kokku ja käitu nagu mees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X