320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahe Lootuse lugu.
    See must Lotus toob, sarnaselt tuntud margariinile, lapsepõlve meelde. Siis, kui F1 ei olnud veel igavate vormis noorsportlaste võitlusareen. Siis, kui koha ostnud mehed katkestasid võidusõite väsimuse tõttu. Siis, kui toimusid eelkvalifikatsioonid, kus osalesid tiimid, kelle kaotust võis mõõta kalendriga. Siis, kui Nigel Mansell veel autosse mahtus. Ühesõnaga siis, kui tubakatööstus seda sarja keerutas ning ELi direktiividest valdkonna reguleerimisel veel õudusunenägusidki ei nähtud.

    Kommentaar


      Mclaren esitles kah oma vormelit siis. Peaks mainima, et sidepodid sellel vormelil on üsnagi huvitavad.

      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        kubica sai rallit sõites kõvasti vigastada, viimaste uudiste andmetel. eks ootame täiendatud versiooni!

        Kommentaar


          Algselt postitas Converse Vaata postitust
          kubica sai rallit sõites kõvasti vigastada, viimaste uudiste andmetel. eks ootame täiendatud versiooni!
          Kohutav pühapäeva hommikune uudis. :/
          Väga loodan, et temaga on ikka kõik korras. Hetkel välismeedia ikka räägib päris kohutavaid asju, et tuleb jalg amputeerida ja ranne on täielikult mitmes kohast sodiks jms..aga hetkel ametlik teadeannete kohasel ta on hetkel veel "medical checkis"
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ma üdlse ei saa aru, miks meeskonnad lasevad sõitjatel autorallidel osaleda (Räikkönen, Kubica ja ka näiteks Valentino Rossi). Väga kurb tõesti, kui nüüd karjäär läbi ja jalast/käest ilma. Üks sümpaatsemaid sõitjaid minu jaoks F1-s.

            Edit: Mina kuulsin, et käsi võidakse amputeerida.

            Kommentaar


              Foto e immagini sportive: le ultime foto gallery dei protagonisti, dei personaggi del mondo dello sport. Le foto in esclusiva le trovi solo su Sport Mediaset

              Pildid.
              kell 15.00 peaks ametlik pressikas tulema selle kohta.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma üdlse ei saa aru, miks meeskonnad lasevad sõitjatel autorallidel osaleda (Räikkönen, Kubica ja ka näiteks Valentino Rossi).
                Minu teada elavad kõik need mehed vabades ühiskondades, kus inimestel on voli oma vaba aega sisustada täpselt nii nagu nad ise heaks arvavad. Isegi oma orjastavate tingimuste ja lepingutega kuulsad USA profispordiliigad pole saanud oma mängijatele keelata näiteks ekstreemspordiga tegelemist. Meenutan kunagist McLareni bossi Ron Dennise ütlust kui Montoya oli keset hooaega suutnud oma käeluu sporti tehes ära murda: "Meil on sõitjatega lepingud, mille järgi nad saavad palka siis kui sõidavad. Kui nad ei saa sõita, siis nad ka palka ei saa. Vaba aega sisustatakse omal riisikol. Meie sellesse ei sekku"

                Kommentaar


                  Mina küll meeskonna peana ei laseks sõitjatel (eriti nii tähtsal sõitjal nagu Kubical) kuskil mujal sarjades sõita, eriti veel ka teise meeskonna/autotootja tehnikaga. Mägijalgratas ja autoralli on siiski kaks erinevat asja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Mina küll meeskonna peana ei laseks sõitjatel (eriti nii tähtsal sõitjal nagu Kubical) kuskil mujal sarjades sõita.
                    Paned kappi luku taha, käed ja jalad kinni seotult?

                    Kommentaar


                      Ei. Ma arvan, et lepingusse saab ju sisse panna, et teistes sarjades ei osaleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ei. Ma arvan, et lepingusse saab ju sisse panna, et teistes sarjades ei osaleks.
                        Jah, lepingusse võib küll ükskõik mis ***** sisse kirjutada, aga asi on selles, et teine pool peab sellega nõus olema. Vaevalt Kubica oleks sellisele lepingule alla kirjutanud.

                        Kommentaar


                          Tegemist pole ju mingi ime "palvega". Ma arvan ,et iga meeskonna pealik tahab kindel olla, et meeskonna esisõitja end kuskil suvalisel rallil surnuks või vigaseks ei sõida hooaja keskel või siis lausa ennem hooaja algust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Jah, lepingusse võib küll ükskõik mis ***** sisse kirjutada, aga asi on selles, et teine pool peab sellega nõus olema. Vaevalt Kubica oleks sellisele lepingule alla kirjutanud.
                            Küllap nüüd tagantjärgi kirjutaks hea meelega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Tegemist pole ju mingi ime "palvega". Ma arvan ,et iga meeskonna pealik tahab kindel olla, et meeskonna esisõitja end kuskil suvalisel rallil surnuks või vigaseks ei sõida hooaja keskel või siis lausa ennem hooaja algust.
                              No vigaseks ja surnuks võib ennast sõita ka mäesuusalaagrites, mida Ferrari meeskond en corpore igal aastal korraldab. Eks tuleb aru saada, et tegu on meestega, keda tõmbab käima adrenaliinilaks ja seda alla suruda pole eriti võimalik.

                              Samas, ega suurlinna liikluses pole väiksem oht pihta saada kui rallirajal. Ja inimesi vati sisse toppida pole võimalik. Tuleb lihtsalt leppida, et elu on selline.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Samas, ega suurlinna liikluses pole väiksem oht pihta saada kui rallirajal.
                                Aga väikelinna liikluses? Kui mitu vigastust on F1 sõitjatele juhtunud tavaliikluses ning kui mitu muid riske võttes? Jim Clark, anyone? Loomulikult võib kõike juhtuda aga ma julgeksin küll väita, et ralliga seotud riskid ületavad mõnevõrra neid, mis on seotud pühapäeva hommikul kirikust turule kulgemisega.

                                See, kui selliseid tegevusi lepingu kestvuse ajal ei lepita kokku lõpetatavat, on puhas ebaprofessionaalsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X