Lehekülg 186, kokku 189 EsimeneEsimene ... 86136176182183184185186187188189 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 701 kuni 3 720, kokku 3780

Teema: F1 karussell

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nagunii oli viimane tõeliselt lahe hooaeg see, kus Schumacher murdis jala ja Irvine oli korraga peaaegu maailmameister.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nagunii oli viimane tõeliselt lahe hooaeg see, kus Schumacher murdis jala ja Irvine oli korraga peaaegu maailmameister.
    räikkose tiitlihooaeg oli ka lahe.

eniveis ma ei ole rassist ja mul ei ole hamiltoni vastu midagi aga F1 rekordid võix ikka valge mehe kätte jääda! (natuke naltsi ka õhtusse!).

ps. viimane lahe hetk vormelis oli see:

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Simulaatorites?? Dude you high? Vormel 2,3,4-dest oled midagi kuulnud?
    Tundub, et sa ise kolistad ämbreid. Ma just ju kirjutasin, et ka madalamates astmetes kasutatakse oskuste paremaks omandamiseks simulaatoreid, st on vist loogiline eeldada, et ma olen veidi ikka asjaga kursis? Sh kasutavad simulaatoreid kindlasti F1 sõitjad. Simulaatoritest räägib kasvõi see artikkel aastast 2016: https://edition-m.cnn.com/2016/07/01....google.com%2F
    Head avastamisrõõmu.

Ja sellega ma kindlasti eelnevalt poolt nõus ei ole, et kõige paremad sõitjad jõuavad kindlasti F1e. Ei jõua. Eelkõige mängib rolli raha ja siis vaadatakse edasi.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Absoluutselt nõus.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Viimane lahe hooaeg oli see kui Massa tankmisvoolikuga ära sõitis boksist.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mulle meeldis 2008. hooaeg viimati, kui Hamilton end viimase ringiga maailmameistriks sõitis ja minu lemmik Massa finishis maailmameister 30 sekundit oli.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mulle meeldis 2008. hooaeg viimati, kui Hamilton end viimase ringiga maailmameistriks sõitis ja minu lemmik Massa finishis maailmameister 30 sekundit oli.

See on jah priceless. Eriti mehaanik.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

See oli äge lõpp. Viimastel ringidel hakkas vihma sadama ning kui kõik teised läksid boksi, siis Trulli otsustas välja jääda. Kui Massa joone ületas, oli olukord punktiseis selline, et Massa on meister kuna Lewis oli vaja minevast kohast tagapool. Viimases kurvis lõpusirgele minnes läks Hamilton Trullist mööda ja sai meistritiitli endale.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    See oli äge lõpp. Viimastel ringidel hakkas vihma sadama ning kui kõik teised läksid boksi, siis Trulli otsustas välja jääda. Kui Massa joone ületas, oli olukord punktiseis selline, et Massa on meister kuna Lewis oli vaja minevast kohast tagapool. Viimases kurvis lõpusirgele minnes läks Hamilton Trullist mööda ja sai meistritiitli endale.
    Minu mäletamist mööda oli selleks meheks, kes lõpus hakkama ei saanud ja tänu kellest möödumisega Hamilton võitis, Timo Glock.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Jarno Trulli on muidugi kõige vingem sõitjanimi läbi aegade.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    See oli siiski praegune RTLi ekspert, Timo Clock.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

See oli hea aga see kuidas Hamm ise koos Alonoga Kimile ära munesid kahe etapiga, oli veel parem.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Igatahes pärast seda 2008. aasta hooaega läks kõik allamäge. Button tuli maailma igavaimal hooajal maailmameistriks ja järgnesid Vetteli ja Mercedese üliigavad domineerimisperioodid.

Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    See oli siiski praegune RTLi ekspert, Timo Clock.
    F1-e kui kuningliku mootorispordisarja jälgijana, kes tahab näha parimaid mehi ja absoluutset tipptehnoloogiat ning pühendumust tehnilise osakonna poolt, võiksid ikkagi mehe nime õigesti kirjutada.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    F1-e kui kuningliku mootorispordisarja jälgijana, kes tahab näha parimaid mehi ja absoluutset tipptehnoloogiat ning pühendumust tehnilise osakonna poolt, võiksid ikkagi mehe nime õigesti kirjutada.
    Ok issi!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Igatahes pärast seda 2008. aasta hooaega läks kõik allamäge. Button tuli maailma igavaimal hooajal maailmameistriks ja järgnesid Vetteli ja Mercedese üliigavad domineerimisperioodid.
    Vetteli 2010 tiitel oli ju pea sama suur ime viimasel etapil kui Kimi 2007. Ja Vetteli 2012. aasta tiitel tuli ju ka ülinapilt viimasel etapil kui ta teises kurvis viimaseks langes vms.

Igavad olid ainult 2011. ja 2013. aasta teised pooled.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Misasja sa ajad? 2010 oli ülipõnev hooaeg algusest lõpuni, Vettel oli enne viimast etappi 3. kohal ja tuli meistriks. 2012. aastal oli aga esimesel seitsmel etapil 7 erinevat võitjat.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Misasja sa ajad? 2010 oli ülipõnev hooaeg algusest lõpuni, Vettel oli enne viimast etappi 3. kohal ja tuli meistriks. 2012. aastal oli aga esimesel seitsmel etapil 7 erinevat võitjat.
    Sul on õigus.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

F1 karussell on internetti kolinud. Päris hea hulk võidusõitjaid erinevatest sarjadest koos professionaalsete Sim-Racerite ja Youtube'i sisuloojatega. Muuseas võtab osa ka Thibaut Courtois

Isegi Sky Sports pidi näitama otseülekandena.

https://www.formula1.com/en/latest/a...j1IDMeiOi.html

YT Live stream

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud