320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Deportivo

    Deportivo on oma mänguga silma jäänud. See meeskond wist jõuab ka Meistrite Liiga finaali. Kysimus on aga selline:kes on Deportivos põhitegijad? Mulle süpatiseeriwad Valeron ja Tristan
    # 21 - El Flaco

    #2
    Valeron tuleb enamjaolt ju pingilt........Tristan on jah kõva tegija, tehnika on tal ikka väga hea, peamängus hea, kiire, mida enam tahta, ründajale vajalik instinkt ka täitsa olemas
    Mulle meeldivad veel Makaay ja Djalminha

    Kohta finaalis ma neile siiski ei ennustaks.....

    Kuid siiski, kõike parimat neile...

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by coco

      Valeron tuleb enamjaolt ju pingilt........Tristan on jah kõva tegija, tehnika on tal ikka väga hea, peamängus hea, kiire, mida enam tahta, ründajale vajalik instinkt ka täitsa olemas
      Mulle meeldivad veel Makaay ja Djalminha
      makaak ja djalminha tulevad ju ka pingilt enamasti.. pandiani on minu arust normaaslem kui see ollandi näss, aga noh vahet pole.depor on sel ooajal jah väga kõva kuigi koduses liigas sellist ülekaalu pole jõuavad nad vähemalt poolvinaali.
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #4
        Tegelt on seal Corunas nii et kõik tulevad pingilt, treenr rotatib neid mängijaid seal koguaeg nii et mingit kindlat põhivenda polegi tekkinud, võibolla kui siis Sergio ja mõni kaitsja, Tristan ja Makaay koguaeg vahetavad teineteis, Djalminha jah, kahjuks, põhis enamasti ei alusta, aga ega ka Valeronil napib neid alustusi...

        Kommentaar


          #5
          minu arust on seal põhimehed Mauro Silva ja Fran, kes on seal ülivõimas fännide lemmik. Djalminha on teine fännide lemmik. Mulle jubedalt meeldib seal veel Manuel Pablo, aga ta on pool aastat juba vigane olnud. Depor on igatahes parim, st siis minu lemmik

          Kommentaar


            #6
            Makaay on talvega platsil kahjuks palju sitta pannud (ründes). Aga ise tahaks ka näha neid vähemalt see aasta poolfinaalis, kuigi grupp on neil väga raske.

            Kommentaar


              #7
              Eelmisel kolmapäeval sai aga klubi hakkama supersaavutusega :
              Real Madridi 100-aastasel sünnipäeval toimus Copa del Rey karikafinaal, mille Deportivo Santiago Bernabeul Reali vastu 2-1 võitis, "kuningliku" meeskonna kaotust käis kaemas ka hispaania kunn ise. Hoolimata sellest möödus kolmapäev suurejooneliste pidustustega...

              28 aprillil saab 100-aastaseks 1 teine klubi, arvake ära, mis klubi
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                mingi väga ropp klubi on igaljuhul, nimegi ei julge öelda, a selle klubi logo on sul nime all ja niipalju ütleks veel kaa et sele aasta Premieri runners-up'id, Arsenali järel seda siis

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by coco

                  mingi väga ropp klubi on igaljuhul, nimegi ei julge öelda, a selle klubi logo on sul nime all ja niipalju ütleks veel kaa et sele aasta Premieri runners-up'id, Arsenali järel seda siis
                  oot, sa tahtsid ikka Liverpooli järel öelda, eksju

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Deportivo'

                    Igati sümpaatne klubi ja eks mullegi kõige silma jäänum mees on ründetuus Tristan.
                    Kui hooaja algul temast väga palju ei teatud siis praeguseks on mees juba superstaar.
                    Loodan siiralt, et Deportivo jõuab tuleval hooajal Euroopas väga kaugele.
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Deportivo\'

                      Ehh, ma lootsin pealkirja järgi, et tegemist on Deportivo Alavesi nimelise topicuga.

                      Depor on tegelt päris hea tiim, kuigi selle hooaja algus on nõrk. 12 mänguga 6. koht. Esiründajaks on tõusnud Makaay, kuigi ka Tristan on viimasel ajal tabama hakanud. Arvatavasti tuleb jälle La Ligas esikolmikukoht ja järgmisel aastal CLis mängimise võimalus.
                      Keep it up!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Deportivo\'

                        Originally posted by M6iss


                        Ehh, ma lootsin pealkirja järgi, et tegemist on Deportivo Alavesi nimelise topicuga.

                        Depor on tegelt päris hea tiim, kuigi selle hooaja algus on nõrk. 12 mänguga 6. koht. Esiründajaks on tõusnud Makaay, kuigi ka Tristan on viimasel ajal tabama hakanud. Arvatavasti tuleb jälle La Ligas esikolmikukoht ja järgmisel aastal CLis mängimise võimalus.
                        Keep it up!

                        Arvan, et hetkel on Deporil head väljavaated. Kuues koht, ei tähenda midagi. La Ligas muutub tabel pea iga nädal. Nagu paljud arvavad on siiski Barca vôimalused ka head. Koht hetkel pole just mingi uhkus sellisele klubile, kuid jah hooaja lôpuks venitatakse nii vôi naa esi otsa (loe viisikusse). Corunal on imevääriliselt alustanud Roy Makaay. Lihtsalt super. Pole midagi halba öelda. Tristan on küll viimasel ajal varju jäänud, kuid tuleb piisavalt kolle ka tema poolt. Koostöö sujub Tristan ja Makaay. Teised on ka heas vormis, aga jah Juvelt oleks saadud pea 3 punkti, kuid super come back juve poolt viigistas seisu 2:2 punkt on kirjas. Kuid nüüd ei tohi vääratada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Deportivo\'

                          Nüüd kus Valeron tagasi peaks nad ikka ka mängu paremini käima saama kui juve vastu.Ehk tuleb siis see aasta ka finaal. Makaay on ülihästi siiani mänginud ja ka Tristan on hakanud oma eelmiste aastate tasemele jõudma peale oma väikest vigastust nii et ootan ka temalt tulevastes mängudes suurt väravatesadu.

                          GO Depor

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Deportivo\'

                            Kui hakata praeguse seisuga vaatama siis Deportivo on päris tugev. Kahju, et Juve vastu 3 punkti ei tulnud, kui Makaay nii hästi jätkab võivad see aasta isegi finaali jõuda. Madridist mängivad küll praegu paremini.
                            Deportivo just see teebki huvitavaks, et pole väljakujunenud staare, nagu mõnel teisel klubil(Madrid). Kogu aeg on erinevad mehed. Väga värvikas võistkond

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Deportivo\'

                              Depori treeneril Irruretal on teatavasti komme mängitada meeskonda 4-3-3 süteemis, mida ka 4-5-1\'na võib vaadelda. Vigastusest paranenud Diego Tristani peaks taas keskründaja mängitama ning Roy Makaay paremale äärele nihutama, nagu see oli eelmisel hooajal ning teisel poolajal ManYoo vastu.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X