320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ERR jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Pakun, et seal tehakse veel muudatusi. Vähemalt nii oli ühest eilsest Priit Kuuse lausest võimalik aru saada.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kas need ETV viimase vooru mängude valikud on rauda taotud, või tehakse seal veel muudatusi? Et milleks näidata Holland kameruni mängu,mis ei otsusta sittagi taani-jaapani mängu asemel, kus otsustatakse teine edasipääseja? Hollandil on rohkem poolehoidjaid?
      Holland-Kameruni asemel näidataksegi Taani-Jaapanit. Ära üldse muretse, eks nad kohandavad seda natuke veel
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        #18
        Nüüd saab portaalist vaadata ka seda mängu, mida ETV otse-eetris ei näidata. Alates tänases Paraguai mängust. Täna õhtul siis saab näiteks ka Hollandi mängu vaadata.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Nüüd saab portaalist vaadata ka seda mängu, mida ETV otse-eetris ei näidata. Alates tänases Paraguai mängust. Täna õhtul siis saab näiteks ka Hollandi mängu vaadata.

          http://jalgpall.err.ee/uudised/f-alagrupp/1041
          Tohib küsida miks te ETV2-s teist mängu ei näita?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
            Tohib küsida miks te ETV2-s teist mängu ei näita?
            minule teadaolevalt on põhjus järgmine:

            ETV-l ei ole lepingus lubatud näidata jalgpalli MM mänge mitmes kanalis. Kõik mängud peavad olema ühes kanalis. Siit ka põhjus. Mitte üheski teises riigis ei tee sama telekanal üheaegselt ülekandeid jalgpalli MMilt mitmes kanalis. Kanaliks, mis saab õiguse ülekandeid näidata, peab omama ka teatavat vaatajate % koguauditooriumist.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas jaamu
              Oled kindel?

              BBC näitab küll täna üheaegselt mõlemat mängu.
              100% ei ole, ent seepärast ütlesingi, et minu teada. Ju siis neil mingi ports äkki lisatingimusi siis täidetud. Ent lähiriikides - Soome, Rootsi, Läti, Leedu? ei usu... aga kõnelen lähipäevil sel teemal paari inimesega, näis mis kostetakse. ent siin võibki kanali share jms. näitajad mängu tulla...

              Kommentaar


                #22
                Kas portaal praegu ülekoormatud, või ma lihtsalt ei leia linki Hollandi mängule?
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Kas portaal praegu ülekoormatud, või ma lihtsalt ei leia linki Hollandi mängule?
                  portaal tiba aeglaseks jah hetkel jäänud. aga muidu palun:

                  Vaata otsepilti mängust (kommentaarita):

                  Kommentaar


                    #24
                    Tahaks küsida, et kes ERRis seda TOP5 koostab. Muus osas on enams-vähems, aga no kuidas saab Maiconi värav olla jätkuvalt turniiri ilusaim. Tegi pika spurdi, oli hea sööt, lõi esimesega pmst 0-nurga alt sisse, aga no Korea väravavaht seisis ikka nii vales kohas. Julge meeter oli tema ja esimese posti vahel.

                    Kommentaar


                      #25
                      Tõesti, senine top5 vb oleks selline:

                      1. quagliarella vms
                      2. endo
                      3. honda
                      4. villa
                      5. fabiano

                      Kommentaar


                        #26
                        ma jälle see-eest ei mõista mida teeb bendtneri koll seal tabelis, kuna ei olnud ka nii suurt kombot seal ju. tuli lihtsalt pikk diagonaalsööt ja siis pass alla ja bendtner libistas sisse. värav missugune.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                          ma jälle see-eest ei mõista mida teeb bendtneri koll seal tabelis, kuna ei olnud ka nii suurt kombot seal ju. tuli lihtsalt pikk diagonaalsööt ja siis pass alla ja bendtner libistas sisse. värav missugune.
                          Sama siin.5 meetri pealt tühja lükatud pall,tõsine tase.Aga eks arvata võib et Kaljupeer seal enda suva järgi koostab neid tabeleid.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            #28
                            nagu ma aru olen saanud, siis vist sporditoimetus koostab vms. noh, mis seal ikka, see on nende subjektiivne valik, ei saagi kõigile meeldida. bendtneril kena koll, seal tuleb hinnata kogu seda sooritust, mitte ainult bendtneri lööki - jalgpall kui meeskonnamäng -, aga teisele kohale ma ka seda väravat ikkagi ei paneks. ma ise hindaks villa väravat veidike kõrgemalt, aga ilu on vaataja silmades, onja.

                            Kommentaar


                              #29
                              Neid top annab juu igasuguseid koostada - peale eilset kus oli ka top viis tähistamist siis võiks olla veel, top 5 treenerite ilmed, top 5 parimat vormid, top 5, top 5 viga, top 5 kildu eetris jne.
                              Samas ise oleks taanlaste kollidest seda Rommendahli oma eelistanud aga noh tõupuhtad sooritused mõlemad.
                              Aga Endo löök oli küll ilus vaadata aga peale eilset vahest ka see Gyani tabamus on päris ilus, ehk saab siis topi.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                #30
                                Soovitan vaadata:

                                Kunstiakadeemia professor David Vseviov on kirglik jalgpallifänn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X