320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma olin Hollandi poolt, aga seda väita, et ta Hispaania poolt vilistas on lauslollus. Holland oleks mängu pidanud 7-8kesi lõpetama.

    Kehva mängu tegi ta siiski.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      No ma olin Hollandi poolt, aga seda väita, et ta Hispaania poolt vilistas on lauslollus. Holland oleks mängu pidanud 7-8kesi lõpetama.

      Kehva mängu tegi ta siiski.
      Jälgisime mängu 10kesi ja 7 olid espana poolt. kokku arvasid meist 8 et kohtunik vilistas siiski espana poolt...

      Kommentaar


        Ainuke asi mis mainimata jäi oli see, et parem meeskond siiski võitis

        Kommentaar


          selle soosimise mulje tekitasid Hollandlased ise oma toorutsemisega.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ei saanud mina erapooletuna aru, et kohtunik erapoolik oli, peamine mis sellest mängust silma jäi oligi hollandlaste jõhkrus. Sukeldumine-sukeldumiseks, kuid hollandlased, eesotsas van Bommeliga, suutsid taas Hollandi koondisele minu silmis negatiivset aurat juurde luua.

            Mõni kord paneb lausa imestama kuidas ühe-kahe mehe käitumine kogu koondise maine alla laseb - kui sajandi esimestel aastatel olid dopingulood ning sellega seotud JOKK mehed platsil, siis nüüd van Bommel - see mees ei mängi mitte jalgpalli vaid üritab tähelepanematult vastaseid vigastada. Loodan väga, et mõni kord, kui ta jälle kellelegi sihilikult jala peale astub, väänab ta ise jala nõnda välja, et on pikalt "out".
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              hispaania puhul pole ju tegu ainult finaalis näidatuga.
              terve turniiri kohta sõna ei võtaks aga nendes 5 matšis mida nägin, kordus täpselt 1 ja sama pilt.

              torres, villa, capdevila ja ramos pidevalt langevad ülitugevate õhuvoolude mõjul, ja ülla-ülla - ca pooltel juhtudel nad ka said "tasustatud" trahvilöökide, kollaste kaartide või lausa penaltiga. busquetsi ja puyoli toorutsemised millest järjekindlalt mööda vaadati samas kui vastasvõistkonna sarnased vead enamasti fikseeriti... xabi alonso ja iniesta "ülekeemised", viimase poolt finaalis peale kohtuniku vilet tagant selgatõukamine - no elemetaarne punase kaardi koht!... ei midagi.
              ainukesed kes olid ja jäid sümpaatseks hispaania võistkonnas olid casillas ja xavi. tõsi viimase meelega tehtud käeviga finaali lõpuminuteil rikkus sellegi pildi, seega ainult casillas....
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Lihtsalt siia teemasse veel üks post. Vast keegi peale minu veel märkas, et U20 naiste MM-il jätsid kohtunikud lugemata pea identse värava kui see Lampardi löök Saksamaa vastu. Õigupoolest ses naiste mängus käis pall veel sügavamalt värava sees ära. Igatahes täielik deja vu tunne tekkis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Samuti oli ka UEFA Hollandi-Inglismaa mängus kus inglismaa lõi värava ,kuid kohtunik ei lugenud seda väravat kuna arvas ,et inglane mängis käega.Selgus ,et ei mänginud.Holland võitis 1-0.

                  Kommentaar


                    eks siis uefa heidib fa-d
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Deja vu:

                      Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                      Kommentaar

                      Working...
                      X