320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tõesti, kohtunikud on olnud väga head. Ptüi-ptüi-ptüi. Hea näide oli esimeses mängus suluseisu ära vilistamine ja viimases mängus Özili dive. Kollased-punased on kõik olnud peamiselt õigustatud. Muidugi tekib mõnes kohas kerge vaidlusmoment, kuid iga kohtunik hoiab oma profiili ja liiga pole ühelegi mängijale kohtuniku poolt tehtud. Isiklikult hindan väga äärekohtunike head tööd. Eilses Saksamaa mängus olid paljud olukorrad väga nibin-nabin ja videokordustest oli selgelt näha, et kohtunikud võtsid vastu õigeid otsuseid. See penalti. Noh, jah. Juhtus, kuid see on ka suurim eksimus kohtunike töös senini olnud

    Kommentaar


      #17
      There are differences between American/South American referees and Europeans. The difference is for instance in the cards: see how easily Rodriguez showed a red to Cahill. Sure, it was a tackle from behind but not a really bad one, as we Europeans would say. But if you allow that kind of stuff in a match between, say, Nicaragua and Honduras the match will end in bloodshed, in fans pulling shotguns shooting each other across the stands.

      Mis ei tähenda muidugi seda, et ma antud punasega nõus oleksin..

      Kommentaar


        #18
        Kohtunikud on tõepoolest olnud seni üllatavalt kliiniliselt täpsed ja ei mingit silma kinni pigistamist.
        Eriti meeldib mulle, kuidas sukeldujad karistatud saavad ! Super !

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Mis ei tähenda muidugi seda, et ma antud punasega nõus oleksin..
          ... sest sa imed siiamaani Cahilli võmpa?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #20
            mulle tundub just et buduka arvamus on alati 100% vale. kohtunikud on olnud tõesti head ja näinud ära ka olukorrad, mida teleka vahendusel esmapilgul arugi ei saa. nii mõnigi olukord oli, kus alles slow-motionis sai aru mis toimus, kuid kohtunik oli selle juba 10 m kauguselt õigesti ära näinud.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Kohtunikud on tõepoolest olnud seni üllatavalt kliiniliselt täpsed ja ei mingit silma kinni pigistamist.
              Eriti meeldib mulle, kuidas sukeldujad karistatud saavad ! Super !

              jap, kuni hollandi-taani mänguni

              Kommentaar


                #22
                Ma ei viitsi sinuga vaielda kuna see eeldaks Minult, et ma langen Sinu tasemele. See avaldab aga Minu ajule pöördumatuid kahjustusi.

                Kommentaar


                  #23
                  Üllatavalt korralikud viled olnud, väemalt esimesel kolmel päeval. Ei lasta mängu käest ega midagi. Loodame, et samas vaimus läheb edasi, kuigi oleks vaja mingeid eksimusi, et sellele MM'ile vürtsi juurde tuua. Praegu kuidaig liiga viigilised seisud

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    jap, kuni hollandi-taani mänguni
                    kui bendtneril taheti pahkluu pooleks sõita ja kõrvalseisnud kohtunik lehvitas: mängige edasi, siis tahtis see asi käest minna küll
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #25
                      Suht möh mu meelest. Ma kohtunikekoguga vaidlema ei hakka, aga veider, et niimoodi omasid kotitakse turniiri ajal.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #26
                        LAV'i väravavahile antud punane oli nüüd küll liiast. Penalty for sure, aga päris nii karm see olukord nüüd ka ei olnud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          LAV'i väravavahile antud punane oli nüüd küll liiast. Penalty for sure, aga päris nii karm see olukord nüüd ka ei olnud.
                          Puhas viimase kaitsja viga. Varemgi selle eest punaseid jagatud ja küll jagatakse ka tulevikus. Miks mitte isegi sel MM-il. Reegel on reegel.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            #28
                            Kui vea vilistas, siis oli punane vältimatu antud olukorras. Samas oli kontakt minimaalne, pmst koperdas Suarez ju vv suure varba otsa ja tegi seepeale klassikalise 1,5 somersaults with a half twist in pike position
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #29
                              No nii sitta vilet pole ammu kuulnud, iga vile oli Serbia kasuks. Iga kord kui serblane pikali viskas sai sakslane kollase. Naeruväärne...

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                                No nii sitta vilet pole ammu kuulnud, iga vile oli Serbia kasuks. Iga kord kui serblane pikali viskas sai sakslane kollase. Naeruväärne...
                                Aga mitu kollast Serbiale?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X