320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust


    - kas MB tegi seda kõike meelega, et Lewis seal samas lähedal hotellitoas ennast oksa ei tõmbaks? Sisulises mõttes tuli võistlejate pingerea viimane mees, surus inseneeriaprobleemide tõttu jalga tervelt ühe numbri jagu väiksemad rallisussid, hoiatas kõiki vabatreeningutel, sõitis sõidus botasega teistel eest ära, pani seejärel tiimikaaslase tasku nagu mütsi ning vist soovis võita kah veel? On alles jultunud... Meil on LEWIS "BLM" HAMILTON, all-time best!
    - kas kogu kulminatsioon peitub selles idiootses "topeltstäkkimises", millel puudus reaalne vajadus (kuigi oli üsnagi hea võimalus seda teha, kui seda suudetud oleks)? Noh, vana vandenõuteoreetikuna, ei tundu niivõrd keeruline minu ülaltoodud skeem peita nüansside sisse ära (njah meil oli ju kiire, ütlesime küll, et mis rehvid kellegile, aega eriti polnud, ah "its all coming down as a "team error" jne).
    Vabandust härra, aga mis soga sa nüüd ajad?
    Hamilton on end aastate jooksul piisavalt tõestanud kiire sõitjana. Kiire sõitja sattus lihtsalt kiireimasse vormelisse ja nii need järjestikused tiitlid on tulnud. See on ikka totaalne täielik BS mis jutte aetakse, et Hamiltoni tiitlid pole võrdväärsed Schummi omadega. Nutate lihtsalt oma suurt legendi taga ja tahate kinnitada, et ta on läbiaegade parim. Lollakas võrdlus. Mõlemad sama head.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Vabandust härra, aga mis soga sa nüüd ajad?

      Hamilton on end aastate jooksul piisavalt tõestanud kiire sõitjana. Kiire sõitja sattus lihtsalt kiireimasse vormelisse ja nii need järjestikused tiitlid on tulnud. See on ikka totaalne täielik BS mis jutte aetakse, et Hamiltoni tiitlid pole võrdväärsed Schummi omadega. Nutate lihtsalt oma suurt legendi taga ja tahate kinnitada, et ta on läbiaegade parim. Lollakas võrdlus. Mõlemad sama head.
      Alustuseks mainin, et antud väidetele Ma siiski ei leidnud veel kinnitust. Proovin siis põhjendada Sinu poolt väljatoodud kahte punkti:

      Schummi ja Hamiltoni personaalküsimus - puhtobjektiivses võtmes eri ajastu sõitjad eri ajastu parimates masinates - üks pole V10-ga sõitnudki ja teine jälle turbohübriidiga. No tee, mis tahad - isegi statistikat ei võrdle väga, kuna punktisüsteeme jne piisavalt muudetud. Puhtsubjektiivses võtmes pani Schummi üsna kiiresti kaks tiitlit järjest, mõtles, millises tiimis koos Todti ja Brawniga tegusid teha, valis Ferrari (kes ei olnud tol momendil 17 aastat korralikku edu kogenud), elas mõned hooajad sisse, valis õige kaadri kokku (khmm, Rubens) ning võttis 5 tiitlit järjest. Äärmiselt lihtsustatud roosade prillidega mõttekäik, kuid Minu jaoks peitubki MSC ja HAM personaalküsimus aastates 1995-1996. Iga mees ei lahku võitvast tiimist ning piltlikult öeldes ei hakka mõtlema sellele, kus ma ennast tõestamise nimel rohkem surve alla panna saan. Sellist käitumist ega mõttelaadi mina Lewises ei näe - pigem mitmeid vastupidiseid märke. Minu jaoks on ja jääb Schummi peale!

      Mercedese vandenõuteooria - kas see ometi ei tundu üks võimalik ja loogiline mõttekäik? Hamiltoni seitsmes tiitel (minu poolest ka eelmised kuus) oleks ikka väga hapu maiguga jäänud. Niisamuti ei leia Ma ka, et Russelli võit oleks kuidagi Mercedesele ülekaalukalt positiivselt mõjunud - läbi huumoriprisma küsiks, et äkki sõidabki see auto enamjaolt ise?

      (tegelikult mind massiivselt häirivad need Lewise "ambassadori" teemad ka)...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
        Alustuseks mainin, et antud väidetele Ma siiski ei leidnud veel kinnitust. Proovin siis põhjendada Sinu poolt väljatoodud kahte punkti:

        Schummi ja Hamiltoni personaalküsimus - puhtobjektiivses võtmes eri ajastu sõitjad eri ajastu parimates masinates - üks pole V10-ga sõitnudki ja teine jälle turbohübriidiga. No tee, mis tahad - isegi statistikat ei võrdle väga, kuna punktisüsteeme jne piisavalt muudetud. Puhtsubjektiivses võtmes pani Schummi üsna kiiresti kaks tiitlit järjest, mõtles, millises tiimis koos Todti ja Brawniga tegusid teha, valis Ferrari (kes ei olnud tol momendil 17 aastat korralikku edu kogenud), elas mõned hooajad sisse, valis õige kaadri kokku (khmm, Rubens) ning võttis 5 tiitlit järjest. Äärmiselt lihtsustatud roosade prillidega mõttekäik, kuid Minu jaoks peitubki MSC ja HAM personaalküsimus aastates 1995-1996. Iga mees ei lahku võitvast tiimist ning piltlikult öeldes ei hakka mõtlema sellele, kus ma ennast tõestamise nimel rohkem surve alla panna saan. Sellist käitumist ega mõttelaadi mina Lewises ei näe - pigem mitmeid vastupidiseid märke. Minu jaoks on ja jääb Schummi peale!

        Mercedese vandenõuteooria - kas see ometi ei tundu üks võimalik ja loogiline mõttekäik? Hamiltoni seitsmes tiitel (minu poolest ka eelmised kuus) oleks ikka väga hapu maiguga jäänud. Niisamuti ei leia Ma ka, et Russelli võit oleks kuidagi Mercedesele ülekaalukalt positiivselt mõjunud - läbi huumoriprisma küsiks, et äkki sõidabki see auto enamjaolt ise?

        (tegelikult mind massiivselt häirivad need Lewise "ambassadori" teemad ka)...
        Mul ei meeldi ka Tõnis Mägi tagurlikud vaated, aga ega ma seetõttu raadiot kinni ei pane kui mõni tema legendaarne laul tuleb.
        Hamilton liitus Mersuga aastal 2013, Mersu (taas)liitus sarjaga 2010 aastal ja oli suht kräpp. Aasta enne Hämiltoni liitumist varem sõitsid Mersuga Schummi ja Rosberg. Hooaja lõpus olid nende kohad üldkokkuvõttes 9 (Rosberg) ja 13 (Schummi). Meeskonna arvestuses oldi 5ndad. 2013. aastal jäädi meeskondlikult teiseks, Hämilton neljas. 2014.a Hamilton võitis ja the rest is history. Seega võib lihtustatult öelda, et mees tuli Mersusse, lõi pooleteise hooajaga korra majja (ilma Todti ja Brawnita) ja nüüd võidab.

        Päeva lõpuks on mõlemad legendid

        Kommentaar


          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
          Alustuseks mainin, et antud väidetele Ma siiski ei leidnud veel kinnitust. Proovin siis põhjendada Sinu poolt väljatoodud kahte punkti:

          Schummi ja Hamiltoni personaalküsimus - puhtobjektiivses võtmes eri ajastu sõitjad eri ajastu parimates masinates - üks pole V10-ga sõitnudki ja teine jälle turbohübriidiga. No tee, mis tahad - isegi statistikat ei võrdle väga, kuna punktisüsteeme jne piisavalt muudetud. Puhtsubjektiivses võtmes pani Schummi üsna kiiresti kaks tiitlit järjest, mõtles, millises tiimis koos Todti ja Brawniga tegusid teha, valis Ferrari (kes ei olnud tol momendil 17 aastat korralikku edu kogenud), elas mõned hooajad sisse, valis õige kaadri kokku (khmm, Rubens) ning võttis 5 tiitlit järjest. Äärmiselt lihtsustatud roosade prillidega mõttekäik, kuid Minu jaoks peitubki MSC ja HAM personaalküsimus aastates 1995-1996. Iga mees ei lahku võitvast tiimist ning piltlikult öeldes ei hakka mõtlema sellele, kus ma ennast tõestamise nimel rohkem surve alla panna saan. Sellist käitumist ega mõttelaadi mina Lewises ei näe - pigem mitmeid vastupidiseid märke. Minu jaoks on ja jääb Schummi peale!

          Mercedese vandenõuteooria - kas see ometi ei tundu üks võimalik ja loogiline mõttekäik? Hamiltoni seitsmes tiitel (minu poolest ka eelmised kuus) oleks ikka väga hapu maiguga jäänud. Niisamuti ei leia Ma ka, et Russelli võit oleks kuidagi Mercedesele ülekaalukalt positiivselt mõjunud - läbi huumoriprisma küsiks, et äkki sõidabki see auto enamjaolt ise?

          (tegelikult mind massiivselt häirivad need Lewise "ambassadori" teemad ka)...
          Hamiltoni tase ja "legendi" staatus tulebki eelkõige välja just reaalsetes sõitudes - ta pole absoluutselt parim masina arendaja pole absoluutselt parim isegi kvalifikatsiooni spetsialist ega ühe kiire ringi spetsialist. Küll aga on kõik sõitjad tema puhul välja toonud selle, et tal on absoluutselt kõige kõrgem keskmine tase mis puudutab kogu Pühapäevase põhisõidu kokku panemist. Ükskõik kui muutlikud olud kui palju peab rehvide strateegiat muutma vms. Ta adapteerub oludega lennult ja tema keskmine "kiire" ring on lihtsalt nii veatu ja kiire võrreldes teistega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Alustuseks mainin, et antud väidetele Ma siiski ei leidnud veel kinnitust. Proovin siis põhjendada Sinu poolt väljatoodud kahte punkti:

            Schummi ja Hamiltoni personaalküsimus - puhtobjektiivses võtmes eri ajastu sõitjad eri ajastu parimates masinates - üks pole V10-ga sõitnudki ja teine jälle turbohübriidiga. No tee, mis tahad - isegi statistikat ei võrdle väga, kuna punktisüsteeme jne piisavalt muudetud. Puhtsubjektiivses võtmes pani Schummi üsna kiiresti kaks tiitlit järjest, mõtles, millises tiimis koos Todti ...
            Hamilton võttis esimese tiitli oma teisel hooajal. Debüüthooajal jäi sellest ülinapilt ilma aga saavutas võrdsed punktid tiimikaaslase Alonsoga, kes oli siis valitsev maailmameister.

            Schumacher on loomulikult legend ja ma olin lapsena tema suur fänn aga tema karjääri jäävad igavesti varjutama tiimikorraldused, erinevad diskvalifitseerimised ja muud ebaspordlikud võtted.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Hamilton võttis esimese tiitli oma teisel hooajal. Debüüthooajal jäi sellest ülinapilt ilma aga saavutas võrdsed punktid tiimikaaslase Alonsoga, kes oli siis valitsev maailmameister.

              Schumacher on loomulikult legend ja ma olin lapsena tema suur fänn aga tema karjääri jäävad igavesti varjutama tiimikorraldused, erinevad diskvalifitseerimised ja muud ebaspordlikud võtted.
              Debüüthooajal Hamilton mängis tiitli kiireima autoga ikka täielikult maha. Ja teisel aastal oleks ka peaaegu sama suutnud kui viimasel ringil poleks tugevamalt sadama hakanud.

              Kommentaar


                Jah, aga kas tippvormis Schumacher Eesti tänavustel kardimeistrivõistlustel oleks hakkama saanud?

                Kommentaar


                  Ma isegi ei oska kuidagi Mazepini käitumist kommenteerida. Sa oled tuntud kui täielik tropp, kuid saad ikkagi kuidagi isa rahaga F1 koha ja siis vähem kui nädal hiljem postitad enda Instagrami sellise asja:



                  Ma ei oleks liiga üllatunud kui Mazepinist saab esimene F1 sõitja, kelle leping lõpetatakse enne esimest etappi.

                  Kommentaar


                    Meie mees siis testib Red Bulli ka avalikult S Buemiga Abu Dhabis järgmine nädal peale viimast etappi.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Mazepin saab Haasist kinga juba enne uut aastat? Twitteris ja Instas kõik Haasiga seotud maha võetud, samal ajal Pietro Fittipaldi ennast F1 Racing Driver’iks teinud.

                      Kommentaar


                        Just lõppes üks tore animafilmikene 2020 hooajast ning kusagil viimase kolmandiku peal läks livechat täielikult käest ning tuhandeid või kümneid tuhandeid #wesaynotomazepin sai küll vist nähtud.

                        Tundub, et see idioot saab tõesti kinga...
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Tundub, et jääb Haasi. Kõik chill. Probleemid lahendatud "majasiseselt" - kommentaare ei jagata.

                          Haas omandas uute "budget cap" reeglite tõttu ka paar Ferrari tehasehoonet Itaalias koos kaadriga. Üsna B-tiimi moodi üritus, aga mida rohkem tiime sarjas, seda tingimata parem on.
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            Hooaeg algas võimsalt, need 10 ringi Verstappen vs Hamilton olid erilised

                            Kommentaar


                              Imola nädalavahetus tõotab tulla väga tihe jälle. Bottas võttis mõlemad vabatreeningud, aga Ferrari ja Alpha Tauri on väga kiired + alati Max ja Red Bull.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Imola nädalavahetus tõotab tulla väga tihe jälle. Bottas võttis mõlemad vabatreeningud, aga Ferrari ja Alpha Tauri on väga kiired + alati Max ja Red Bull.
                                Tõepoolest, üle väga pikkade aastate mahtusid koguni 8 sõitjat ja 5st erinevast tiimis 0.5 sekundi sisse kvalifikatsioonis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X