320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'F1 karussell\'

    Originally posted by vandersell
    Muudatus, mis mulle meeldib, on punktijagamise uus süsteem- senise 6 esimese asemel hakkavad nüüd 8 esimest saama punkte järgnevalt: 10-8-6-5-4-3-2-1. see peaks küll asja huvitavamaks muutma

    samuti keelatakse järgmisest aastast tiimikorraldused. Mida selle reegli rikkujatega tehakse, ei öeldud.
    sell, olen sinuga täiesti yhel meelel, et uus punktisüsteem on kindlasti eelnevast parem! eelkõige just nõrgematele tiimidele on see hea...
    aga vot see tiimikorralduste kontrollimine... veic kahtlane värk... olen kindel, et selle kontrollimisega ei saa kerge olema ning kas nad yldse saavad sellega hakkama... nt. alati on võimalik yks mees boksi kutsuda..
    eelkõige seostatakse seda reeglit ikka ferraridega, kelle muuga... ning meenub ka mõni juhtum paar aastat tagasi McLareniga... oli siis põhjuseks \"pidurid ei töötanud viimasel ringil korralikult\" või \"käigukastiga olid jamad\" võimidaiganes...
    enivei... need muutused on siiski üsna positiivsed võrreldes nendega, mis alguses sai väljapakutud!
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'F1 karussell\'

      Originally posted by Raix

      ning meenub ka mõni juhtum paar aastat tagasi McLareniga... oli siis põhjuseks \"pidurid ei töötanud viimasel ringil korralikult\" või \"käigukastiga olid jamad\" võimidaiganes...
      Kui ma nüüd täpselt mäletan, siis sai Häkkinen oma esimese etapivõidu nii, et Coulthard lasi ta lõpus lihtsalt, vabatahtlikult mööda. seda põhjusel, et Häka oli kogu võistlust suveräänselt juhtinud aga siis tekkis mingi kommunikatsiooniprobleem ja ta pööras valel ajal boxi. Aga jah, olid ajad... McLaren tegi kõigile teistele tiimidele ringiga sisse... ehh.. Mitte et ma selliseid aegu tagasi tahaks, praegust seisu vaadates oleks see üpris utoopiline aga võite, võite tahaks küll

      *vandersell on suur Häka ja McLareni fänn
      Supplies!

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'F1 karussell\'

        Kardan küll, et FIA uued reeglid ei muuda asja põhevamaks, võib-olla tekkivad uued meeskonnad, kes punkte korjavad, aga eeldatavalt on Ferrari järgmine hooaeg teistest ikka peajagu üle.
        Vaikus

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'F1 karussell\'

          Mina mäletan veel neid aegu 80te l6pus ja 90-te alguses kui punkte jagati 9-6-4-3-2-1 ja hooaja l6ikes läks arvesse vist 12 parimat tulemust 16-st. Siis aga jäeti see viimane klausel ära ning punkte hakati jagama phim6ttel 10-6-4-3-2-1, et hinnata rohkem v6itmist kui l6puni s6itmist. Muuseas, kui k6ik etapitulemused oleks 1988. a. arvesse läinud oleks ilmameistriks tulnud mitte 8 etapiv6itu kogunud Senna, vaid seitsmel Grand Prix\'l parim olnud Alain \"Professor\" Prost.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'F1 karussell\'

            väga surnud teema miskipärast...

            tänane etapp oli kyll selline anekdoot, et ohka ja oiga. aga vähemalt huvitav see spordiala ka yle pika aja..

            kuigi täpseid reegleid ei tea, siis fisichellale tegid kuradi bürokraadid kyll uhkelt ära, loodetavasti on neil nyt parem uni. aus möödasõit noorest põdrast ja eriti auto syttimine boksi ees peale punast lippu oleks pidanud juba puht inimlikust aspektist maksimumpunktid talle jätma..

            hämmastavaim oli ehk pidev kõikumine võistlejate tempodes.. lugematuid kordi tuli tagant üks punane või hõbedane auto, tegi paar ringi imet ja jäi siis toppama. See kehtib ka selliste meeste nagu nt DaMatta kohta, kes boksipeatuste (aga mitte ainult ) tõttu vahepeal neljandal kohal lausa liikles ja siis tahapoole kukkus
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'F1 karussell\'

              Seal sõidu keskel lendas vist igal ringil mõni masin Senna kurvis välja:P
              See Alonso õnnetus oli ka ikke päris võimas ime, et peale kahte järjestikust seina sõitu mehel veel nii kerged vigastused olid.

              Kahju, et Barrichello nii õnnetult teist aastat järjest katkestas oli just tõusnud liidriks ja mõni ring hiljem ütleb mootor lihtsalt üles

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                kuradi räikkonen, võttis fisichellalt võidu ära, ise oli veel nii õnnelik. kuigi olen elukutseline schumi vihkaja, tahan, et liider oleks tema, mitte mingi kuradi põder. alonso pani igaljuhul väga jõhkra paugu, eks homme kuuleb, mis mehest sai. täna pani ju üks jaapanlane kah tsikliga kõva paugu, kõndis ise minema sealt ja nüüd on reanimatsioonis. siiski loodan ja olen üsna kindel, et alonsoga nii ei läinud. no ma ei saa aru, mis kuradi reeglid need on sellised, kui see kes juhib, ei võidagi vaid jääb teiseks. aga tänane f1 oli igaljuhul väga väga vaatemänguline, jäin täiega rahule.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'F1 karussell\'

                  kui asi oli nii siis oli nii, mina olen sellisel juhul põdra-pooldaja (nagu alati) aga seal eile võis näha tõelist F1 romulat, minu arust sõit oli vägagi põnev !

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'F1 karussell\'

                    Originally posted by Cravedigga

                    kuradi räikkonen, võttis fisichellalt võidu ära, ise oli veel nii õnnelik. kuigi olen elukutseline schumi vihkaja, tahan, et liider oleks tema, mitte mingi kuradi põder.
                    Get used to it. See kuradi põder hakkab järgnevate aastate jooksul sulle tihti selliseid emotsioone valmistama.
                    Ja muidugi, Kimi lausa tiris Fisichella käest võitjakarika ja lükkas ta poodiumilt jõuga maha.

                    Sõidu kohta pole tõesti sõnu. Ka sina, Schumi? Sellest peaks piisama.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'F1 karussell\'

                      Oi sellist s6itu ei ole n2inud juba mingi m6ned aastad :P Romuralli mitte F1

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'F1 karussell\'

                        Viimaste kuulduste kohaselt on FIA aru pähe võtnud ning annab võidu ikkagi Fisichellale


                        In your face PÕDER!!! Lihtsalt jääd 2 punktist ilma:P

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'F1 karussell\'

                          ericcantona, mu poeg ... ära erutu liialt, fia pole veel midagi otsustanud.

                          fia pressiteade ütleb, et FIAle on laekunud inf, mille järele vastupidiselt algselt teadaolevale alustas auto nr. 11 (fisichella) 56ndat ringi enne punaste lippude väljatoomist ehk sõidu lõpetamist. kui see vastab tõele, jäävad jõusse 54nda ringi lõpetamise tulemused. kui aga ei, siis 53nda ringi järgne paremusjärjestus.

                          fia ametnikud kogunevad olukorda arutama reedel, 11 aprillil kell 11.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'F1 karussell\'

                            no krt, õiglus peaks ju ometi midagigi maksma...

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'F1 karussell\'

                              .....

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'F1 karussell\'

                                Hehhee...FIA annabki võidu Fisichellale
                                Ja põder jääb pika ninaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X