320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vipsil läheb selle kolmanda koha hoidmine ikka maru raskeks. Isegi Venemaal olid Premad kuivas täiesti omaette klassist.

    Kommentaar




      Vipsist väga kahju. Loodetavasti ei tõmmanud enda karjäärile täielikult kriipsu peale.

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        https://m.sport.delfi.ee/vormel1/art...hp?id=87592369

        Vipsist väga kahju. Loodetavasti ei tõmmanud enda karjäärile täielikult kriipsu peale.
        Samas oli juba praegu Vips ainus Eesti sportlane Äripâeva top500-s.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Samas oli juba praegu Vips ainus Eesti sportlane Äripâeva top500-s.
          Ja spordiga on sellel null seost. Selle eest maksab ta pigem sitaks peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Ja spordiga on sellel null seost. Selle eest maksab ta pigem sitaks peale.
            Noh, äkki ongi parem raha tegema hakata

            Kommentaar


              Kommentaar


                Ma ikka lootsin, et brändimees Schumi rekordit üle ei tee, aga nüüd on see juba enam kui kahtlane. Kogu see F1 on paras moenäitus. Põletushaavadega, õliste ja surma trotsivate meeste võidukihutamise asemel käib mingi moeshow.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  Ma ikka lootsin, et brändimees Schumi rekordit üle ei tee, aga nüüd on see juba enam kui kahtlane. Kogu see F1 on paras moenäitus. Põletushaavadega, õliste ja surma trotsivate meeste võidukihutamise asemel käib mingi moeshow.

                  Ja sa ronisid just oma tahmaste saabastega söekaevandusest välja?

                  Kommentaar


                    Just. Ehk oli sõnastus mõnevõrre utreeritud, aga on sinu jaoks F1 huvitav? Või võtamegi kasvõi WRC-gi. Samamoodi modernne, kuid erinevalt F1st huvitav ja ilma öökima ajava gloryta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Just. Ehk oli sõnastus mõnevõrre utreeritud, aga on sinu jaoks F1 huvitav? Või võtamegi kasvõi WRC-gi. Samamoodi modernne, kuid erinevalt F1st huvitav ja ilma öökima ajava gloryta.
                      Jah F1 on huvitav ja mu esimesed mälestused on kuskil 97 kanti sealt. WRC ma ei "vaata" vaid punktikatseid kui satub aeg soodne. F1 jaoks aga olen alati aega teinud. Kui Otti Wrc's poleks, siis couldn't care less.. tbh.

                      Kommentaar


                        2019. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 130p
                        2018. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 90p
                        2017. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 50p
                        2016. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 130p
                        2015. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 100p
                        2014. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 140p

                        Mida seal üldse vaadata on? Pole justkui lootust ka, et keegi väljaspoolt hõbenooli kunagigi ju võidaks midagi? Või on nüüd lootust, et uued reeglimuudatused teevad seda suppi natuke tihedamaks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Jah F1 on huvitav ja mu esimesed mälestused on kuskil 97 kanti sealt. WRC ma ei "vaata" vaid punktikatseid kui satub aeg soodne. F1 jaoks aga olen alati aega teinud. Kui Otti Wrc's poleks, siis couldn't care less.. tbh.
                          Noh, kui sa Hamiltoni fännad ja TommyXLewis kaubamärgiga riideid ostad, siis võib tõesti huvitav olla...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Noh, kui sa Hamiltoni fännad ja TommyXLewis kaubamärgiga riideid ostad, siis võib tõesti huvitav olla...
                            Tõtt-öelda, ega Schumi mingil perioodil ka huvitav polnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Just. Ehk oli sõnastus mõnevõrre utreeritud, aga on sinu jaoks F1 huvitav? Või võtamegi kasvõi WRC-gi. Samamoodi modernne, kuid erinevalt F1st huvitav ja ilma öökima ajava gloryta.
                              Schumacheri tiitlid tulid ka enamasti täiesti igava ja pingevaba "tiitliheitluse" tulemusena.

                              Kommentaar


                                Ma polegi väitnud, et Schumi valitsemisajal võitja mõttes F1 huvitav oli, aga siiski tundus, et võib rohkem juhtuda. Lisaks oli muus osas sari kahtlemata rohkem juurte juures. Rohkem rabelemist, rohkem võidusõitu, rohkem erinevaid olukordi. Praegu on asi selline, nagu mängiks PS peal mingit simulaatorit. Isegi tankimine kaotati mingi aeg tagasi ära, mis lisas ka asjale vürtsi. Tuli arvestada, millise kogusega peale minna, millal sellest tulenevalt boksi jne. Nüüd ainult rehvid ja nendega tiksutakse ka sisuliselt kogu võidusõit ära. Lisaks kogu see kommertslikkus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X