320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti oli lisapõhjuseks ka see, et ei lubatud praeguse põlvkonna masinaga üldsegi testida. Ma mõtlesin siis kohe, et pigem on õige mitte startida. Miks lörtsida oma mainet tundmatu tehnikaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kindlasti oli lisapõhjuseks ka see, et ei lubatud praeguse põlvkonna masinaga üldsegi testida. Ma mõtlesin siis kohe, et pigem on õige mitte startida. Miks lörtsida oma mainet tundmatu tehnikaga.
      Just, just. Kaelavigastus oli lihtsalt tagatasku trumbiks, kuid jah, kui ametlikult vigastus teeb veel häda, siis las ta ka nii olla.

      Kommentaar


        Mis loll jutt siin käib. KOhe alguses öeldi ju, et ta tuleb tagasi, kui tervis lubab. Kaelavigastuse sai ta ju ka juba kevadel. Ja nyyd tuli välja, et kael ei lase tal võistlustulle praegu naasta. Vaevalt et Schumi oma võimetes kahtles või autos. Ja loodetavalt see ulmeline 3. auto idee tulebki ja me näeme veel Schumit rajal:P

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Mis loll jutt siin käib. KOhe alguses öeldi ju, et ta tuleb tagasi, kui tervis lubab. Kaelavigastuse sai ta ju ka juba kevadel. Ja nyyd tuli välja, et kael ei lase tal võistlustulle praegu naasta. Vaevalt et Schumi oma võimetes kahtles või autos. Ja loodetavalt see ulmeline 3. auto idee tulebki ja me näeme veel Schumit rajal:P
          Kui ta kael ikka Ai Ai Ai teeb ja füüsis ei luba, siis vaevalt me teda selles 3-ndaski autos näeme Ju see otsus ja nüüdne loobumine oli igavene.Väga kahju, et me teda enam kunagi autode kuninglikkus sarjas võistlemas ei näe.Kui ta just fännide pettumist heastada ei taha, kuid nagu ta ütles tervis on prioriteet.
          Ja 3-as auto toob jälle lisakulutusi F1-te, mis teeb selle väga ebatõenäoliseks!
          sigpic

          Kommentaar


            Njahhh mu mõte oli, et ehk siis tolleks ajaks ta kael lubab võistelda, kuid kuna see kolme auto plaan nagu ma mainisin on äärmiselt ulmeline, siis ilmselt jääb suur tagasitulek ära. kahju!

            Kommentaar


              Mida arvab Gray Matter?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ikka õige otsus loobuda, sellise kaelaga näeb ju ainult vasakkurve võtta.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ikka õige otsus loobuda, sellise kaelaga näeb ju ainult vasakkurve võtta.
                  Et siis siirdub NASCARi sõitma ?
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Mis loll jutt siin käib. KOhe alguses öeldi ju, et ta tuleb tagasi, kui tervis lubab. Kaelavigastuse sai ta ju ka juba kevadel. Ja nyyd tuli välja, et kael ei lase tal võistlustulle praegu naasta. Vaevalt et Schumi oma võimetes kahtles või autos. Ja loodetavalt see ulmeline 3. auto idee tulebki ja me näeme veel Schumit rajal:P

                    No see see trump oligi, kuhu taha pugeda, kui miski ei peaks meeldima. Muide Alain Prost on ka selle nüüd juba välja öelnud.

                    Kommentaar


                      Naine oli hoopis põhjuseks ja ei lubanud sõita.

                      Tõesti mõtetu spekuleerida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Naine oli hoopis põhjuseks ja ei lubanud sõita.

                        Tõesti mõtetu spekuleerida.
                        Meedia võlud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allarn Vaata postitust
                          Meedia võlud.
                          Hapukurgihooaeg.

                          Muide täna tuli ka hea uudis seoses Valencia GP'ga
                          Renault apellatsioon võistluskeelu vastu rahuldati ja hispaanlased saavada kodus oma iidolit võistlemas näha.

                          Kommentaar


                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                            See Kimi ikka paras mölakas on.Krt meeskonna kaaslane võiks ikka natuke austust ka välja näidata-õõnestab ainult meeskonna harmooniat ja sõprussidemeid.Minu arust ta ei sobi sinna meeskonda ja üldse kuidagi tujutult laksinud need viimased hooajad, Massa on temast selgelt üleolnud!
                            Loodan,et peale seda hooaega antakse talle kinga ja valusalt.Nii, et rosin rullis ja nägu naerul...

                            Kuid üleüldiselt , eks tänu sellele, et olen ferra fänn olen Kimit talunud.Üldiselt soomlasi ei salli F1-es.Kõik kes schumile näkku panid ja temalt tiitli röövisid olid mulle tõsiselt vastumeelsed tegelased.



                            Mees isegi sellises olukorras naeratab, kui kimi ei tunne isegi rõõmu ja ei näita välja emotsioone kui võidab.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              ma 90 % kindel et selle jutu autor on hispaania meedia .. kes ootab jätkuvalt et härra Alonso( loe : mõttetu mees) liitub ferrariga .
                              ja üritab lihtsalt Kimile vett peale tõmmata .

                              aga imege käppa hispaanlased, jookske oma härgadega võidu parem
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                Massal peaaegu analoogne tätoveering kui Mike Tysonil
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X