320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jeesus halasta. Sa väitsid, et Webber "jäi sama tehnikaga alla ka Nick Heidfeldile", mina vastasin sellele, et ei, nad sõitsid tol hooajal võrdselt. Kõik. Kui sa hakkad sõitjaid liigitama tasemelt keskpärasteks ja mittekeskpärasteks ning omavahel võrdlema, siis jah, tuleks küll tõesti vaadata kõiki sõite eraldi, mitte ainult kuivalt punkte. Nagu ma ütlesin, üks või kaks ebaõnnestunud etappi võivad ju pildi punktide osas täiesti pea peale pöörata. Kusjuures ise räägid eespool pikalt, kuidas Vettelil on ikka olnud ebaõnne ja Webber on samas ise koba - aga tabelis on Webber ju punktidega eespool ja poodimikohtigi rohkem, järelikult siis on tema ikkagi parem ju? Sest miks sama argument ühel juhul sobib ja teisel mitte?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Põhjuseid on mitmeid. Esiteks on Vettelil võrreldes Webberiga (kellel minu mäletamistmööda pole üldse tehnilisi probleeme sõitudes olnud) rohkem tehnilisi probleeme olnud. Kolmest etapist kahel on Vettel tehniliste probleemide tõttu katkestanud. Koreas ütles mootor üles ja Austraalias oli piduritega probleeme, kus ta ka välja sõitis. Kolmas katkestamine tuli kokkupõrkest Webberiga, kus süüdi olid vast mõlemad aga suurem kannataja oli Vettel, kes rajaäärde jäi (Webber suutis kolmandana lõpetada). Lisaks ka briti GP esimese kurvi intsident Webberiga, kus Vettel lõhkus rehvi ja pidi katkise rehviga pea terve ringi läbima ennem, kui ta selle vahetada sai. Lõpuks suutis ta end seitsmendaks sõita. Webber lõpetas esimesena.
      Muidugi on ka Vettel vigu teinud sellel hooajal (kokkupõrge Buttoniga ja turvaauto reegli rikkumine Ungaris, mille eest ta karistada sai) aga sakslasel käib ju alles kolmas täishooaeg samas kui Webber on sarjas kaasa teinud juba 9 hooaega ja on kõvasti kogenum.
      no ma ei oska tõesti enam mingit loogikat sinu jutust välja lugeda. otsid Webberi kohta välja üpris vanu võrdlusi Heidfieldiga. Samas kaitsed Vettelit, et tollel alles 3 hooaeg käimas... jou

      Kommentaar




        Alonsol suht suured võimalused.
        Algselt postitas Blue Moon
        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

        Kommentaar


          Neitsi Marusja, nojah. Kahju muidugi, et Climax enam mootoreid ei tooda kellelegi, nii loodusliku tasakaalu mõttes...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kas Elioni Digi-TV pealt oleks võimalik F1 viimast sõitu otseülekandena näha? Ilma lisapakette ostmata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Kas Elioni Digi-TV pealt oleks võimalik F1 viimast sõitu otseülekandena näha? Ilma lisapakette ostmata.
              RTL näitab. Osadel on õigus seda aasta lõpuni tasuta vaadata. Ka mina olen selle au pälvinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                RTL näitab. Osadel on õigus seda aasta lõpuni tasuta vaadata. Ka mina olen selle au pälvinud.
                Aga kui seda ei ole? Siis pole võimalik?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Aga kui seda ei ole? Siis pole võimalik?
                  Ei ole jah, aga kui tellid ekraanilt saksa kanalite vaatamisõiguse ja sellest pärast ülekannet interneti kaudu loobud, siis läheb see väga vähe maksma. Üks päev äkki 1 krooni umbes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Aga kui seda ei ole? Siis pole võimalik?
                    Uuri elionist järgi. See tasuta vaatamine oli mingi kampaania raames aga mina võtsin hiljem selle ja arve peal on null. Sama oli ka kellegil teisel nii kui kusagil mujal teemas jutuks tuli. Isegi kui ei saa tasuta siis telli pakett ja lõpeta alates südaööst ära ja maksad mingi kroonikese ainult.
                    edit: jõuti ette
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Hea töö Petrov ja Renault. Webber oli küll paras pussy täna aga põhiline, et Alonso tiitlit ei saanud.
                      Mida sel tillil Petrovile ette heita oli? Peale massa pole tal jalamatte
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Adrian Newey tegi seda jälle!

                        Kommentaar


                          Tundub, et Saksamaa on saanud uue Schumi, kompromissitu võitleja ka üsna lootusetus olukorras, mis kaks etappi tagasi oli.

                          Seekord tundus, et Red Bull kavaldas Ferrari üle. Need pelgasid peamiselt Webberit ja kui see varakult rehve vahetas, tegi Alonso ka nii ja see oli ilmselt suur viga.

                          Ise lootsin küll Alonso tiitlit, kuid seda eelkõige seetõttu, et oli karta Webberi võitu. Vettel on siiski väga sobiv variant.

                          Mis Schumisse puutub, siis ehk paneb tänane avarii teda loobuma. See ratas läks tema kiivrist ikka üpris ligidalt mööda.

                          Kommentaar


                            njh. Red Bull pääses napilt tööõnnetusest.

                            Webberile tuleb ikka au anda. Suutis kuni viimase etapini tiitlikonkurentsis püsida, tiimilt abi saamata.
                            Kui toimuks ka mingi hooaja kõvamehe tiitli andmine, siis mina annaks selle kindlasti nii Webberile, kui Kubicale.
                            Petrov tegi rsk ülikõva sõidu. He's da man! Lihtsalt suurepärane. ca 35 ringi hoida Alonsot selja taga.....pole sõnu. Tema hooaja parim sõit ja kindlasti rookie of the year. Seda ikka oli halenaljakas vaadata kui lõpus Alonso Petrovile rusikaid näitas.

                            Siuksed siis minu muljed. ärge pimedasse kohta saatke mind. aitäh.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Hea meel Vetteli üle, sest tema vääris sel hooajal minu arvates seda tiitlit kõige rohkem.

                              Kommentaar


                                Pussy raseerigu jalgu:
                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X