320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'JK Tammeka\'

    Ainus Esiliiga klubi keda ei näe karikavõistluste nimekirjas on Tartu JK Tammeka - milles küsimus. Raha nagu peaks ju olema, kui teil ülivõimsalt suurim eelarve hooaja hakul oli?!?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'JK Tammeka\'

      Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanud
      Hoovi jalgpallur

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'JK Tammeka\'

        Originally posted by Black_Magic


        Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanud
        Tammeka suure fännina vabandan veelkord selle valeinfo levitamise eest. Kellelgi vist tekkis vale arusaam seoses sellega et EJL aitas Tammekal uut väljakut ehitada...
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'JK Tammeka\'

          Originally posted by greenday


          Originally posted by Black_Magic


          Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanud
          Tammeka suure fännina vabandan veelkord selle valeinfo levitamise eest. Kellelgi vist tekkis vale arusaam seoses sellega et EJL aitas Tammekal uut väljakut ehitada...

          Tammeka on ja jääb Tammekaks.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'JK Tammeka\'

            Aga ikkagi - miks Tammeka ei osale karikavõistlustel?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'JK Tammeka\'

              Originally posted by Jaak


              Aga ikkagi - miks Tammeka ei osale karikavõistlustel?
              Äkki seepärast, et eelmisest aastast on halvad mälestused.. Siis küll väikestelt karikavõistlustelt.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                #22
                Tartusse korralik staadion!!

                Ega keegi ei tea, kui palju läks Pohlakul Lilleküla staadioni väljaku ehitamine maksma? Ma mõtlen lihtsalt platsi ilma tribüünide ja muu värgita. Ja kui palju selle ülalpidamine maksta võiks?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'JK Tammeka\'

                  Tammeka ennst kiitmast küll ei väsi . Kui ta võidab(kobinal) siis on nende kiidumöla terve Tartu Postimees täis kui ta kaotab nagu Merkuurile siis pole ka artikleid . Merkuuril aga on nõrgad tutvused ajalehes eks lühidalt Vaikimine kuld ,rääkimine hõbe

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'JK Tammeka\'

                    Originally posted by bomb


                    Tammeka ennst kiitmast küll ei väsi . Kui ta võidab(kobinal) siis on nende kiidumöla terve Tartu Postimees täis kui ta kaotab nagu Merkuurile siis pole ka artikleid . Merkuuril aga on nõrgad tutvused ajalehes eks lühidalt Vaikimine kuld ,rääkimine hõbe
                    Pigem on asi selles, et Merkuuril puudub klubiliselt igasugune meediasuhtlus, mis tuleneb sellest et Merkuur on lihtsalt jalgpalli MEESKOND, Tammeka on aga enam-vähem juba ühendus mille kohta võiks KLUBI öelda!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X