Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 24

Teema: JK Tammeka

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane JK Tammeka

Ma olen mingeid kuulujutte kuulnud, et Flora ostis Tammeka ära. Aga kuskil midagi ametlikku näind ei ole. Kas keegi teab sellest midagi? See on vist kindel, et Flora rahadega tehakse Tammeka staadion korda plus kõrvale veel tehiskattega väljak (mis on muidugi äraütlemata sheff asi Tartus).?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Flora ei ole Tammekat ära ostnud??!!!???!! (Kust selline mõte üldse???) Kunstmuruväljak ehitatakse Tartu linna ja EJL toetusega.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by simmo

Flora ei ole Tammekat ära ostnud??!!!???!! (Kust selline mõte üldse???) Kunstmuruväljak ehitatakse Tartu linna ja EJL toetusega.
    No siis on hea, et asi selgemaks sai. Mõte tuli kuulujuttudest...
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

palju siis JK Tammeka maksab ka?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ühes asjast ma ei saa aru, pea kõik spordiklubid on mittetulundusühingud ja üldjuhul mittetulundusühingud muretsevad oma projektide tarbeks raha riigilt, spordialaliidult, rahvusvahelistest fondidest ja sponsoritelt.

Au ja kiitus sellistele klubidele nagu Tammeka, kes suudavad piisavalt promoda, et teised neile treeningväljaku ehitaksid, sest selles MTÜ mõte seisnebki. Jalgpalliklubide ülesanne on jalgpalli populariseerida, arendada ja sellega tegeleda. Kogu rahastamine peab tulema väljaspoolt (Eestis vähemalt).

Nagu ka mingi aeg tagasi oli ajalehtedes jutt, Flora ehitab staadioni ilma ise sinna raha paigutamata, paha, paha võtame staadioni linnale kuna linn andis raha, minu võtsin seda kui näidet ühe korralikku MTÜ tegutsemisest ja projektijuhtide eeskujulikust tööst - suudeti leida piisavalt finantse, et oma otseselt jalgpalli jaoks vajalikke resursse mitte raisata.

PS. Ja linna ülesanne ongi spordirajatiste ehitamist toetada.
    Jalgpallihaigla Liige

TH#14 Kasutaja TSA avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane JK Tammeka on õigel teel superklubiks saamisel

täiesti arusaadav ja minu arust on JK Tammeka täiesti TUBLI ,et niimoodi oma meeskonnale platsi muretseb ja noortele pühendub.Vaimustav.AU tuleb neile seal anda

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tammeka on suht norm meeskond.Midagi nende vastu ei ole. Piisavalt tegelevad noortega jne aga yks viga.Nad on veel noor ja arenev meeskond.Vaadake mis aastast alles. 1989..... neil on veel arenguruumi kyll ja kyll....
    Ma arvan ,et mingi 10... 20 aasta pärast ...võib-olla ka ennem pexab Tartu Tallinnat nii ,et Flora on asendunud Tammekaga...Siis ei pea Tartlased enam Soome mängima minema....Nyyd võivad nad ka Inglisamaale minna......
    Dream it ... just do it.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Originally posted by Soccer

Tammeka on suht norm meeskond.Midagi nende vastu ei ole. Piisavalt tegelevad noortega jne aga yks viga.Nad on veel noor ja arenev meeskond.Vaadake mis aastast alles. 1989..... neil on veel arenguruumi kyll ja kyll....
    Ma arvan ,et mingi 10... 20 aasta pärast ...võib-olla ka ennem pexab Tartu Tallinnat nii ,et Flora on asendunud Tammekaga...Siis ei pea Tartlased enam Soome mängima minema....Nyyd võivad nad ka Inglisamaale minna......
    See ei ole viga, kui mingi asi noor. Ja homme kõik Tammeka mängu vaatama, kell 2!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Kas keegi eile Tammeka mängu ka nägi?
    Seisu järgi otsustades pidi asi ikka väga mannetu olema,
    kui nii edasi läheb on asi ikka väga nutune.
    The truth is out there...

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Järgmises voorus siis Tarlased omavahel ,kurat see tuleb hea mäng. Ilmselt tuleme Tallinnast pundiga seda mängu vaatama. Aga Tammekale ja üldse Tartu jalgpallile soovin ainult edu ja peatset meistriliigasse jõudmist. Küll siis seal ka publikut käima hakkab.
    FCF Forever

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Originally posted by ROOTSI KUNN
    Ilmselt tuleme Tallinnast pundiga seda mängu vaatama.
    Oi see oleks küll lahe!! Mina kavatsen küll minna ja proovin ka väheke Nõo rahvast kaasa orgunnida.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Kas pärast mängu ka mingit afterparty`t on oodata?
    The truth is out there...

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Kui tuleme siis on pidu igal juhul oodata. Krt. peab vist mõlema klubi poolt karjuma muidu saab kohalike käest tappa. Sitt värk on ainult see ,et mäng toimub neljapäeval
    ma nigu arvasin ,et nädala lõpus nagu esiliiga teised mängud.
    FCF Forever

Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

tom, anna siis tulekust teada, eksju...

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Originally posted by aiFo

tom, anna siis tulekust teada, eksju...
    AiFo!! Otse loomulikult annan teada. Kas teil muide mingit öömaja varianti leidub ,juhuks kui samal õhtul tagasi ei saa.
    FCF Forever

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Replying to Topic \'JK Tammeka\'

Ainus Esiliiga klubi keda ei näe karikavõistluste nimekirjas on Tartu JK Tammeka - milles küsimus. Raha nagu peaks ju olema, kui teil ülivõimsalt suurim eelarve hooaja hakul oli?!?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanud
    Hoovi jalgpallur

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by Black_Magic

Greenday, ära tule palun ehmatama, ma ei tea, mis ma teeks, kui Flora oleks Tammeka ära ostnud, oksa vist end tõmmanud
    Tammeka suure fännina vabandan veelkord selle valeinfo levitamise eest. Kellelgi vist tekkis vale arusaam seoses sellega et EJL aitas Tammekal uut väljakut ehitada...

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by greenday

Originally posted by Black_Magic

Tammeka suure fännina vabandan veelkord selle valeinfo levitamise eest. Kellelgi vist tekkis vale arusaam seoses sellega et EJL aitas Tammekal uut väljakut ehitada...

Tammeka on ja jääb Tammekaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Aga ikkagi - miks Tammeka ei osale karikavõistlustel?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud