320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Hooti olen vaadanud ja ei ole põnev. Kohe üldse ei ole. Natukene proovitakse asja sellega siluda, et iga väiksema kõksuga tuuakse turvaauto rajale, aga üldiselt täielik pullisitt. Ma siiani ei saa aru, et miks mingit suuremat reeglite ümbertegemist ei tehta, et kõik saaksid nullist alustada vms.
    See oleks rassistlik. Ham ei saaks Schumacheri rekordeid ju nii püüda.

    Kommentaar


      Iceman tegi hea stardi. 1. ringiga 16ndalt 6ndaks.

      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Hooti olen vaadanud ja ei ole põnev. Kohe üldse ei ole. Natukene proovitakse asja sellega siluda, et iga väiksema kõksuga tuuakse turvaauto rajale, aga üldiselt täielik pullisitt. Ma siiani ei saa aru, et miks mingit suuremat reeglite ümbertegemist ei tehta, et kõik saaksid nullist alustada vms.
        2022 tehakse, uued autod pmst. Mootorite ja teatud detailide arendamisel on paari aastatast aega vaja, et see kõigile taskukohane oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Vahi mongolit. korralik tropp ikka (verstappen) https://old.reddit.com/r/formula1/co...o_after_crash/
          Olen tegelenud motospordiga oma elu jooksul. Sõimasin samuti kiivri all teisi mongoliteks ja veel jubedamate sõnadega. Muidugi puudus mul raadioühendus, aga kõik öeldu, mis sai kiivri all öeldud, jäigi kiivri alla. Pärast sõitu viskasid konkurentidele patsu ja olid sõber edasi. Lihtsalt see ropendamine ja sõimamine käib selle spordi juurde ja näitab mingilmääral, et oled hingega teemas sees.

          Kommentaar


            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
            Olen tegelenud motospordiga oma elu jooksul. Sõimasin samuti kiivri all teisi mongoliteks ja veel jubedamate sõnadega. Muidugi puudus mul raadioühendus, aga kõik öeldu, mis sai kiivri all öeldud, jäigi kiivri alla. Pärast sõitu viskasid konkurentidele patsu ja olid sõber edasi. Lihtsalt see ropendamine ja sõimamine käib selle spordi juurde ja näitab mingilmääral, et oled hingega teemas sees.
            Ma ei tegele motospordiga ja pole õnneks õnnetusse sattunud , aga ma sõiman igapäev liikluses ka kedagi mongoliks ja ropendan autos. Hea on emotsioon välja lasta ja endal pärast kergem olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Pole F1 vaadanud, aga kas see on põnev, kui kaks mersut on eest ära, kolmas kaotab üle minuti ja ülejäänud ringiga?
              Ei ole, kahjuks on F1s jah väga tihti nii, et mingi tiim saavutab ühel hetkel täieliku üleoleku ja kui seal juhtumisi ka hea sõitja veel on, siis tulemuseks ongi liigne domineerimine. Sama igav oli ka Schumi Ferrari aegadel, Red Bulli Vetteliga ja nüüd siis mersu.

              Kommentaar


                Okei see sotsmeedia backlash tuleb korralik, kui 2021 on lisaks Bahreini, Abu Dhabi ka Saudi Araabia GP

                Kommentaar


                  Minu mälu teab järgnevaid:

                  Schumi - teda kas armastati või vihati. Mõlemat intensiivselt ja mõlemat ilmselt asja eest. Isiklikult armastasin, sest noh, issi ütles väiksena, et ta parim sõitja. Hakkineni pakkus sinna vahele selle perioodi vast ühe legendaarseima duelli. Isiksus oli ka Fernando Alonso, kelle puhul see love and hate printsiip ka kehtis. Jenson Button ja Nico Rosberg? Mõnusad tuhkatriinulood. Kimi? Legend!. Alles jäävad Vettel, kelle vastu lihtsalt null emotsiooni. Ja siis Hamilton - mul ei ole homoseksuaalide ega konkreetse sättumuse vastu midagi, aga ta on ju peast pede. Ja sinna see huvi spordiala vastu kadus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma ei tegele motospordiga ja pole õnneks õnnetusse sattunud , aga ma sõiman igapäev liikluses ka kedagi mongoliks ja ropendan autos. Hea on emotsioon välja lasta ja endal pärast kergem olla.
                    Mõistan seda. Sõimasin täna isegi ühte mongoliks ja näitasin keskmist sõrme, õnneks nägi ka. Kõrvuti sõprusepuiesteel sõitsime, v no tema natukene kiiremini, tuli tagant aga kui bussipeatuse kohale jõudsime olime kõrvuti ja kuigi ma nägin, et buss hakkab välja sõitma ja oli eelnevalt pikalt näidanud ka suunatuld aga keegi ei lasknud vahele, siis üks hetk hakkas tulema ja õnneks olime sellises kohas, kus mul oli ka ruumi vasakule minna. Ehk teadsin ette, et see pede pime autojuht ei lase bussi ette ja samal ajal kaldusime korraga vasakule. Poleks ma nii ettenägelik olnud, oleks see pede autojuht mulle külje pealt sisse pannud. Milline mongol ikka
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Mõistan seda. Sõimasin täna isegi ühte mongoliks ja näitasin keskmist sõrme, õnneks nägi ka. Kõrvuti sõprusepuiesteel sõitsime, v no tema natukene kiiremini, tuli tagant aga kui bussipeatuse kohale jõudsime olime kõrvuti ja kuigi ma nägin, et buss hakkab välja sõitma ja oli eelnevalt pikalt näidanud ka suunatuld aga keegi ei lasknud vahele, siis üks hetk hakkas tulema ja õnneks olime sellises kohas, kus mul oli ka ruumi vasakule minna. Ehk teadsin ette, et see pede pime autojuht ei lase bussi ette ja samal ajal kaldusime korraga vasakule. Poleks ma nii ettenägelik olnud, oleks see pede autojuht mulle külje pealt sisse pannud. Milline mongol ikka
                      Kui sa olukorda ette nägid siis miks sa tõmblema hakkasid mitte lihtsalt hoogu maha ei tõmmanud ja ennetanud? Praegu justkui kaks tohlakat kõrvuti liikluses.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kui sa olukorda ette nägid siis miks sa tõmblema hakkasid mitte lihtsalt hoogu maha ei tõmmanud ja ennetanud? Praegu justkui kaks tohlakat kõrvuti liikluses.
                        2 rida ja bussitasku. Sina oled välimises reas. Kas sina sellises olukorras oleksid siis võtnud omal hoo maha täiesti lambist, et su kõrval olev auto saaks reastuda sinu ritta, et buss välja saaks?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Mis praeguse olukorra juures eriti närvi ajab, on see, et Schumacheril ja Vettelil olidki pigem kehvapoolsed meeskonnakaaslased, kes suutsid neile vastu saada vaid väga heal päeval, kuid Bottas on siiski veidi parem kui Barichello või Webber, ta võiks kohati Hamiltoniga täitsa võidu sõita. Aga Mercedes lihtsalt ei luba tal võidelda. Juba teist etappi järjest küsis Bottas konkreetselt Hamiltonist erinevat strateegiat, aga ta saadeti lihtsalt pikalt. Ja isegi ei keerutatud, et tegemist on optimaalse strateegiaga, vaid öeldi otse, et ei, me ei saa sulle Hamiltonist erinevat rehvikomplekti anda.

                          Kommentaar


                            keegi ei kahtle Schumi talendikuses, aga Barrichello oli võimeline võitma küll,
                            aga sisemine hierarhia oli veel kindlamalt paigas kui praegu

                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Mõistan seda. Sõimasin täna isegi ühte mongoliks ja näitasin keskmist sõrme, õnneks nägi ka. Kõrvuti sõprusepuiesteel sõitsime, v no tema natukene kiiremini, tuli tagant aga kui bussipeatuse kohale jõudsime olime kõrvuti ja kuigi ma nägin, et buss hakkab välja sõitma ja oli eelnevalt pikalt näidanud ka suunatuld aga keegi ei lasknud vahele, siis üks hetk hakkas tulema ja õnneks olime sellises kohas, kus mul oli ka ruumi vasakule minna. Ehk teadsin ette, et see pede pime autojuht ei lase bussi ette ja samal ajal kaldusime korraga vasakule. Poleks ma nii ettenägelik olnud, oleks see pede autojuht mulle külje pealt sisse pannud. Milline mongol ikka
                              Mis sul mongolite vastu on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Mis praeguse olukorra juures eriti närvi ajab, on see, et Schumacheril ja Vettelil olidki pigem kehvapoolsed meeskonnakaaslased, kes suutsid neile vastu saada vaid väga heal päeval, kuid Bottas on siiski veidi parem kui Barichello või Webber, ta võiks kohati Hamiltoniga täitsa võidu sõita. Aga Mercedes lihtsalt ei luba tal võidelda.
                                Nonoh, ma küll ei ütleks, et Irvine, Barrichello ja Massa sitad vennad olid. Aga üldiselt siia öösse päris hea mõtteharjutus. Jättes kõrvale pensionilt naasnuna tehtud Mercedese aastad, siis ei jäänud Schumacher ühelgi täishooajal tiimikaaslasele alla, erandiks on aasta, kus Schumi jala murdis ja kuus etappi vähem sõitis. Kuid mis veel tähelepanuväärsem. Ülejäänud 14 hooajal oli vaid neli sellist, kus tiimikaaslane lõpetas hooaja kokkuvõttes Schumacheri järel: 1993. aastal oli Schumi neljas ja Patrese viies (kuigi punktivahe oli neil jõhker), hooaegadel 2002 ja 2004 võttis Ferrari kaksikvõidu ja 2006. aastal lõpetas sakslane 2. ning Massa oli 3. Ülejäänutel oli vahe ikka päris-päris selgelt Schumacheri kasuks. Ehk üldiselt tundub, et need "Ferrarid sõitsid pidevalt teistelt eest ära" ja "Schumacheri tiimikaaslastel ei lastud võidu sõita" väited väga ei päde.

                                Hamilton jäi tiimikaaslasele alla kahel korral (2011 ja 2016) ja täpselt tiimikaaslase ees oli ta seitsmel korral (kokku räägime 14. hooajast), sealjuures muidugi neli aastat, kus Mercedes on lihtsalt teistelt eest ära sõitnud. Et selles võrdluses ütleks küll, et sakslase saldo on märkimisväärselt kõvem ja inglane on tiimikaaslastest üldiselt nippa-nappa parem olnud.

                                Kuigi tõsi, võimalik, et Schumacheri kõik tiimikaaslased on olnud täispuidud ja Hamiltonil vastupidiselt übertäkud, aga natuke kahtlen.

                                1992 Schumacher 3. 53p, Brundle 6. 38p
                                1993 Schumacher 4. 52p, Patrese 5. 20p
                                1994 Schumacher 1. 92p, Lehto-Verstappen-Herbert kamba peale 11p
                                1995 Schumacher 1. 102p, Herbert 3. 45p
                                1996 Schumacher 3. 59p, Irvine 10. 11p
                                1997 Schumacher 2. 78p, Irvine 7. 24p (Schumi kirja sai küll hooaja kokkuvõttes DSQ)
                                1998 Schumacher 2. 86p, Irvine 4. 47p
                                1999 Schumacher 5. 44p, Irvine 2. 74p (Schumi sõitis vigastuse tõttu kuus etappi vähem)
                                2000 Schumacher 1. 108p, Barrichello 4. 62p
                                2001 Schumacher 1. 123p, Barricello 3. 56p
                                2002 Schumacher 1. 144p, Barrichello 2. 77p
                                2003 Schumacher 1. 93p, Barrichello 4. 65p
                                2004 Schumacher 1. 148p, Barrichello 2. 114p
                                2005 Schumacher 3. 62p, Barrichello 8. 38p
                                2006 Schumacher 2. 121p, Massa 3. 80p

                                2007 Hamilton 2. 109p, Alonso 3. 109p
                                2008 Hamilton 1. 98p, Kovalainen 7. 53p
                                2009 Hamilton 5. 49p, Kovalainen 12. 22p
                                2010 Hamilton 4. 240p, Button 5. 214p
                                2011 Hamilton 5. 227p, Button 2. 270p
                                2012 Hamilton 4. 190p, Button 5. 188p
                                2013 Hamilton 4. 189p, Rosberg 6. 171p
                                2014 Hamilton 1. 384p, Rosberg 2. 317p
                                2015 Hamilton 1. 381p, Rosberg 2. 322p
                                2016 Hamilton 2. 380p, Rosberg 1. 385p
                                2017 Hamilton 1. 363p, Bottas 3. 305p
                                2018 Hamilton 1. 408p, Bottas 5. 247p
                                2019 Hamilton 1. 413p, Bottas 2. 326p
                                2020 Hamilton 1. 256p, Bottas 2. 179p

                                Kommentaar

                                Working...
                                X