Lehekülg 185, kokku 186 EsimeneEsimene ... 85135175181182183184185186 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 681 kuni 3 700, kokku 3720

Teema: F1 karussell

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

https://m.sport.delfi.ee/vormel1/art...hp?id=87592369

Vipsist väga kahju. Loodetavasti ei tõmmanud enda karjäärile täielikult kriipsu peale.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    https://m.sport.delfi.ee/vormel1/art...hp?id=87592369

Vipsist väga kahju. Loodetavasti ei tõmmanud enda karjäärile täielikult kriipsu peale.
    Samas oli juba praegu Vips ainus Eesti sportlane Äripâeva top500-s.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Samas oli juba praegu Vips ainus Eesti sportlane Äripâeva top500-s.
    Ja spordiga on sellel null seost. Selle eest maksab ta pigem sitaks peale.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ja spordiga on sellel null seost. Selle eest maksab ta pigem sitaks peale.
    Noh, äkki ongi parem raha tegema hakata

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Ma ikka lootsin, et brändimees Schumi rekordit üle ei tee, aga nüüd on see juba enam kui kahtlane. Kogu see F1 on paras moenäitus. Põletushaavadega, õliste ja surma trotsivate meeste võidukihutamise asemel käib mingi moeshow.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Ma ikka lootsin, et brändimees Schumi rekordit üle ei tee, aga nüüd on see juba enam kui kahtlane. Kogu see F1 on paras moenäitus. Põletushaavadega, õliste ja surma trotsivate meeste võidukihutamise asemel käib mingi moeshow.

Ja sa ronisid just oma tahmaste saabastega söekaevandusest välja?

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Just. Ehk oli sõnastus mõnevõrre utreeritud, aga on sinu jaoks F1 huvitav? Või võtamegi kasvõi WRC-gi. Samamoodi modernne, kuid erinevalt F1st huvitav ja ilma öökima ajava gloryta.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Just. Ehk oli sõnastus mõnevõrre utreeritud, aga on sinu jaoks F1 huvitav? Või võtamegi kasvõi WRC-gi. Samamoodi modernne, kuid erinevalt F1st huvitav ja ilma öökima ajava gloryta.
    Jah F1 on huvitav ja mu esimesed mälestused on kuskil 97 kanti sealt. WRC ma ei "vaata" vaid punktikatseid kui satub aeg soodne. F1 jaoks aga olen alati aega teinud. Kui Otti Wrc's poleks, siis couldn't care less.. tbh.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

2019. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 130p
    2018. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 90p
    2017. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 50p
    2016. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 130p
    2015. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 100p
    2014. Merdecese parima vs muu tiimi parima sõitja vahe: 140p

Mida seal üldse vaadata on? Pole justkui lootust ka, et keegi väljaspoolt hõbenooli kunagigi ju võidaks midagi? Või on nüüd lootust, et uued reeglimuudatused teevad seda suppi natuke tihedamaks?

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Jah F1 on huvitav ja mu esimesed mälestused on kuskil 97 kanti sealt. WRC ma ei "vaata" vaid punktikatseid kui satub aeg soodne. F1 jaoks aga olen alati aega teinud. Kui Otti Wrc's poleks, siis couldn't care less.. tbh.
    Noh, kui sa Hamiltoni fännad ja TommyXLewis kaubamärgiga riideid ostad, siis võib tõesti huvitav olla...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Noh, kui sa Hamiltoni fännad ja TommyXLewis kaubamärgiga riideid ostad, siis võib tõesti huvitav olla...
    Tõtt-öelda, ega Schumi mingil perioodil ka huvitav polnud.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Schumacheri tiitlid tulid ka enamasti täiesti igava ja pingevaba "tiitliheitluse" tulemusena.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Ma polegi väitnud, et Schumi valitsemisajal võitja mõttes F1 huvitav oli, aga siiski tundus, et võib rohkem juhtuda. Lisaks oli muus osas sari kahtlemata rohkem juurte juures. Rohkem rabelemist, rohkem võidusõitu, rohkem erinevaid olukordi. Praegu on asi selline, nagu mängiks PS peal mingit simulaatorit. Isegi tankimine kaotati mingi aeg tagasi ära, mis lisas ka asjale vürtsi. Tuli arvestada, millise kogusega peale minna, millal sellest tulenevalt boksi jne. Nüüd ainult rehvid ja nendega tiksutakse ka sisuliselt kogu võidusõit ära. Lisaks kogu see kommertslikkus.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Ma polegi väitnud, et Schumi valitsemisajal võitja mõttes F1 huvitav oli, aga siiski tundus, et võib rohkem juhtuda. Lisaks oli muus osas sari kahtlemata rohkem juurte juures. Rohkem rabelemist, rohkem võidusõitu, rohkem erinevaid olukordi. Praegu on asi selline, nagu mängiks PS peal mingit simulaatorit. Isegi tankimine kaotati mingi aeg tagasi ära, mis lisas ka asjale vürtsi. Tuli arvestada, millise kogusega peale minna, millal sellest tulenevalt boksi jne. Nüüd ainult rehvid ja nendega tiksutakse ka sisuliselt kogu võidusõit ära. Lisaks kogu see kommertslikkus.
    Jajah, see oli ju see aeg kui Ferraridel oli eraldi kvalifikatsiooni auto ja võistlusauto, vägagi juurte juures

Jälgin vormelit aastast 1996 ja ka tänavusel hooajal olen kõik sõidud ära vaatand. Ma ei ole Hamiltoni fänn aga minu arust on täitsa huvitav hooaeg olnud. Eks oleneb kui süvitsi keegi jälgib ja kui palju aru saab. Ja see glory ja kommerts - no vaata siis maadlust vms.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Tõtt-öelda, ega Schumi mingil perioodil ka huvitav polnud.
    1994 - võit ühe punktiga, viimasel etapil
    1995 - võit 33 punktiga, kaks etappi jäi varuks

2000 võit 19 punktiga, üks etapp varuks
    2001 võit 58 punktiga, 4 etappi varuks
    2002 võit 58 punktiga, 6 etappi varaks

2003 võit 2 punktiga, viimasel etapil
    2004 võit 34 punktiga, neli varuks

Seitsmest kolm olid põnevad. Hamiltoni võitudest täpselt üks.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Samas viimase dekaadi jooksul on läinud rohkem hooaegu viimase etapi peale, kui eelnevatel.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

Seitsmest kolm olid põnevad. Hamiltoni võitudest täpselt üks.

Hamiltoni kaotustest esimene oli siiski ka legendaarne ja põnev,
    kui ta 2 viimase etapiga kindlana tundunud edu maha mängis
    ELAINE: This dog in the courtyard across from my bedroom window that never never stops barking! /-/
    KRAMER: Well, there is something you can do ELAINE: What? Kramer, I'll do anything!

KRAMER: Well, what if there should be an unfortunate accident? (Seinfeld, The Engagement)

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Jajah, see oli ju see aeg kui Ferraridel oli eraldi kvalifikatsiooni auto ja võistlusauto, vägagi juurte juures

Jälgin vormelit aastast 1996 ja ka tänavusel hooajal olen kõik sõidud ära vaatand. Ma ei ole Hamiltoni fänn aga minu arust on täitsa huvitav hooaeg olnud. Eks oleneb kui süvitsi keegi jälgib ja kui palju aru saab. Ja see glory ja kommerts - no vaata siis maadlust vms.
    Vähemalt oli seegi taktika, et kasutati erinevaid autosid. Aga kahtlemata said sõitjate oskused varasemalt rohkem väljakutseid kui praegu. Kõik uued ja noored sõitjad, ka madalamates astmetes, on enamjaolt üles kasvanud simulaatorite peal. See väljendub selgelt ka reaalsetes sõitudes. Praegu pole niivõrd tegemist enam parima sõitja ja sõitjaoskuse väljaselgitamisega, vaid pigem võtavad omavahel mõõtu insenerid.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Vähemalt oli seegi taktika, et kasutati erinevaid autosid. Aga kahtlemata said sõitjate oskused varasemalt rohkem väljakutseid kui praegu. Kõik uued ja noored sõitjad, ka madalamates astmetes, on enamjaolt üles kasvanud simulaatorite peal. See väljendub selgelt ka reaalsetes sõitudes. Praegu pole niivõrd tegemist enam parima sõitja ja sõitjaoskuse väljaselgitamisega, vaid pigem võtavad omavahel mõõtu insenerid.
    Kindlasti ei ole see nii, täiesti suva vennad ei jõua tänapäeva vormelis kuhugi. Vettel kes oli Red Bullis täiesti alistamatu, nii talendilt kui autost parima välja pigistamisel on Ferrari ridades olnud suhteliselt suurtes raskustes. Noored poisid nagu Max, Leclerc, Norris, Russel* on tulnud peale ja suutnud tänapäeva vormelist parima välja võtta.

F1 on Kuninglik mootorispordi sari põhjusega, me tahame näha parimaid mehi ja absoluutset tipptehnoloogiat ning pühendumust tehnilise osakonna poolt.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud