320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tellime 2010 MM särke!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ka juba 42 päeva oodanud, hakkab ka tunduma et siit seda särki ei tule. On keegi ültse saanud ka midagi? Kui ei siis peab karmimaks muutuma kui foorumis sõimamine.

    Kommentaar


      Nüüd, kui Ameerikal see asi ka kaelast ära on, peaksite kõik särgid kätte saama

      Kommentaar


        Mis tal kaelas on?

        Kommentaar


          iraagi sõda. d'oh

          Kommentaar


            Aga visake kohe avalikult tüübi nimi (kelle arvele raha kandsite) ja telef nr, ega muud moodi ei oska keegi selliste vendade käest tellimisest hoiduda.

            Kommentaar


              Igastahes keegi helistand on talle viimasel ajal ?

              Kommentaar


                Ma olen jah , päris mitu päeva juba , vastu ei võta .

                Number tal on 56373580 . <<<<< Helistage julgelt !

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Pisike guugeldamine andis kohe sellise p* läinud teema:

                    Osta.ee sama tegelane:

                    Osta.ee tema teine konto?:

                    Spordikaardid.eu:

                    Rate.ee:


                    Ei õhuta üldse vägivallale, aga omakohus aitab selliste vendade vastu vist ainult, kes korduvalt inimestele tünga teevad ja siis arvavad, et kuna asi oli internetis, siis on nad puutumatud.
                    ------
                    EDIT - Shermann jõudis ette

                    Kommentaar


                      Ootan juuni lõpust saati,tundub ,et seda särki küll kätte ei saa

                      Kommentaar


                        Kas te, särgiootajad, olete talle mingit raha ka juba maksnud?

                        Kommentaar


                          jeps,oleme.
                          Aga samas nimi ja kõik olemas tal ju,ei tohiks midagi valesti olla.
                          Mulle peaks raha tagasi saatma kohe kohe.

                          Kommentaar


                            Hakkab vaikselt see ootamine juba ära tüütama. Nüüd hakkame juba ootama Võsareporteri uut hooaega?

                            Kommentaar


                              3 nädalat ootan juba.

                              Kommentaar


                                Ühelt poolt tekib sama telefoninumbri põhjal esimese asjana küsimus, et miks üldse oli kasutajal Raptuc, kes on seda foorumit viimati sisselogituna lugenud 11.06.2010, vaja kolm päeva hiljem ehk 14.06.2010 teha endale uus kasutaja Ameerika ja avada samal päeval ka uus tellimisteema. Samas on sellel Raptucil nt osta.ee's terve hunnik ainult positiivset tagasisidet ja mitut puhku pole otseselt üle lasknud, vaid on raha lihtsalt tagasi kandnud. Kuigi see, et pikalt peab masseerima, on ka muidugi jama lugu. Siiski paistab, et kodanik on endale lihtsalt selgelt üle jõu käivad ülesanded võtnud, mitte ei ole põhimõtteline lohkutõmbaja. Siin foorumis kisamisest ei ole tegelikult väga kasu - kui on nimed-numbrid teada, siis tuleb rahulikult ja mõistlikult selgeks teha, et nii ei saa. Kui ei õnnestu kontakteeruda, siis sealt edasi vajadusel muidugi muud (mõistlikud!) meetmed.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X