320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2010/11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    English Premier League 2010/11

    Tänasega võib ametliku avalöögi anda: esialgne mängudegraafik.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    #2
    umbes kuu veel oodata ja maailma parim liiga alustab jälle.kahjuks ei ole veel ühtegi eestlast liigas pallimas aga küll tuleb ka see aeg-
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      umbes kuu veel oodata ja maailma parim liiga alustab jälle.kahjuks ei ole veel ühtegi eestlast liigas pallimas aga küll tuleb ka see aeg-
      Kaks hooaega tagasi võibolla nõustuks selle väitega aga kui vaadata eelmist hooaega ja koondise ebaõnnestumist MM-il, siis hetkel pigem mitte. Mina isegi peaks tugevaimaks ja ühtlaseimaks liigaks Bundesligat.

      Kommentaar


        #4
        See palju inglasi seal mängib ei ole just väga seotud sellega kui kõva tase sellel on(olgugi, et loomulikult sooviks näha rohkem kõval tasemel inglaseid) või veel hullem on määrata liiga taset selle järgi kuidas koondisel läheb.. Selle järgi võiks siis äkki Prantsusmaa liiga näiteks kõvasti alla poole paigutada kui Uruguai kohaliku liiga?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Tim| Vaata postitust
          See palju inglasi seal mängib ei ole just väga seotud sellega kui kõva tase sellel on(olgugi, et loomulikult sooviks näha rohkem kõval tasemel inglaseid) või veel hullem on määrata liiga taset selle järgi kuidas koondisel läheb.. Selle järgi võiks siis äkki Prantsusmaa liiga näiteks kõvasti alla poole paigutada kui Uruguai kohaliku liiga?
          Erinevalt Prantsusmaa koondisest mängivad KÕIK Inglismaa koondislased koduliigas (ja suur erinevus on ka peatreeneripingil aga las see teema olla). Ma isegi ei räägi ainult klubide tugevusest vaid üldiselt, kuidas liiga toimib. Nagu öeldakse: kett on nii tugev, kui tugev on tema nõrgim lüli. EPL-i viimane teatavasti läks pankrotti.

          Kommentaar


            #6
            Esinelikus võib tulla päris põnev heitlus, City on saanud häid täiendusi, Tottenham tahab kindlasti ka järgmine hooaeg Meistrite Liigas mängida ja äkki suudab Liverpool jälle end kokku võtta? Tahaks loota. Uutest tulijatest ei oska kuidagi Blackpool suhtuda, nende püsimajäämises kahtlen sügavalt.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Nagu öeldakse: kett on nii tugev, kui tugev on tema nõrgim lüli. EPL-i viimane teatavasti läks pankrotti.
              kui klassi hädavares saab oma lolluse tõttu matemaatikas kahe, siis selle pärast ei ole ehk veel mõtet kogu klassi käitumishinnet rahuldava peale lasta või mis?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #8
                Erilist motet ei ole sellel teemal vaielda, aga mis riikidest on koige enam meistrite liiga voitjaid ja kes olid finaalis?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  kui klassi hädavares saab oma lolluse tõttu matemaatikas kahe, siis selle pärast ei ole ehk veel mõtet kogu klassi käitumishinnet rahuldava peale lasta või mis?
                  Selles klassis kipub neid hädavareseid veel olema, kes küll veel hetkel vana rasvapealt end järgmisse klassi veavad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Mina isegi peaks tugevaimaks ja ühtlaseimaks liigaks Bundesligat.
                    Mille alusel, kui tohib paluda? Et klubide juhtimismudel on ehk jätkusuutlikum ning pealvaatajaid rohkem? Või koondise esitus MM-l? Proovid võib-olla uuesti?
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Mille alusel, kui tohib paluda? Et klubide juhtimismudel on ehk jätkusuutlikum ning pealvaatajaid rohkem? Või koondise esitus MM-l? Proovid võib-olla uuesti?
                      Nimetasid kõik põhjused ise ära.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Nimetasid kõik põhjused ise ära.
                        Kuidas see Bundesliga "tugevaimaks ja ühtlaseimaks" teeb? Sooviks näha analüüsi erinevate liigade klubide tulemustest Euroopa karikates viimasel paaril aastal ning samuti metoodikat alumise otsa satside tugevuste kõrvutamiseks. OK, liiga ühtlase taseme mõõtmisest on siin foorumis varem juttu olnud ja siinkohal võib Premi tõesti kõrvale jätta, aga tugevuse osas võid oma väite tuletamise letti laduda küll
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #13
                          noh, tegelt Mask siin näib pendeldavat osavasti "parima liiga" ja "kõrgeima tasemega liiga" vahel. vastavalt siis sellele, kumb parajasti paremini sobib .

                          samas muidugi arvestades, kelle objektiivsele analüüsile vastamisest vaidlus lahti läks, siis targem oleks ehk sinnapaika jätta. eks igaüks lõpuks ikkagi ise leiab liiga, mis just tema jaoks parim on. argumentidega võtmes "pealtvaatajate arv näitab liiga tasavägisust" väga kaugele niikuinii ei sõida.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #14
                            Premier League suur nelik on kindlasti saksa liigast üle, CL tulemuste järgi vaid Bayern on võrreldav. Keskmine tase on ilmselt suht võrdne.
                            Minu arvates ongi inglise liiga suurim probleem selles, et mõned satsid teistest liiga palju üle. Paarikümne aasta eest oli seos hoopis vastupidine: kui Hispaanias möllasid aasta-aastalt vaid Real ja Barca ning Itaalias Milan, Inter ja Juventus, siis Inglismaal oli seis hoopis pingelisem ja huvitavam. Oli vist mingi aasta kui Nottingham pääses taas kõrgliigasse, võeti kokkuvõttes teine või kolmas koht ja järgmisel aastal langeti taas välja. Praegu enam sellist põnevust pole, varakult teada juba kosseisude põhjal, kes mängib meistritiitlile, kes langeb välja.

                            Kommentaar


                              #15
                              mõttetu liiga, nagu oku ütleb, siis tõeline jalgpall on ikka championshipis ja okut ma usun.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X