320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Uudiseid trepi alumiselt astmelt ehk siis Liga Adelante liidrite tegemisest.

    Kodus Las Palmasega suuri probleeme ei olnud ning tulemuseks 3-1 võit. Väravad lõid Dominguez, Laiskloom ja Riki. Vastaste ainukese tabamuse autoriks Portillo.
    Kurb oli see kohtumine sellepoolest et see võis jääda Guardado viimaseks mänguks Riazoril.
    Guardado kohta on tabavalt öeldud, et ta on parim mees, kes kandnud Deporis särginumbrit 18 peale Victor Sanchezi.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar




      1-2 ja sammuke lähemal kõrgseltskonnale.
      Jätkata!
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        Allakäiguteekond La Ligast Adelantesse on seekord õnneliku lõpu leidnud!
        Vamos, Depor!
        Vamos, El Flaco!
        Kõva!
        Segunda krooniga kuningad!

        Xisco lõi küll vähe väravaid, aga otsustavatel hetkedel suutis mees õigel ajal õiges kohas olla. Endised Celta mängijad Huesca vormis küll üritasid, kuid Galiitsia parimat meeskonda seekord alistada ei suudetud.
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar


          Tere tulemast tagasi ! Aktiivset ja edukat suve mängijateturul, et midagi Super Depori sugust uuesti võiks sündida.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Capdevila võiks olla päris reaalne täiendus
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Tore on tagasi olla, aga mängijateturul on üks oodatud kaotus juba aset leidnud - Guardado siirdub Valenciasse. Väga kahju, aga mees on olnud alati aus ja seega edu talle nii Mehhiko koondises kui uues klubis.
              Capdevila taasliitumisest on sahinaid siin-seal kuulda olnud, seega see võib üsnagi reaalseks osutuda.
              Mis mulle muret tekitab, on see, et Valeronile ei ole väärilist asendust. Juba aste madalamalgi oli näha, et Vanameister tervet mängu vastu ei pea, sellest ka tavaks saanud vahetus nii 60dal 70dal minutil Borja-nimelise ässa vastu. Head mängujuhti oleks hädasti tarvis.
              Ja muidugi igikestev ründeprobleem. Xisco võtaks päriseks, tal on südant ja küll jõuab ka avaneda... Kui ta muidugi laatsaretis püsikliendiks ei saa. Riki ei jää ka enam nooremaks ja Lassadi kohta on jutte olnud, et tahab teine uusi väljakutseid.
              Raske saab kindlasti olema, aga ma loodan, et härra President suudab midagi head mängijateturult leida ja treener, - ei ole üldse üllatus, kui Oltra kotid pakib - kes mehed väljakul tööle paneb. Mina eelistaksin muidugi Oltra jäämist.
              Guardadost tühjaks jääv vasak äär oleks vaja ka täita. Salomao ehk võimalik päriseks soetada.
              Suuri ootusi mul ei ole, aga ehk kusagil tabeli keskel end kinnitada oleks väga hea algus. Sealt saaks juba edasi ehitada.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Eks arvatavasti tuleb teil suuremat moodi laenuralli. Aga ma tahtsin küsida, et kuidas Depori majanduslik olukrod on? Et nagu Galiitsia piirkond pidi Hispaania üks kõige jõukamaid olema, kuid kas kohalikud sponsorid ei toeta või mis?

                Kommentaar


                  Segunda-ajal ei ole finantssektori kurvale seisule keegi väga tähelepanu pööranud, põhiline on olnud ikka võitlus tagasi La Ligasse. Kõrgliigas oli aga rahaga probleeme küll ja küll. Ma arvan, et need vead tulevad jälle suuremas seltskonnas välja. Just mängijateturul. Seega laenuralli on täiesti teemas, sest ma väga ei usu, et midagi põnevat ja perspektiivikat suudetakse meeskonda tuua permanentselt. Võib-olla on mul vähe usku klubi presidenti, aga ta on näidanud ikka sellist oinakäitumist (Adriani eest kopkatki saamata jne.) et ei ole rõõmustamiseks põhjust.
                  Kõvemaks sponsoriks, mis ka suurelt särgi peal, õllekas Estrella Galicia.
                  Ma siiski loodan, et miskitki toimuma hakkab, a'la Xisco tagasi koju vms. Temal muidugi üsna krõbe hind pandud, kuid ma ei usu, et Newcastle temast enam huvitatud on.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                    Ma siiski loodan, et miskitki toimuma hakkab, a'la Xisco tagasi koju vms. Temal muidugi üsna krõbe hind pandud, kuid ma ei usu, et Newcastle temast enam huvitatud on.
                    Ma usun, et Xisco saab sentide eest kätte. (Kas tal Newcastlega leping läbi pole juba?)
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar








                      Lahedaid pilte ja tõsist juttu...
                      Xisco lepingu seisust Newcastle'ga ei ole mul ausalt öeldes õrna aimugi. Eks arvata on, et tema hind peaks kukkunud olema. Mulle oli meelde jäänud tema üsna krõbe ostuklausel, aga arvestades tema esitusi ja usutavasti ka Newcastle'i jahedat huvi, siis peaks ta klubile lubatav olema.
                      Lendoiro peaks kiiremas korras tegutsema Colotto lepingu pikendamisega enne, kui keegi ta meilt ära krabab. Tema kaotus oleks võrreldav Guardado omaga, sest tegu stabiilseima ja oskuslikuma keskkaitsjaga meeskonnas. Ah jaa, Guardado üleminekust ei saa ka klubi miskit, seega jällegi üks kaotatud keiss.
                      Õnneks Aranzubia, kes on samuti üks meeskonna kindlatest tugitaladest, jääb ja ka varuvaht Luxiga võiks lepingut pikendada.
                      Raske saab olema, aga kui meeskonnas oli sisu tagasi kõrgliigasse rassida, peaks olema ka motivatsiooni oma koha eest seal võidelda.

                      P.S Puugist nimega Bodipo võiks ka lõpuks lahti saada.
                      # 21 - El Flaco

                      Kommentaar


                        Vanameister jätkab veel ühe hooaja!
                        Kindlate lahkujate seas peaks olema Pablo Alvarez.
                        Moreliga, kes hooaja alguses oli treeneri soosingust väljas ja kindel lahkuja, pikendatakse arvatavasti lepingut. Colottoga on asi veel lahtine. Mees on nõus jääma, kuid nõuab paremaid tingimusi, st. rohkem sulli. Tema vastu olevat huvi Betisil ja klubidel Mehhikost. Laiskloom Lassad staaritseb ja ei ole samuti lepingupikendusele alla kirjutanud. Väidetavalt on huvi tema vastu Pransusmaal.
                        Salomaoga peaks ka asjad korras olema, seega ühe hooaja peaks ta veel kindlasti Deporis pallima.

                        Kuigi üks mäng on veel jäänud, on liikuvasse pilti pandud mõned väravad edukal Segunda-rallil:

                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar




                          Viimane liigamäng võidukas ning uus Segunda punktirekord saavutatud - 91 punni. Kings of Liga Adelante!
                          Värava lõi ei keegi muu kui Bodipo, kelle lepingut peaks kahjuks veel aasta järel olema, täpselt sama seis nagu Xiscoga Newcastle'is (varematest postides oli sellest juttu ja kusagilt ma selle info noppisin). Ainuke vahe on see, et esimesena mainitud klemmist peaks kiiremas korras vabanema, löögu ta siis viimase liigamängu võiduvärava või mitte, läbi Deporis viibitud aastate on ta kahjuks ulmesitt olnud ja see pikk leping on jälle üks Lendoiro ebaadekvaatsetest tehingutest.
                          Aga kuni saab nautida võidurõõmu, tuleb seda teha, sest meeskond ja fännid on selle ära teeninud.

                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Esimene mängijahange on peaaegu tehtud!
                            Laenu ning väljaostuklausliga saabub Deporisse Andre Santos, 23 aastane kaitsev keskpoolkaitsja Lissaboni Sportingust.
                            Juutuubi põhjal tundub talendikas mängumees, kuid mis on pildis, ei ole veel kuld. Eks portugali liigat jälginud teavad ehk Santose kvaliteedist veidi rohkem.

                            Andre Santose stiilinäited:

                            JOAQUIM RIBEIRO - FPF AGENT LICENSE NUMBER 103 (FIFA)E LUÍS MIGUEL
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Santos on väga hea ja noor mängumees. mängis Zahovaikoga koos ka Leirias, oli tol ajal samuti laenul Sportingust. Leirias sai üheks tähtsaimaks mängijaks väljakul ja koheselt toodi poiss Sportingusse tagasi. Ebaõnnena leidis Sporting turult Rinaudo, kes on siis hetkel Santose pingile jätnud. eks näis kuidas noormehel Deportivos läheb
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar




                                Andre Santos olemas. Salomao sa ka tänu uuele laenuklauslile koos kaasmaalasega pildile.

                                Mõned nimed, keda püütakse ründesse hankida: Francisco Alcacer (19, Valencia), Leonardo Ulloa (26, Almeria), Helder Postiga (29, Zaragoza), Marco Fabian (22, CD Guadalajara). Samuti käivad ka läbirääkimised Xisco osas, sest Laiskloom tundub lahkujate seas.
                                Täiendusi otsitakse ka vasakkaitsesse, keskele ja vasakusse äärde.
                                Colotto võiks lepingu-uuendusele alla kirjutada, oleks rahu majas.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X