320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC St. Pauli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Loodame, et väidetvalt üks võimekamatest BL 2 keskliinidest suudab aidata St Pauli tagasi ülesse.

    Kommentaar


      #17
      Ai kui sitt kaotus Greuter Fürthile. Kahju, kahju, kahju.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Ai kui sitt kaotus Greuter Fürthile. Kahju, kahju, kahju.
        See kaotus oli tõesti sitt, aga eilne Dresdeni võit Fortuna Düsseldorfi vastu hoiab ükse St. Paulile lahti ( lisaks reaalne üleminekumängule pääsemise võimalus ka Düsselforfil ja Paderbornil!!!!!!!!)'

        Kolm viimast vooru siis sellised:

        32. voor
        Fortuna Düsseldorf - 1. FC Union Berlin
        Karlsruher SC - SC Paderborn 07
        FC St. Pauli - Hansa Rostock

        33. voor
        Dynamo Dresden - FC St. Pauli
        SpVgg Greuther Fürth - Fortuna Düsseldorf
        SC Paderborn 07 - FSV Frankfurt

        34. voor
        Fortuna Düsseldorf - MSV Duisburg
        FC St. Pauli - SC Paderborn 07

        Isiklikult Düsseldorfi võimalustesse väga ei usu. Tabeli liidritele ilmselt kaotatakse. Ülikõva oleks muidugi see, kui üleminekumängule pääseja otsustaks viimases mäng St. Pauli vs Paderborn esimese legendaarsel kodustaadionil Millerntoril. Vot see tuleks EPIC mäng!!!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Isiklikult Düsseldorfi võimalustesse väga ei usu. Tabeli liidritele ilmselt kaotatakse. Ülikõva oleks muidugi see, kui üleminekumängule pääseja otsustaks viimases mäng St. Pauli vs Paderborn esimese legendaarsel kodustaadionil Millerntoril. Vot see tuleks EPIC mäng!!!
          Pole subjektiivsetel põhjustel veendunud, et Pauli tingimata Dresdenis võidab. Hamburglased on viimasest kuuest mängust võitnud täpselt ühe. Fortuna kohtub aga Fürthiga, kes on nüüdseks kauaoodatud pileti 1. BuLisse kindlustanud ja võivad jala sirgeks lasta.

          Henry Kissingeri lemmiksatsist Fürthist, kes nii umbes seitse aastat järjest on pidanud neljanda kohaga leppima, saab siis BuLi ajaloo 52. klubi.

          Punkte siis praegu Paderbornil 58, Fortunal 57 ja Paulil 56. Väravatevahe soosib selgelt Fortunat.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas mel21 Vaata postitust
            Pole subjektiivsetel põhjustel veendunud, et Pauli tingimata Dresdenis võidab.
            Nii ka läks. St Pauli kaotas võõrsil Dresdenile 1:0 ja nüüd peab viimases voorus lisaks enda võidule lootma ka, et Düsseldorf kaotaks Duisburgile. Hetkel 4 kohal olevale Paderbornile piisaks ka viigist Düsseldorfi ja Duisburgi mängus, kui ise Paulit viimases voorus võidetakse. Kes iganes neist kolmest edasi pääseb, siis vastaseks, kes Bundesliga teel ees seisab saab olema kas Köln või Hertha.

            Hetkel päästvas tsoons paiknev Köln mängib viimases voorus Bayerniga ning Hertha Hoffenheimiga.

            Kommentaar


              #21
              kahjukahju

              Kommentaar


                #22
                Get Live Football Scores and Real-Time Football Results with LiveScore! We cover all Countries, Leagues and Competitions in unbeatable detail. Click Now!

                Märkimisväärsed minutid. Düsseldorfile jäädi kokkuvõttes siis väravatevahega alla.

                Kommentaar


                  #23
                  ja treener lendas ka...

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    http://livescore.com/default.dll/gam...y2&game=514810
                    Märkimisväärsed minutid. Düsseldorfile jäädi kokkuvõttes siis väravatevahega alla.
                    jama värk:S
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      ja treener lendas ka...
                      oh issand. täna tuli siis uudis, et juhtkond on ikka ümber mõelnud ning André Schubert juhendab meeskonda ka järgmisel hooajal.

                      Kommentaar


                        #26
                        Tere foorumirahvas! Olen pikaajaline Teie lugeja ja peale mängulkäimist mõtlesin registreeruda. Niisiis, sai käidud St. Pauli mängul, lihtsalt uskumatu kogemus. Mul sai sularaha statal otsa, kuna hankisin pileti mingi suva venna käest, kiiresti. Seega omamata raha, mainisin fännidele et mul on sull otsas. Ja järsku anti mulle see raha (4€) ja öeldi et ilma õlleta sa siin ei ole, mine ja osta. Kahjuks see mäng lõppes 0-1. Ja eks ma peaks ära mainima ka tõsiasja, et olen alates 99 aastast tingimusteta Bayerni ja ka Saksamaa koondise fänn. Ilmselt tuleb minna homme St. Pauli poodi raha kulutama, sest see klubikultuur mis siin näha on, see on uskumatu.
                        DSC_0218.jpgDSC_0219.jpg

                        Kommentaar


                          #27
                          Päris hea meel sinu üle. Usun, et St Pauli kodumäng on alati elamus, nii palju, kui pildis neid olen näinud. AC/DC ikkagi
                          Kuigi see klubi ei nita see aasta seda minekut nagu mullu (Kruse kaotus on mõjunud halvalvalt ründeliinile), siis linnarivaal HSV on pead hakanud tõstma viimastes mängudes (tõenäoliselt seotud prodigal son Rafaeli naasmisega).

                          Kommentaar


                            #28
                            Kui Hamburgis käisin möödunud aastal, siis sai Millerntori juures käidud, et ka fännipoodi külastada. Ilm oli ülipask, paduvihma sadas, aga tunne oli, et peab ära käima. Mindud sai siiski taksoga, mille juhiks oli St.Pauli fänn nagu välja tuli. Kui ütlesin, et plaan minna fännipoodi, siis pakkus mees ise, et "dvi ootan kuni sa asjad ära ostad ja viin tagasi ka. kuhu sa ikka nii sita ilmaga jalgsi minema hakkad?" Pood ise täielik must auk, kus raha lihtsalt sulab käes, sest kõik tooted on mega cooli disainiga ning tahaks kõike omada lõpuks ostsin dressika,t-särgi, talvemütsi, mängusärgi, märgi ja siis erinevaid logosid, mida saab riietele õmmelda. Raha läks korralikult, aga asjad olid liiga ägedad, et mitte osta. Poes läks oma 30-40 minutit kindlasti, aga taksojuht oodatudaja eest tasu ei soovinud ningvõttis raha üksnes edasi-tagasi sõidu eest. Peab ikka tõsine fänn olema, et niimoodi oodata viitsis. Tänud talle igatahes!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Päris hea meel sinu üle. Usun, et St Pauli kodumäng on alati elamus, nii palju, kui pildis neid olen näinud. AC/DC ikkagi
                              Kuigi see klubi ei nita see aasta seda minekut nagu mullu (Kruse kaotus on mõjunud halvalvalt ründeliinile), siis linnarivaal HSV on pead hakanud tõstma viimastes mängudes (tõenäoliselt seotud prodigal son Rafaeli naasmisega).
                              Ja kõige hullem on see, et asi pole aint Kruse kaotuses. Meeskond on kohutavalt ebastabiilne oma esitustes, seda nii mängult mängule kui ka ühe mängu eri perioodide vältel. Kaitseliin teeb kohati täiesti kohutavalt amatöörlike vigu, mis võtavad lihtsalt ohkama. Noore Ginczeki suurepäraste võimaluste realiseerimisprotsent võiks olla parem kui 20%. Samuti on näha, et treener otsib alles algkoosseisu ja vahetab palju, mis ka kindlasti head ei tee. Kuid fännid on muidugi vägevad. Võõrsilmäng Frankfurdis tundus kui kodumäng ja päris kodumängudest ei hakka üldse rääkima.

                              Kommentaar


                                #30
                                Ja treener vallandati.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X