Kui see on sinu esimene külastus, siis palun tutvu korduma kippuvate küsimustega. Selleks, et teha postitusi, tuleb Sul end kasutajaks registreerida. Postitusi saad lugeda ka ilma registreerimata.
1. Suure-Jaani Rolling Doors – FC Otepää
2. Kuusalu JK Rada – Tartu Quattromed
3. Narva JK Trans – Saaremaa JK
4. FC Absoluut – Raasiku FC Joker
5. JK Visadus – JK Sillamäe Kalev II
6. FC Lelle – Jõgeva SK Noorus 96
7. Valga FC Warrior II – Tartu SK 10 Premium
8. FC Tarvastu – FC Kose
9. Eesti Koondis – JK Sillamäe Kalev
10. Tallinna JK Legion II – EMÜ SK
11. Paide Kumake – FC Metropool Pärnu
12. Loo JK – JK Rannamõisa
13. Nõmme JK Kalju III – Tallinna FC Flora II
14. FC Toompea 1994 – Kristiine JK
15. Tallinna FC Atletik – Tallinna FC Reaal
16. Keila JK – Tallinna JK Kotkad
17. FC Eston Villa – Tartu SK 10 Premium II
18. Navi Vutiselts – Rapla JK Atli
19. Lasnamäe FC Ajax – JK Welco Elekter
20. JK Kaitseliit Kalev – FC Velldoris
21. JK Tartu Löök – FC Elva II
22. FC Haiba – Valga FC Warrior
23. Rakvere FC Flora – Kohila JK Püsivus
24. Tallinna JK Piraaja – Kohtla-Järve FC Lootus II
25. FC Nõmme United – Jõhvi JK Orbiit
26. FC Elva – Kohtla-Järve FC Lootus
27. Saue JK Laagri – FC Soccernet
28. Viljandi JK Tulevik - FC Otepää II
29. Keskerakonna JK – FC Olympic
30. Kernu JK Kadakas – Saaremaa JK aameraaS
31.Tallinna JK Legion – Sörve JK
Ülejäänud KV-tele registreerunud võistkonnad pääsesid järgmisesse ringi vaba loosi alusel ( Tallinna FC Flora, FC Igiliikur, Tartu JK Tammeka, Tartu FC HaServ, FC Twister, FC Ararat TTÜ, FCF Järva-Jaani SK, FC Kuressaare, Saue JK, JK Suema Cargobus, Nõmme JK Kalju II, FC Toompea, Võru JK, Tabasalu Palliklubi, Tartu JK Tammeka II, Tallinna FC Levadia, SK Tääksi, Põlva FC Lootos, Nõmme JK Kalju, HÜJK Emmaste, Kohtla-Järve JK Alko, FC Aspen, FC Puuma, A&Akinnisvara, Paide Linnameeskond, Kiviõli Tamme Auto, JK Tallinna Kalev, Türi JK Ganvix, Saku JK, JK Tallinna Kalev III, JK Jalgpallihaigla, Rakvere FC Flora II, JK Luunja).
1. Suure-Jaani Rolling Doors – FC Otepää
2. Kuusalu JK Rada – Tartu Quattromed
3. Narva JK Trans – Saaremaa JK
4. FC Absoluut – Raasiku FC Joker
5. JK Visadus – JK Sillamäe Kalev II
6. FC Lelle – Jõgeva SK Noorus 96
7. Valga FC Warrior II – Tartu SK 10 Premium
8. FC Tarvastu – FC Kose
9. Eesti Koondis – JK Sillamäe Kalev
10. Tallinna JK Legion II – EMÜ SK
11. Paide Kumake – FC Metropool Pärnu
12. Loo JK – JK Rannamõisa
13. Nõmme JK Kalju III – Tallinna FC Flora II
14. FC Toompea 1994 – Kristiine JK
15. Tallinna FC Atletik – Tallinna FC Reaal
16. Keila JK – Tallinna JK Kotkad
17. FC Eston Villa – Tartu SK 10 Premium II
18. Navi Vutiselts – Rapla JK Atli
19. Lasnamäe FC Ajax – JK Welco Elekter
20. JK Kaitseliit Kalev – FC Velldoris
21. JK Tartu Löök – FC Elva II
22. FC Haiba – Valga FC Warrior
23. Rakvere FC Flora – Kohila JK Püsivus
24. Tallinna JK Piraaja – Kohtla-Järve FC Lootus II
25. FC Nõmme United – Jõhvi JK Orbiit
26. FC Elva – Kohtla-Järve FC Lootus
27. Saue JK Laagri – FC Soccernet
28. Viljandi JK Tulevik - FC Otepää II
29. Keskerakonna JK – FC Olympic
30. Kernu JK Kadakas – Saaremaa JK aameraaS
31.Tallinna JK Legion – Sörve JK
Ülejäänud KV-tele registreerunud võistkonnad pääsesid järgmisesse ringi vaba loosi alusel ( Tallinna FC Flora, FC Igiliikur, Tartu JK Tammeka, Tartu FC HaServ, FC Twister, FC Ararat TTÜ, FCF Järva-Jaani SK, FC Kuressaare, Saue JK, JK Suema Cargobus, Nõmme JK Kalju II, FC Toompea, Võru JK, Tabasalu Palliklubi, Tartu JK Tammeka II, Tallinna FC Levadia, SK Tääksi, Põlva FC Lootos, Nõmme JK Kalju, HÜJK Emmaste, Kohtla-Järve JK Alko, FC Aspen, FC Puuma, A&Akinnisvara, Paide Linnameeskond, Kiviõli Tamme Auto, JK Tallinna Kalev, Türi JK Ganvix, Saku JK, JK Tallinna Kalev III, JK Jalgpallihaigla, Rakvere FC Flora II, JK Luunja).
Kommentaar