320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Deportivo\'

    Hommik!
    Veidi hiline postitus, aga noh.
    Teen siis arvuti lahti... ning mis mu silmad näevad: SuperDepori 3-1 võit Reali üle. Tore, mis muud. Äkki jätkatakse samal lainel?

    Ah jaa! Rauli löödud värav oli tema esimeseks Riazor\'il.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Deportivo\'

      Arvatav algkoosseis Getafe vastu:

      Molina - Manuel Pablo, Coloccini, Juanma, Capdevila - De Guzmán, Sergio, Duscher, Munitis - Valerón, Tristán.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Deportivo\'

        \"Liha\" Malagaga võitlemiseks:
        Molina, Mallo, Romero, Duscher, Juanma, Cesar, Coloccini, Capdevila, Hector, De Guzman, Munitis, Carril, Scaloni, Valeron, Sergio, Munitis, Acuna, Ruben, Tristan.
        Kolm punkti!
        Vamos Depor!

        # 21 - El Flaco

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Deportivo\'

          ma ei saa aru miks Depor siin suure tõenäosusega oma mehi sel talvel müüma hakkab, kas tõesti finantsolukord nõnda sitt?

          Suure tõenäosusega saate siis talvel omale Maxi meilt laenuks
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Deportivo\'

            Algselt postitas lorenzo


            ma ei saa aru miks Depor siin suure tõenäosusega oma mehi sel talvel müüma hakkab, kas tõesti finantsolukord nõnda sitt?

            Suure tõenäosusega saate siis talvel omale Maxi meilt laenuks
            Ega minagi seda täpselt ei tea. On räägitud sellest, et mõned mängijad ei sobi treeneri plaanidega jne. Võib-olla on asi tõesti rahas. See meie Lendoiro on üldse üks kahtlae sell.
            Igatahes jääme Maxit ootama, äkki hakkab teine veel tegusid tegema.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Deportivo\'

              Algselt postitas nodisco


              Algselt postitas lorenzo


              ma ei saa aru miks Depor siin suure tõenäosusega oma mehi sel talvel müüma hakkab, kas tõesti finantsolukord nõnda sitt?

              Suure tõenäosusega saate siis talvel omale Maxi meilt laenuks
              Ega minagi seda täpselt ei tea. On räägitud sellest, et mõned mängijad ei sobi treeneri plaanidega jne. Võib-olla on asi tõesti rahas. See meie Lendoiro on üldse üks kahtlae sell.
              Igatahes jääme Maxit ootama, äkki hakkab teine veel tegusid tegema.
              Vähemalt väidab Depor praegu aktiivselt, et vähemalt Aldo Duscher ära ei minevat, kuigi Manu ja NUFC pidavat tõsiselt kosjas käima.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Deportivo\'

                Algselt postitas dannar

                Vähemalt väidab Depor praegu aktiivselt, et vähemalt Aldo Duscher ära ei minevat, kuigi Manu ja NUFC pidavat tõsiselt kosjas käima.
                Seda räägitakse praegu, mis tulevik toob, seda teab vaid suur Lendoiro. Ilma Duscherita oleks keskväli minu arust suhteliselt nõrgapoolne.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Deportivo\'

                  deporiga tuleb mul alati meelde manuel pablo kes oli ju 99-02 maailma üks parimaid kaitsjaid kuid siis la liga mägus, vist oli bilbao, tal jalg pooleks niideti rõve mäng oli, jalg rippus

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Deportivo\'

                    Nojah, hetkel on Manuel Pablo samuti vigastatud.
                    Hea uudis on aga see, et mängus Racinguga peaks platsile saama Andrade.
                    Ja kui veel natuke rahast rääkida, siis ManU on valmis pakkuma Duscheri eest sama palju kui Newcastle (8 miljonit) pluss veel mängija (Quinton Fortune, John O\'Shea, Kieran Richardson, Louis Saha).
                    Aga need on vaid kuulujutud...
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Deportivo\'

                      praegu laheb suht hasti teil, 3-0 voit tulemas
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Deportivo\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        praegu laheb suht hasti teil, 3-0 voit tulemas
                        Jah, tore on aga ka see, et oma esimese liigaväravaga sai hakkama Taborda.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Deportivo\'

                          Nii et kodus 0 - 2 Villarealilt.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Deportivo\'

                            Kui keegi nägi mängu, võiks rääkida!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Deportivo\'

                              Algselt postitas eestimees


                              deporiga tuleb mul alati meelde manuel pablo kes oli ju 99-02 maailma üks parimaid kaitsjaid kuid siis la liga mägus, vist oli bilbao, tal jalg pooleks niideti rõve mäng oli, jalg rippus
                              see oli tegelikult Celta vastu 2002 septembri lõpus kui toimus derby Vigos. Galletti sõitis Manuel Pablole jõhkralt säärde ja Manuel Pablo oli aastaks eemal. Galiitsias endas peeti seda mängu tol hetkel maailma olulisimaks derbiks, sest Galiitsia klubidel oli tol hetkel minu mäletamist mööda kaksikjuhtimine La Ligas. Meenub veel, et Gallettil olid sellised süümekad, et operaator mitmeid kordi näitas, kuidas tüüp päris ehtsaid pisaraid pühkis ja depori tüüpide ees vabandas.

                              Muide just samal nädalal oli mul õnnelik võimalus näha Riazoril CL-i mängu ManU vastu, mille Depor muidugi 2-1 kinni pani. Ja tõepoolest, Manuel Pablo jooksis nii mõnigi kord Giggsist lihtsalt jõhkralt mööda. Täiesti hullult kiire vend ikka oli tookord. Nendele, kes La Corunas käinud veel pole, soovitan küll väga soojalt, sest Riazori asukoht on üks maalilisemaid maailmas ilmselt, täpselt Atlandi rannikul.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Deportivo\'

                                Vamos Depor!
                                Depor 1, Cadiz 0. Värava autoriks paljukritiseeritud Tristan.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X