320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Vettel.

    Uskumatult rumal käitumine tema poolt, peale avariid jäi tal veel õigust ülegi...

    Polnud Vettel siin midagi üksi süüdi. Mees oli juba poole autoga Webberist möödas ja järgnev kurv oli samuti Vetteli poolel. Webber oleks lihtsalt pidanud sakslasele rohkem ruumi jätma.

    Kommentaar


      Kurvini oli veel aega, Webber jättis piisavalt ruumi Vettelile.
      Vettel oli lihtsalt nii kannatamatu ja tahtis kohe ideaalile tagasi saada.

      Webber andis piisavalt ruumi.

      Et suht 95:5 olukord, Webberile 5 selle eest, et tegemist oli ikkagi tiimikaga..
      Aga üldiselt jah, Vetteli süü.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Kuhugi ideaalile see Vettel ei tahtnud saada, autode kõrvuti oleku hetkel on tal vasak ratas praktiliselt valge joone peal ja Webberil samas paremat kätt enam kui auto laiuse jagu vaba rada. Puhas 50-50 olukord, läksid lihtsalt rattad kokku ja kõik. Sellise asja kohta öeldakse "racing incident", maha rahunedes leiavad üsna kindlasti mõlemad mehed ise ka sama. Red Bulli fänne see muidugi vähe lohutab, aga iseenesest võib seda lausa positiivseks lugeda, et kumbki järele ei tahtnud anda - ega võitjad ei olegi kunagi pehmest puust tehtud. No läks seekord vähe käest ära, teevad omad järeldused ja sõidavad-võidavad edasi. Pole nad esimesed tiimikaaslased, kes omavahel kokku on pannud, ja ei jää ka kindlasti viimasteks.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kobayashi teeb teist GP-d järjest Sauberile au, kus on budulojuse rõõmuhõisked?

          Ferraril oli vägev voodoo needus peal.

          Kommentaar


            Äärmiselt huvitav sõit oli.

            On tasumas ära end vaikselt need muudatused, mis toodi 2010 reeglitesse sisse. Minu jaoks oli täna väga huvitava võistlusega.

            tulemused on küll nats masendavad, ääretult kahju, et Kubica pidi katkestama...
            Ja Alonsolt oli ka ikka üsna uskumatu käitumine tema poolt, puhtalt lõigates kurvi sai ta Kubicast mööda ja kohta tagasi ei andnud...ei tea, mis tal küll mõttes oli. Tema halvas kohas saab ta vaid iseennast süüdistada. Minu arvates oli SC rajale kutsumine üsna mõistlik tegu. Et siin ta kohtunike küll süüdistada ei saa. Vb ainult selles, et kuidagi kaua aega läks neil selle karistuse andmisega..

            Hea meel Webberi ja Kobyashi üle (Y)
            Button on kah ikka üsna müstiline piloot minu jaoks...pealt näha enne starti on suht kindel, et Button kõrget kohta ei püüa, aga lõpuks ikka mingi ime läbi tuleb poodiumi lähedusse märkamatult...
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Äärmiselt huvitav sõit oli.

              On tasumas ära end vaikselt need muudatused, mis toodi 2010 reeglitesse sisse. Minu jaoks oli täna väga huvitava võistlusega.
              Turvaauto tõi sõitu põnevust ja kiiremate meeste ebaõnn (Alonso, Massa, Vettel). Muidu oleks arvatavasti üksteise järel kulgetud.

              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              tulemused on küll nats masendavad, ääretult kahju, et Kubica pidi katkestama...
              Ja Alonsolt oli ka ikka üsna uskumatu käitumine tema poolt, puhtalt lõigates kurvi sai ta Kubicast mööda ja kohta tagasi ei andnud...ei tea, mis tal küll mõttes oli. Tema halvas kohas saab ta vaid iseennast süüdistada. Minu arvates oli SC rajale kutsumine üsna mõistlik tegu. Et siin ta kohtunike küll süüdistada ei saa. Vb ainult selles, et kuidagi kaua aega läks neil selle karistuse andmisega..
              Alonso karistuses ma väga kindel ei ole, sest kurvi lõigates oli ta juba Kubicast eespool aga kuna ma seda reeglit täpselt ei tea (ja ei viitsi ka hetkel otsida), siis las ta olla.

              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Hea meel Webberi ja Kobyashi üle (Y)
              Button on kah ikka üsna müstiline piloot minu jaoks...pealt näha enne starti on suht kindel, et Button kõrget kohta ei püüa, aga lõpuks ikka mingi ime läbi tuleb poodiumi lähedusse märkamatult...
              Hea taktika erinevalt ühest teisest sama automargiga meeskonnast, kes sõit sõidult keerab Schumi sõite p*rse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Kobayashi teeb teist GP-d järjest Sauberile au, kus on budulojuse rõõmuhõisked?

                Ferraril oli vägev voodoo needus peal.
                Rõõmuhõisked tulevad nüüd siit.Igatpidi huvitav sõit ju,Button 4,väike japs 6 ja eriti rõõmu teeb punaste põrumine,ok massa vastu mul ei ole midagi aga see jonnipunn Alonso teenis auga välja 0 punkti!ning ega mina teda ainukesena jonnipunniks ei pea.http://ajaveeb.ekspress.ee/motoornerahutus/?p=1384
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Hea taktika erinevalt ühest teisest sama automargiga meeskonnast, kes sõit sõidult keerab Schumi sõite p*rse.
                  See on jah kummaline, et peale boxipeatusi kaotab schumi alati kohti. Kuigi ma enam eriti pingsalt neid võistlusi ei jälgi, aga täna oli küll nii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    See on jah kummaline, et peale boxipeatusi kaotab schumi alati kohti. Kuigi ma enam eriti pingsalt neid võistlusi ei jälgi, aga täna oli küll nii.
                    Viimasel kolmel etapil on meeskond talle korralikult käru keeranud. Kanadas, kus Montreali rada rehve jõudsalt sõi, lasti tal viimased 30+ ringi pehmetega sõita ja viimasel kümnel ringil sõitis vanameister täiesti kulunud pasteldega ja isegi Toro Rossod möödusid tast, kui k*sevast postist. Schumacher lõpetas 11ndana ja korraliku taktikaga sõitnud Rosberg 6ndana.
                    Valencia ebaõnnestumist on buduka antud lingis detailselt kirjeldatud.
                    Täna taas võeti ta väga varakult sisse ja loodeti, et ta suudab puhtas õhus veidi positsiooni parandada aga kahjuks nii ei läinud (tänu ka ta enda väiksele sõiduveale). Samas Rosberg, kes oli temast ennem boksipeatusi vaid 3-4 sekundiga ja paari koha võrra eespool, hoiti väljas nii kaua kui võimalik ja Rosberg lõpetas lausa kolmandana.

                    Kommentaar


                      See Yamamoto poolt pakutav 5 milionit eurot on HRT Racingu jaoks ikka väga magus summa kui järgmisel etapilt peab Yamamotole teed tegema Karun Chandhok

                      Kommentaar


                        kas TV3 enam kvalif. ei näita või olen mina pime?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          kas TV3 enam kvalif. ei näita või olen mina pime?
                          Juba ammu pole näidanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            kas TV3 enam kvalif. ei näita või olen mina pime?
                            tramaeivõi
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              tramaeivõi
                              ta veits areneb ju

                              Kommentaar


                                Möla maha, kui vormelist pole midagi kirjutada.

                                Homme võtab Felipe oma hooaja esimese võidu 8)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X