320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantastiline...võib kahtlustada, et Renault on sel hooajal palju konkurentsivõimelisem...Krdi kahju, et just nüüd Kubicaga siuke asi juhtus...aga jah ma olen üsna kindel, Heidi nüüd asendab teda.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Minu arust ei ole need testisõidud tõsiselt võetavad.
      AILTON

      Kommentaar


        Ega ei olegi. Aga no Renault piloodid on kokku 2 korda olnud kiireimad...see ikka annab väikest märku, et on suurem samm astutud suurtele järgi. Ega Renault sul siin mingi sauber pole, kes ka eelmine hooaeg testidel oli päris kiire.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Nick Heidfield on siis nüüd ametlikult kinnitatud Kubica asendajaks Renault-Lotuse meeskonda. Ise oleks võibolla isegi tahtnud näha Nico Hülkenbergi aga teda poleks vist Force India vabaks lasknud ja vaevalt Renault oleks riskinud kahe suhteliselt kogenematu sõitjaga.

          Kommentaar


            F1 avaetapp Bahreinis jääb ära

            Kommentaar


              Väga hea uudis. Bahrain ei vääri, vähemalt see aasta küll kindlasti mitte omale Vormel 1 MM'i etappi.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Väga hea uudis. Bahrain ei vääri, vähemalt see aasta küll kindlasti mitte omale Vormel 1 MM'i etappi.
                Ja millised on sinu kriteeriumid F1 etapi väärimiseks/mitte väärimiseks?

                Kommentaar


                  No mulle ei meeldi, et sellised riigid saavad end tutvustada maailmale läbi F1'e etapi korraldamise, kelle armee tulistab suvaliselt oma rahvast, sihtides ülakeha ja pead, kus väga palju tavalisi inimesi surma sai ja kus veel armee takistas kiirabi teed pääsemaks abivajate juurde.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    No mulle ei meeldi, et sellised riigid saavad end tutvustada maailmale läbi F1'e etapi korraldamise, kelle armee tulistab suvaliselt oma rahvast, sihtides ülakeha ja pead, kus väga palju tavalisi inimesi surma sai ja kus veel armee takistas kiirabi teed pääsemaks abivajate juurde.
                    Kindlasti ei tohiks ka Eestis mingeid suurvõistlusi korraldada, sest selle riigi politsei peksab vähemusrahvusi kumminuiadega ning pussitab neid surnuks nagu 2007. aasta aprillis kogu maailma avalikkus sõltumatu massimeedia kaudu teada sai....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Kindlasti ei tohiks ka Eestis mingeid suurvõistlusi korraldada, sest selle riigi politsei peksab vähemusrahvusi kumminuiadega ning pussitab neid surnuks nagu 2007. aasta aprillis kogu maailma avalikkus sõltumatu massimeedia kaudu teada sai....
                      Uskumatu, et selline pask tuleb just sinu, sinu näppudest.
                      Ma olen alati sind targemaks pidanud ja austanud sind...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Uskumatu, et selline pask tuleb just sinu, sinu näppudest.
                        Ma olen alati sind targemaks pidanud ja austanud sind...
                        Ma tahan ainult öelda, et kõik mida maailma massimeedia kuulutab ei saa kohe 100% tõe pähe võtta.

                        Kommentaar


                          Kuidas ei saa tõe pähe võtta, kui nendest juhtumitest on ka videod youtubes üleval?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Minul küll hea meel ei ole. F1 fännina ei suuda kuidagi hooaja esimest etappi ära oodata ja nüüd peab veel kaks nädalat lisaks ootama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Kuidas ei saa tõe pähe võtta, kui nendest juhtumitest on ka videod youtubes üleval?
                              Jep, joudube on kunn.

                              mine putsi
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar





                                Aga täna algasid viimased talvised tetsid, mis kestavad neli päeva taas Barcelonas (algul küll pidid Bahreinis toimuma).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X