Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    1 384

    Algupärane Meistriliiga 2002 ajakava

    Sai siin täna ülevaate saamise huvides Flora lehel olevast jalgpallikalendrist eraldatud Meistriliiga mängude esialgsed kuupäevad, muutusi tuleb ilmselt suvel seoses Euroopa mängudega, aga sellise ajakava kavatsen esitada ka TBWsport LIVE-veebilehele, et nad ka Eesti Meistriliigat kajastama hakkaksid. Kutsun kõiki ülesse LIVE-veebidele pinda käima, et need Eesti Meistriliiga samuti sisse paneksid.
    Need kellaajad siin on igatahes GMT +2 (Soome aeg, hetkel meiega sama - kas suvel ka, krt seda teab)

    Igatahes esimene matsh ei ole kaugel, reedel, 22. märtsil. Loodetavasti saab vägev avapidu olema!

    22.03.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu

    30.03.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
    31.03.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu
    31.03.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
    01.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva

    05.04.2002 18:00 Levadia Maardu - Trans Narva
    05.04.2002 18:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
    05.04.2002 18:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
    05.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn

    13.04.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
    13.04.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
    13.04.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
    13.04.2002 18:00 TVMK - Flora Tallinn

    17.04.2002 18:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
    17.04.2002 18:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
    17.04.2002 18:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
    18.04.2002 19:30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve

    26.04.2002 19:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
    26.04.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
    26.04.2002 19:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
    27.04.2002 14:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn

    01.05.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
    01.05.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
    01.05.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
    01.05.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn

    13.05.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
    13.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
    13.05.2002 19:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
    14.05.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Maardu

    26.05.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
    26.05.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
    26.05.2002 19:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve
    27.05.2002 19.30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi

    04.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn
    04.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
    04.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
    05.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn

    09.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
    09.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn
    09.06.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
    09.06.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu

    13.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
    13.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
    13.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
    13.06.2002 19:00 Trans Narva - Flora Tallinn

    17.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva
    17.06.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
    17.06.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
    17.06.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn

    21.06.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
    21.06.2002 19:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
    21.06.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
    21.06.2002 19:00 Flora Tallinn - TVMK Tallinn

    08.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Pärnu

    12.07.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
    15.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
    15.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
    15.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Maardu

    22.07.2002 19:00 TVMK Tallinn - Trans Narva
    22.07.2002 19:00 Levadia Pärnu - Lootus Kohtla-Järve
    22.07.2002 19:00 Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi

    29.07.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Maardu
    29.07.2002 19:00 Trans Narva - Levadia Tallinn
    29.07.2002 19:00 Tulevik Viljandi - TVMK Tallinn

    05.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Tallinn
    05.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Trans Narva
    05.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Tulevik Viljandi
    06.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Flora Tallinn

    11.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - TVMK Tallinn
    11.08.2002 19:00 Levadia Maardu - Levadia Pärnu
    11.08.2002 19:00 Trans Narva - Lootus Kohtla-Järve
    12.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Tulevik Viljandi

    17.08.2002 19:00 Levadia Pärnu - Levadia Tallinn
    18.08.2002 19:00 Lootus Kohtla-Järve - Flora Tallinn
    19.08.2002 19:00 TVMK Tallinn - Levadia Maardu
    19.08.2002 19:00 Tulevik Viljandi - Trans Narva

    25.08.2002 14:00 Levadia Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
    25.08.2002 18:00 Levadia Maardu - Tulevik Viljandi
    25.08.2002 18:00 Levadia Pärnu - TVMK Tallinn
    26.08.2002 19:30 Flora Tallinn - Trans Narva

    01.09.2002 18:00 Levadia Tallinn - Flora Tallinn
    02.09.2002 18:00 TVMK Tallinn - Lootus Kohtla-Järve
    02.09.2002 18:00 Tulevik Viljandi - Levadia Pärnu
    02.09.2002 18:00 Trans Narva - Levadia Maardu

    13.09.2002 19:30 Flora Tallinn - Levadia Tallinn
    14.09.2002 14:00 Levadia Pärnu - Tulevik Viljandi
    14.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - TVMK Tallinn
    14.09.2002 14:00 Levadia Maardu - Trans Narva

    22.09.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Pärnu
    22.09.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Tallinn
    22.09.2002 14:00 Trans Narva - Flora Tallinn
    22.09.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Maardu

    29.09.2002 14:00 Levadia Maardu - TVMK Tallinn
    29.09.2002 14:00 Trans Narva - Tulevik Viljandi
    29.09.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Pärnu
    30.09.2002 19.30 Flora Tallinn - Lootus Kohtla-Järve

    06.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Levadia Tallinn
    06.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Levadia Maardu
    06.10.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Trans Narva
    06.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Flora Tallinn

    20.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Levadia Maardu
    20.10.2002 14:00 Trans Narva - Levadia Pärnu
    20.10.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Lootus Kohtla-Järve
    21.10.2002 19:30 Flora Tallinn - TVMK Tallinn

    26.10.2002 14:00 Levadia Tallinn - Trans Narva
    26.10.2002 14:00 TVMK Tallinn - Tulevik Viljandi
    26.10.2002 14:00 Levadia Pärnu - Flora Tallinn
    27.10.2002 14:00 Levadia Maardu - Lootus Kohtla-Järve

    09.11.2002 14:00 Trans Narva - TVMK Tallinn
    09.11.2002 14:00 Lootus Kohtla-Järve - Levadia Pärnu
    09.11.2002 14:00 Levadia Maardu - Flora Tallinn
    09.11.2002 14:00 Tulevik Viljandi - Levadia Tallinn

    See kiri siin on all

  2. #2
    Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    4 059

    Algupärane

    Einoh v2ga tore, aga selleks, et saaks livescore'i edastada peaks ju keegi ka kohapeal olema v6i kuidas. Pealegi on Eesti Meistriliiga enam-v2hem live-score'd ka Flora saidil yleval.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

  3. #3
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    282

    Algupärane

    Huvitav, mis alusel või kuidas seda mängude kava üldse koostatakse? Mis mõttega pannakse Lootusele 2 esimest kodumängu? Keskmise Kirde-Eesti talve juures ei saa maa aprilli alguseks mitte tahkeks ning Lootus peab ilmselt need mängud kuskil Wismari staadionil pidama. Kuradi jama , jälle ikaldus.

  4. #4
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    1 384

    Algupärane

    Njah, Wismar mis Wismar või siis Lilleküla harjutusväljak, aga live edastamise koha pealt niipalju, ert TBW tahab teada minuteada vaid saiti, mis Eestis nagu enam-vähem live'ina töötab, seega peangi neile www.fcflora.ee vihjama ja ju nad siis selle järgi teevad seal neid asju.

    See kiri siin on all

  5. #5
    Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    2 234

    Algupärane

    esimesed neli vooru on niikuinii ilmselt kunstmurul ehk Tallinnas. sähh sulle K-J kodumänge

  6. #6

    Algupärane Duubelvõistkonnad


    Floral on FC Valga
    Tulevikul on FC Elva
    Lootusel on Alko (?)
    TVMK-l on SC Real
    Transil on Silllamäe (!)
    Kes on sellel aastal Levadiate duublid ???
    299195

  7. #7
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    361

    Algupärane

    Maardu Levadia duubel on Pärnu Levadia
    Pärnu Levadia duubel on Pärnu pataljoni meeskond eesti III liigas

  8. #8
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Oct 2001
    Postitusi
    51

    Algupärane


    Maardu Levadia duubel ei saa olla Pärnu Levadia juhul kui mõlemad mängivad meistriliigas. Üldse peaks siis Levadiad tervelt III meeskonda endale duubliteks hankima.

  9. #9
    Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    2 234

    Algupärane

    Orginally posted by INCE


    Floral on FC Valga
    Tulevikul on FC Elva
    Lootusel on Alko (?)
    TVMK-l on SC Real
    Transil on Silllamäe (!)
    Kes on sellel aastal Levadiate duublid ???
    täpsustuseks
    TVMK duubel on FS Junior (II liiga)
    FC Levadia Maardu duubel on FC Hiiu Kalur Kotkas (II liiga)

  10. #10
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2002
    Postitusi
    182

    Algupärane


    täpsustuseks
    TVMK duubel on FS Junior (II liiga)
    FC Levadia Maardu duubel on FC Hiiu Kalur Kotkas (II liiga)

    Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.

  11. #11
    Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    2 234

    Algupärane

    Orginally posted by Sun


    täpsustuseks
    TVMK duubel on FS Junior (II liiga)
    FC Levadia Maardu duubel on FC Hiiu Kalur Kotkas (II liiga)

    Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.
    ilmselt need, kes seal eelmiselgi aastal mängisid!

  12. #12
    Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    2 234

    Algupärane

    eelmisel reedel tuli kalendrist uus versioon välja

  13. #13
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    282

    Algupärane

    Orginally posted by willane
    eelmisel reedel tuli kalendrist uus versioon välja
    ja kust seda leida võiks?

  14. #14
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    14 082

    Algupärane

    Foorumi ajaloo konkurentsitult pikim postitus:

    EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE MEISTRILIIGA 2002
    EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE ESILIIGA 2002
    EESTI JALGPALLI KARIKAVÕISTLUSED
    EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE TEINE LIIGA
    EESTI JALGPALLI VÄIKESED KARIKAVÕISTLUSED
    EESTI JALGPALLIKOONDISTE MÄNGUD 2002


    Reede, 22. märts

    15.00 Jalgpallihooaja avamine hotelli Olümpia klubis Bonnie & Clyde. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.

    19.30 Hooaja avamäng: FC Flora Tallinn – FC Levadia Maardu (XV voor)

    Esmaspäev, 25. märts

    17.00 FC TVMK Tallinn – Eesti U-23

    Teisipäev, 26. märts

    17.00 FC Elva – Eesti U-21

    Kolmapäev, 27. märts

    18.00 Eesti – Venemaa maavõistlus, A. Le Coq Arena

    I voor

    Laupäev, 30. märts

    14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Tallinn

    Pühapäev, 31. märts

    14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Maardu
    14.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Pärnu

    Esmaspäev, 1. aprill

    19.30 FC Flora – JK Trans Narva

    II voor

    Reede, 5. aprill

    18.00 FC Levadia Maardu – JK Trans Narva
    18.00 FC Pärnu Levadia– JK Tulevik Viljandi
    18.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC TVMK Tallinn
    18.00 FC Levadia Tallinn – FC Flora Tallinn

    I voor

    Laupäev, 6. aprill

    14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Sillamäe Kalev
    14.00 Maardu JK – FC Valga
    14.00 JK Merkuur Tartu – FC Elva
    14.00 FC Kuressaare – JK Tammeka Tartu

    Teisipäev, 9. aprill

    18.00 Karikavõistluste ¼-finaalid, I mäng
    19.30 FC Flora kodumäng

    III voor

    Laupäev, 13. aprill

    14.00 JK Trans Narva – FC Levadia Tallinn
    14.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Maardu
    14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Lootus Kohtla-Järve
    18.00 FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn

    II voor

    Pühapäev, 14. aprill

    14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – JK Merkuur Tartu
    14.00 FC Valga – Sillamäe Kalev
    14.00 FC Elva – FC Kuressaare
    14.00 JK Tammeka Tartu – Maardu JK



    IV voor

    Kolmapäev, 17. aprill

    18.00 JK Trans Narva – JK Tulevik Viljandi
    18.00 FC Levadia Tallinn – FC Pärnu Levadia
    18.00 FC Levadia Maardu – FC TVMK Tallinn


    Neljapäev, 18. aprill

    19.30 FC Flora Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve

    III voor

    Neljapäev, 18. aprill

    18.00 JK Merkuur Tartu – JK Tammeka Tartu

    Laupäev, 20. aprill

    15.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev

    Pühapäev, 21. aprill

    14.00 Sillamäe Kalev – FC Elva
    14.00 FC Kuressaare – FC Valga
    14.00 Maardu JK – Tallinna Jalgpalliklubi

    Esmaspäev, 22. aprill

    18.00 Karikavõistluste ¼-finaalid, II mäng
    19.30 FC Flora kodumäng

    V voor

    Reede, 26. aprill

    19.00 FC TVMK Tallinn – JK Tulevik Viljandi
    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – JK Trans Narva
    19.00 FC Pärnu Levadia– FC Flora Tallinn

    Laupäev, 27. aprill

    14.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Tallinn
    I voor

    Laupäev, 27. aprill

    18.00 Sörve JK – JK Tervis Pärnu
    18.00 HÜJK Emmaste – Pärnu JK Vaprus
    18.00 SK Dvigatel – SK Kick Sai

    Pühapäev, 28. aprill

    18.00 FC Hiiu Kalur – Kompanii Märjamaa
    18.00 MC Tallinn – Tartu Ülikool Fauna
    18.00 F.C.A. Estel – FS Junior Maardu

    IV voor

    Pühapäev, 28. aprill

    14.00 FC Elva – Maardu JK
    14.00 Sillamäe Kalev – FC Kuressaare
    14.00 FC Valga – JK Merkuur Tartu
    14.00 JK Tammeka Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi

    II voor

    Kolmapäev, 1. mai

    15.00 FS Junior Maardu – SK Kick Sai
    15.00 JK Tervis Pärnu – HÜJK Emmaste
    15.00 Sörve JK – FC Hiiu Kalur
    15.00 Kompanii Märjamaa – Pärnu JK Vaprus
    15.00 MC Tallinn – F.C.A. Estel
    15.00 Tartu Ülikool Fauna – SK Dvigatel

    VI voor

    Kolmapäev, 1. mai

    19.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Tallinn
    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Maardu
    19.00 JK Trans Narva - FC Levadia Pärnu
    19.00 JK Tulevik Viljandi - FC Flora Tallinn

    III voor

    Laupäev, 4. mai

    15.00 FC Hiiu Kalur – HÜJK Emmaste
    15.00 FS Junior Maardu – MC Tallinn
    15.00 F.C.A. Estel – SK Dvigatel

    V voor

    Laupäev, 4. mai

    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Valga
    19.00 FC Kuressaare – Maardu JK
    19.00 JK Merkuur Tartu – Sillamäe Kalev
    19.00 FC Elva – JK Tammeka Tartu
    Pühapäev, 5. mai

    15.00 Kompanii Märjamaa – Sörve JK
    15.00 SK Kick Sai - Tartu Ülikool Fauna
    15.00 Pärnu JK Vaprus – JK Tervis Pärnu

    Pühapäev, 5. mai

    19.00 Karikavõistluste ½-finaalid, I mäng
    19.30 FC Flora kodumäng

    Kolmapäev, 8. mai

    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – Eesti U-23

    Neljapäev, 9. mai

    14.00 Eesti – Makedoonia U-21 maavõistlus Maardu staadionil
    19.30 Eesti – Makedoonia maavõistlus A. Le Coq Arena

    IV voor

    Laupäev, 11. mai

    18.00 Sörve JK – Pärnu JK Vaprus
    18.00 JK Tervis Pärnu – FC Hiiu Kalur
    18.00 HÜJK Emmaste – Kompanii Märjamaa
    18.00 Tartu Ülikool Fauna – F.C.A. Estel
    18.00 SK Dvigatel – FS Junior Maardu
    18.00 MC Tallinn – SK Kick Sai

    VI voor

    Pühapäev, 12. mai

    19.00 Maardu JK – JK Merkuur Tartu
    19.00 JK Tammeka Tartu – Sillamäe Kalev
    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Kuressaare
    19.00 FC Valga – FC Elva

    VII voor

    Esmaspäev, 13. mai

    19.00 FC Levadia Tallinn – JK Tulevik Viljandi
    19.00 FC Pärnu Levadia– FC Lootus Kohtla-Järve
    19.00 JK Trans Narva – FC TVMK Tallinn

    Teisipäev, 14. mai

    19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Maardu

    Kolmapäev, 15. mai

    19.00 JK Tammeka Tartu – Eesti U-21

    Laupäev, 18. mai

    Poola – Eesti maavõistlus Varssavis

    V voor

    Laupäev, 18. mai

    15.00 HÜJK Emmaste – Sörve JK
    18.00 Kompanii Märjamaa – JK Tervis Pärnu
    18.00 Pärnu JK Vaprus – FC Hiiu Kalur
    18.00 SK Dvigatel – MC Tallinn
    18.00 SK Kick Sai – F.C.A. Estel

    VII voor

    Pühapäev, 19. mai

    19.00 Sillamäe Kalev – Maardu JK
    19.00 FC Elva – Tallinna Jalgpalliklubi
    19.00 JK Tammeka Tartu – FC Valga
    19.00 JK Merkuur Tartu – FC Kuressaare

    V voor

    Teisipäev, 21. mai

    18.00 FS Junior Maardu – Tartu Ülikool Fauna

    Teisipäev, 21. mai

    19.00 Karikavõistluste ½-finaalid, II mäng
    19.30 FC Flora kodumäng

    VI voor

    Laupäev, 25. mai

    15.00 Tartu Ülikool Fauna – FS Junior Maardu
    15.00 FC Hiiu Kalur – Pärnu JK Vaprus
    15.00 F.C.A. Estel – SK Kick Sai

    VIII voor

    Laupäev, 25. mai

    19.00 FC Kuressaare – JK Merkuur Tartu
    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Elva
    19.00 Maardu JK – Sillamäe Kalev
    20.00 FC Valga – JK Tammeka Tartu

    Pühapäev, 26. mai

    15.00 JK Tervis Pärnu – Kompanii Märjamaa
    15.00 Sörve JK – HÜJK Emmaste
    15.00 MC Tallinn – SK Dvigatel

    VIII voor

    Pühapäev, 26. mai

    14.00 FC Levadia Tallinn – FC TVMK Tallinn
    19.00 FC Pärnu Levadia– JK Trans Narva
    19.00 FC Levadia Maardu – FC Lootus Kohtla-Järve

    Esmaspäev, 27. mai

    19.30 FC Flora Tallinn – JK Tulevik Viljandi

    Kolmapäev, 29. mai

    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Eesti U-21


    Neljapäev, 30. mai

    19.00 FC Levadia Tallinn – Eesti U-23

    Reede 31. mai

    19.00 Karikafinaal, A. Le Coq Arena

    VII voor

    Laupäev, 1. juuni

    18.00 FC Hiiu Kalur – JK Tervis Pärnu
    18.00 Kompanii Märjamaa – HÜJK Emmaste
    18.00 Pärnu JK Vaprus – Sörve JK
    18.00 F.C.A. Estel – Tartu Ülikool Fauna
    18.00 FS Junior Maardu – SK Dvigatel
    18.00 SK Kick Sai – MC Tallinn

    IX voor

    Pühapäev, 2. juuni

    19.00 JK Merkuur Tartu – Maardu JK
    19.00 FC Kuressaare – Tallinna Jalgpalliklubi
    19.00 FC Elva - FC Valga
    19.00 Sillamäe Kalev – JK Tammeka Tartu

    IX voor

    Teisipäev, 4. juuni

    19.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Tallinn
    19.00 FC TVMK Tallinn - JK Trans Narva
    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Pärnu

    Kolmapäev, 5. juuni

    19.00 FC Levadia Maardu - FC Flora Tallinn

    VIII voor

    Reede, 7. juuni

    19.00 SK Dvigatel – F.C.A. Estel
    19.00 MC Tallinn – FS Junior Maardu
    19.00 HÜJK Emmaste – FC Hiiu Kalur
    19.00 TÜ Fauna – SK Kick Sai
    19.00 JK Tervis Pärnu – Pärnu JK Vaprus
    19.00 Sörve JK – Kompanii Märjamaa

    X voor

    Laupäev, 8. juuni

    19.00 Maardu JK – FC Kuressaare
    19.00 Sillamäe Kalev – JK Merkuur Tartu
    19.00 JK Tammeka Tartu – FC Elva
    20.00 FC Valga – Tallinna Jalgpalliklubi


    X voor

    Pühapäev, 9. juuni

    19.00 FC Levadia Tallinn – FC Levadia Maardu
    19.00 JK Tulevik Viljandi – FC TVMK Tallinn
    19.00 JK Trans Narva – FC Lootus Kohtla-Järve
    19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Pärnu

    XI voor

    Neljapäev, 13. juuni

    19.00 FC Levadia Maardu - JK Tulevik Viljandi
    19.00 FC Levadia Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
    19.00 FC Pärnu Levadia– FC TVMK Tallinn
    19.00 JK Trans Narva - FC Flora Tallinn

    IX voor

    Laupäev, 15. juuni

    18.00 Pärnu JK Vaprus – Kompanii Märjamaa
    18.00 HÜJK Emmaste – JK Tervis Pärnu
    18.00 FC Hiiu Kalur – Sörve JK
    18.00 SK Kick Sai – FS Junior Maardu
    18.00 F.C.A. Estel – MC Tallinn

    Pühapäev, 16. juuni

    18.00 SK Dvigatel – Tartu Ülikool Fauna

    XI voor

    Pühapäev, 16. juuni

    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – JK Tammeka Tartu
    19.00 FC Kuressaare – Sillamäe Kalev
    19.00 JK Merkuur Tartu - FC Valga
    19.00 Maardu JK – FC Elva

    XII voor

    Esmaspäev, 17. juuni

    19.00 JK Tulevik Viljandi - JK Trans Narva
    19.00 FC TVMK Tallinn - FC Levadia Maardu
    19.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Tallinn
    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Flora Tallinn

    Kolmapäev, 19. juuni

    19.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev

    XII voor

    Neljapäev, 20. juuni

    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Maardu JK
    19.00 FC Elva – Sillamäe Kalev
    19.00 JK Tammeka Tartu – JK Merkuur Tartu
    20.00 FC Valga – FC Kuressaare

    XIII voor

    Reede, 21. juuni

    19.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Pärnu
    19.00 FC Levadia Tallinn – JK Trans Narva
    19.00 JK Tulevik Viljandi - FC Lootus Kohtla-Järve
    19.30 FC Flora Tallinn - FC TVMK Tallinn

    Eestit Intertoto Cup turniiril esindava klubi (kas FC Levadia Maardu või JK Trans Narva) XIII vooru kohtumine peetakse kolmapäeval 26. juunil kell 19.00.

    X voor

    Laupäev, 22. juuni

    18.00 Pärnu JK Vaprus – HÜJK Emmaste
    18.00 Kompanii Märjamaa – FC Hiiu Kalur
    18.00 JK Tervis Pärnu – Sörve JK
    18.00 SK Kick Sai – SK Dvigatel
    18.00 FS Junior Maardu – F.C.A. Estel
    18.00 Tartu Ülikool Fauna – MC Tallinn

    Laupäev, 22. juuni/Pühapäev, 23. juuni

    UEFA Intertoto Cup, I voor, I mäng

    Laupäev, 29. juuni/Pühapäev, 30. juuni

    UEFA Intertoto Cup, I voor, II mäng

    Kolmapäev, 3. juuli

    17.00 FC Kuressaare – Eesti U-21
    20.30 Eesti – Azerbaidzhaan maavõistlus Kuressaares

    Neljapäev, 4. juuli

    19.30 FC Flora – Eesti U-23

    Laupäev, 6. juuli/Pühapäev, 7. juuli

    UEFA Intertoto Cup, II voor, I mäng

    XIII voor

    Pühapäev, 7. juuli

    19.00 JK Merkuur Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi
    19.00 Sillamäe Kalev – FC Valga
    19.00 FC Kuressaare – FC Elva
    19.00 Maardu JK – JK Tammeka Tartu

    Esmaspäev, 8. juuli

    19.30 FC Flora – FC Pärnu Levadia (XVI voor)

    Kolmapäev, 10. juuli

    20.00 FC Valga – Eesti U-21

    XIV voor

    Reede, 12. juuli

    19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn

    Laupäev, 13. juuli/Pühapäev, 14. juuli

    UEFA Intertoto Cup, II voor, II mäng

    XIV voor

    Pühapäev, 14. juuli

    19.00 Sillamäe Kalev – Tallinna Jalgpalliklubi
    19.00 FC Elva – JK Merkuur Tartu
    19.00 JK Tammeka Tartu – FC Kuressaare
    20.00 FC Valga – Maardu JK
    Esmaspäev, 15. juuli

    19.00 FC TVMK Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
    19.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Pärnu
    19.00 JK Trans Narva – FC Levadia Maardu

    Teisipäev, 16. juuli

    19.00 JK Merkuur Tartu – Eesti U-21

    Teisipäev, 16. juuli

    19.00 Väikesed Karikavõistlused, III mängupäev (varupäev)

    Kolmapäev, 17. juuli

    UEFA Champions League, I eelring, I mäng

    Laupäev, 20. juuli

    18.00 Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid

    XV voor

    Pühapäev, 21. juuli

    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Sillamäe Kalev
    19.00 Maardu JK – FC Valga
    19.00 FC Kuressaare - JK Tammeka Tartu
    19.00 JK Merkuur Tartu - FC Elva

    XV voor

    Esmaspäev, 22. juuli

    19.00 FC Pärnu Levadia– FC Lootus Kohtla-Järve
    19.00 FC Levadia Tallinn – JK Tulevik Viljandi

    Teisipäev, 23. juuli

    19.00 FC TVMK Tallinn – JK Trans Narva (oli 22. juuli kell 19.00)

    Kolmapäev, 24. juuli

    UEFA Champions League, I eelring, II mäng



    Laupäev, 27. juuli

    18.00 Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid

    XVI voor

    Pühapäev, 28. juuli

    19.00 FC Elva – Tallinna Jalgpalliklubi
    19.00 Sillamäe Kalev – Maardu JK
    19.00 JK Tammeka Tartu – JK Merkuur Tartu
    20.00 FC Valga – FC Kuressaare

    XVI voor

    Esmaspäev, 29. juuli

    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Maardu
    19.00 JK Trans Narva – FC Levadia Tallinn
    19.00 JK Tulevik Viljandi – FC TVMK Tallinn

    Kolmapäev, 31. juuli

    UEFA Champions League, II eelring, I mäng

    Neljapäev, 1. august

    19.00 FC Pärnu Levadia– Eesti U-23

    XI voor

    Laupäev, 3. august

    15.00 SK Dvigatel – SK Kick Sai
    18.00 HÜJK Emmaste – Pärnu JK Vaprus
    18.00 FC Hiiu Kalur – Kompanii Märjamaa
    18.00 Sörve JK – JK Tervis Pärnu
    18.00 F.C.A. Estel – FS Junior Maardu
    18.00 MC Tallinn – TÜ Fauna Tallinn

    XVII voor

    Pühapäev, 4. august

    19.00 FC Kuressaare – FC Elva
    19.00 JK Merkuur Tartu – Sillamäe Kalev
    19.00 FC Valga – JK Tammeka Tartu
    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – Maardu JK
    XVII voor

    Esmaspäev, 5. august

    19.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Tallinn
    19.00 FC Pärnu Levadia– JK Trans Narva
    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – JK Tulevik Viljandi

    Teisipäev, 6. august

    19.00 FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn (juhul kui FC Flora ei jõua UEFA Champions League II eelringi)

    Kolmapäev, 7. august

    UEFA Champions League, II eelring, II mäng

    XII voor

    Laupäev, 10. august

    15.00 Sörve JK – FC Hiiu Kalur
    15.00 FS Junior Maardu – SK Kick Sai
    15.00 MC Tallinn – FC Ajax Tallinn

    XVIII voor

    Laupäev, 10. august

    19.00 Maardu JK – JK Merkuur Tartu
    19.00 JK Tammeka Tartu – FC Elva
    19.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Kuressaare
    19.00 Sillamäe Kalev – FC Valga

    Pühapäev, 11. august

    15.00 Kompanii Märjamaa – Pärnu JK Vaprus
    15.00 JK Tervis Pärnu – HÜJK Emmaste
    15.00 Tartu Ülikool Fauna – SK Dvigatel

    XVIII voor

    Pühapäev, 11. august

    14.00 FC Levadia Tallinn – FC TVMK Tallinn
    19.00 FC Levadia Maardu – FC Levadia Pärnu
    19.00 JK Trans Narva – FC Lootus Kohtla-Järve
    Esmaspäev, 12. august

    19.30 FC Flora Tallinn – JK Tulevik Viljandi (juhul kui FC Flora ei pääse UEFA Champions League III eelringi, kuid JK Tulevik Viljandi pääseb UEFA Cup´i mängitakse see mäng pühapäeval, 11. augustil)
    Kolmapäev, 14. august

    UEFA Champions League, III eelring, I mäng

    Neljapäev, 15. august

    UEFA Cup, eelring, I mäng

    XIII voor

    Laupäev, 17. august

    15.00 FC Hiiu Kalur – HÜJK Emmaste
    15.00 FS Junior Maardu – MC Tallinn

    XIX voor

    Laupäev, 17. august

    19.00 Sillamäe Kalev – JK Tammeka Tartu
    19.00 FC Valga – Tallinna Jalgpalliklubi
    19.00 JK Merkuur Tartu – FC Kuressaare
    19.00 FC Elva – Maardu JK

    XIX voor

    Laupäev, 17. august

    19.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Tallinn

    Pühapäev, 18. august

    15.00 Kompanii Märjamaa – Sörve JK
    15.00 Pärnu JK Vaprus – JK Tervis Pärnu
    15.00 F.C.A. Estel – SK Dvigatel
    15.00 SK Kick Sai – Tartu Ülikool Fauna

    Pühapäev, 18. august

    19.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Flora Tallinn


    Esmaspäev, 19. august

    19.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Maardu
    19.00 JK Tulevik Viljandi – JK Trans Narva

    Kolmapäev, 21. august

    19.30 Eesti – Gruusia maavõistlus, A. Le Coq Arena

    Neljapäev, 22. august

    19.00 JK Trans Narva – Eesti U-23

    XIV voor

    Laupäev, 24. august

    14.00 JK Tervis Pärnu – FC Hiiu Kalur
    14.00 Tartu Ülikool Fauna – F.C.A. Estel
    14.00 SK Dvigatel – FS Junior Tallinn

    XX voor

    Laupäev, 24. august

    18.00 Tallinna Jalgpalliklubi – JK Merkuur Tartu
    18.00 FC Kuressaare – Sillamäe Kalev
    18.00 FC Valga – FC Elva
    18.00 JK Tammeka Tartu – Maardu JK

    Pühapäev, 25. august

    14.00 HÜJK Emmaste – Kompanii Märjamaa
    14.00 Sörve JK – Pärnu JK Vaprus
    14.00 MC Tallinn – SK Kick Sai

    XX voor

    Pühapäev, 25. august

    14.00 FC Levadia Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
    18.00 FC Levadia Maardu – JK Tulevik Viljandi
    18.00 FC Pärnu Levadia– FC TVMK Tallinn



    Esmaspäev, 26. august

    19.30 FC Flora Tallinn – JK Trans Narva (kui FC Flora pääseb UEFA Champions League III eelringi või JK Trans UEFA Cup´i, siis mängitakse mäng pühapäeval, 25. augustil)

    Kolmapäev, 28. august

    UEFA Champions League, III eelring, II mäng

    Neljapäev, 29. august

    UEFA Cup, eelring, II mäng

    XXI voor

    Laupäev, 31. august

    18.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Tammeka Tartu
    18.00 Maardu JK – FC Kuressaare
    18.00 JK Merkuur Tartu – FC Valga
    18.00 FC Elva – Sillamäe Kalev

    XXI voor

    Pühapäev, 1. september

    18.00 FC Levadia Tallinn – FC Flora Tallinn

    Pühapäev, 1. september

    20.30 Väikeste karikavõistluste Finaal, A. Le Coq Arena

    Esmaspäev, 2. september

    18.00 FC TVMK Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve
    18.00 JK Trans Narva – FC Levadia Maardu
    18.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Pärnu

    Reede, 6. september

    18.00 FC Levadia Maardu – Eesti U-23




    Reede, 6. september

    Horvaatia – Eesti U-21 EM-valikmäng

    Laupäev, 7. september

    Horvaatia – Eesti EM-valikmäng


    XV voor

    Pühapäev, 8. september

    15.00 HÜJK Emmaste – Sörve JK
    18.00 Kompanii Märjamaa – JK Tervis Pärnu
    18.00 Pärnu JK Vaprus – FC Hiiu Kalur
    18.00 FS Junior Maardu – Tartu Ülikool Fauna
    18.00 SK Dvigatel – MC Tallinn
    18.00 SK Kick Sai – F.C.A. Estel

    XXII voor

    Reede, 13. september

    19.30 FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn

    Laupäev, 14. september

    14.00 FC Pärnu Levadia– JK Tulevik Viljandi
    14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC TVMK Tallinn
    14.00 FC Levadia Maardu – JK Trans Narva

    XVI voor

    Laupäev, 14. september

    17.00 Sörve JK – HÜJK Emmaste
    17.00 F.C.A. Estel – SK Kick Sai
    17.00 JK Tervis Pärnu – Kompanii Märjamaa

    XXII voor

    Pühapäev, 15. september

    14.00 JK Tammeka Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi
    14.00 FC Kuressaare – Maardu JK
    14.00 FC Valga – JK Merkuur Tartu
    14.00 Sillamäe Kalev – FC Elva
    Pühapäev, 15. september

    17.00 FC Hiiu Kalur – Pärnu JK Vaprus
    17.00 MC Tallinn – SK Dvigatel
    17.00 Tartu Ülikool Fauna – FS Junior Maardu

    Kolmapäev, 18. september

    17.30 Sillamäe Kalev – Eesti U-21

    Neljapäev, 19. september

    UEFA Cup, I ring, I mäng

    XXIII voor

    Laupäev, 21. september

    14.00 Maardu JK – JK Tammeka Tartu
    14.00 JK Merkuur Tartu – Tallinna Jalgpalliklubi
    14.00 Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
    14.00 FC Elva – FC Valga

    XVII voor

    Laupäev, 21. september

    15.00 FC Hiiu Kalur – JK Tervis Pärnu
    15.00 F.C.A. Estel – Tartu Ülikool Fauna
    15.00 SK Kick Sai – MC Tallinn
    15.00 FS Junior Maardu – SK Dvigatel

    XXIII voor

    Pühapäev, 22. september

    14.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Pärnu
    14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Tallinn
    14.00 JK Trans Narva – FC Flora Tallinn
    14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Maardu

    Kui mõni Eesti klubi jõuab UEFA Cup I ringi mängitakse selle klubi osavõtul XXIII vooru kohtumine esmaspäeval, 23. septembril kell 17.30.

    Pühapäev, 22. september

    15.00 Kompanii Märjamaa – HÜJK Emmaste
    15.00 Pärnu JK Vaprus – Sörve JK
    XXIV voor

    Laupäev, 28. september

    14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Valga
    14.00 Maardu JK – FC Elva
    14.00 FC Kuressaare – JK Merkuur Tartu
    14.00 JK Tammeka Tartu – Sillamäe Kalev

    XVIII voor

    Laupäev, 28. september

    15.00 MC Tallinn – FS Junior Maardu
    15.00 SK Dvigatel – F.C.A. Estel
    15.00 HÜJK Emmaste – FC Hiiu Kalur

    XXIV voor

    Pühapäev, 29. september

    14.00 FC Levadia Maardu – FC TVMK Tallinn
    14.00 JK Trans Narva – JK Tulevik Viljandi
    14.00 FC Levadia Tallinn – FC Levadia Pärnu

    Pühapäev, 29. september

    15.00 Tartu Ülikool Fauna – SK Kick Sai
    15.00 Sörve JK – Kompanii Märjamaa
    15.00 JK Tervis Pärnu – Pärnu JK Vaprus

    Esmaspäev, 30. september

    19.30 FC Flora Tallinn – FC Lootus Kohtla-Järve (kui FC Flora jõuab UEFA Cup I ringi, siis mängitakse pühapäeval 29. septembril)

    Neljapäev, 3. oktoober

    UEFA Cup, I ring, II mäng

    XXV voor

    Laupäev, 5. oktoober

    14.00 JK Merkuur Tartu – Maardu JK
    14.00 FC Elva - JK Tammeka Tartu
    14.00 FC Kuressaare – Tallinna Jalgpalliklubi
    14.00 FC Valga – Sillamäe Kalev
    XIX voor

    Laupäev, 5. oktoober

    15.00 SK Kick Sai – FS Junior Maardu
    15.00 F.C.A. Estel – MC Tallinn
    15.00 FC Hiiu Kalur – Sörve JK
    15.00 Pärnu JK Vaprus – Kompanii Märjamaa

    XXV voor

    Pühapäev, 6. oktoober

    14.00 FC TVMK Tallinn – FC Levadia Tallinn
    14.00 FC Pärnu Levadia– FC Levadia Maardu
    14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – JK Trans Narva
    14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Flora Tallinn

    Kui mõni Eesti klubi jõuab UEFA Cup I ringi mängitakse selle klubi osavõtul XXV vooru kohtumine esmaspäeval, 7. oktoobril kell 16.30.

    Pühapäev, 6. oktoober

    15.00 SK Dvigatel – Tartu Ülikool Fauna
    15.00 HÜJK Emmaste – JK Tervis Pärnu

    Neljapäev, 10. oktoober

    16.30 JK Tulevik Viljandi – Eesti U-23

    Reede 11. oktoober

    16.30 Maardu JK – Eesti U-21

    Laupäev, 12. oktoober

    Maavõistlus

    Pühapäev, 13. oktoober

    Karikavõistluste 1/16-finaalid

    Teisipäev, 15. oktoober

    Eesti – Belgia U-21 EM-valikmäng



    Kolmapäev, 16. oktoober

    Eesti – Belgia EM-valikmäng, A. Le Coq Arena

    XXVI voor

    Laupäev, 19. oktoober

    14.00 FC Elva - FC Kuressaare
    14.00 Sillamäe Kalev – JK Merkuur Tartu
    14.00 JK Tammeka Tartu – FC Valga
    14.00 Maardu JK – Tallinna Jalgpalliklubi

    XX voor

    Laupäev, 19. oktoober

    15.00 FS Junior Maardu – F.C.A. Estel
    15.00 TÜ Fauna – MC Tallinn
    15.00 SK Kick Sai – SK Dvigatel

    XXVI voor

    Pühapäev, 20. oktoober

    14.00 FC Levadia Tallinn – FC Levadia Maardu
    14.00 JK Trans Narva – FC Levadia Pärnu
    14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Lootus Kohtla-Järve

    Pühapäev, 20. oktoober

    15.00 Pärnu JK Vaprus – HÜJK Emmaste
    15.00 Kompanii Märjamaa – FC Hiiu Kalur
    15.00 JK Tervis Pärnu – Sörve JK

    Esmaspäev, 21. oktoober

    19.30 FC Flora Tallinn – FC TVMK Tallinn

    Laupäev, 26. oktoober

    12.00 Üleminekumäng: II liiga Põhi/Ida 2. – Lõuna/Lääs 2.

    XXVII voor

    Laupäev, 26. oktoober

    14.00 FC Levadia Tallinn – JK Trans Narva
    14.00 FC TVMK Tallinn – JK Tulevik Viljandi
    14.00 FC Pärnu Levadia– FC Flora Tallinn

    XXVII voor

    Laupäev, 26. oktoober

    14.00 Maardu JK – Sillamäe Kalev

    Pühapäev, 27. oktoober

    14.00 FC Levadia Maardu – FC Lootus Kohtla-Järve

    Pühapäev, 27. oktoober

    14.00 Tallinna Jalgpalliklubi – FC Elva
    14.00 FC Kuressaare – FC Valga
    14.00 JK Merkuur Tartu – JK Tammeka Tartu

    Kolmapäev, 30. oktoober

    19.30 FC Flora Tallinn – JK Tulevik Viljandi (XVIII voor, kui 11. või 12. augustil ei mängitud)

    Laupäev, 2. november

    12.00 Üleminekumäng: II liiga lõuna/lääs 2. – põhi/ida 2.

    Laupäev, 2. november

    13.00 Karikavõistluste 1/8-finaalid (mängud ilma FC TVMK ja FC Flora osavõtuta)

    Kui 3. novembril ei toimu XVII vooru mängu FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn, mängitakse karikavõistluste 1/8-finaalid laupäeval, 9. novembril kell 13.00.

    Pühapäev, 3. november

    14.00 FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn (XVII voor, kui 6. augustil ei mängitud)

    XXVIII voor

    Laupäev, 9. november

    14.00 JK Trans Narva – FC TVMK Tallinn
    14.00 FC Lootus Kohtla-Järve – FC Levadia Pärnu
    14.00 FC Levadia Maardu – FC Flora Tallinn
    14.00 JK Tulevik Viljandi – FC Levadia Tallinn

    Kui 3. novembril ei toimu XVII vooru mängu FC TVMK Tallinn – FC Flora Tallinn mängitakse Meistriliiga XXVIII voor pühapäeval, 3. novembril kell 14.00.

    XXVIII voor

    Pühapäev, 10. november

    14.00 JK Tammeka Tartu - FC Kuressaare
    14.00 FC Valga – Maardu JK
    14.00 FC Elva – JK Merkuur Tartu
    14.00 Sillamäe Kalev – Tallinna Jalgpalliklubi

    (kui 3. novembril ei toimu Meistriliiga mängu FC TVMK Tallinn – FC Flora, mängitakse Esiliiga XXVIII voor laupäeval, 2. novembril kell 14.00)

    Laupäev, 16. november

    13.00 Karikavõistluste 1/8-finaalid FC Flora ja FC TVMK osavõtul (kui varem pole mängitud)

    Laupäev, 16. november

    13.00 Üleminekumäng: Esiliiga 2. – Meistriliiga 7.
    13.00 Üleminekumäng: II liiga Lõuna/Lääne 2. vs Põhja/Ida 2. võitja – Esiliiga 6.

    Kolmapäev, 20. november

    Maavõistlus

    Pühapäev, 24. november

    13.00 Üleminekumäng: Meistriliiga 7. – Esiliiga 2.
    13.00 Üleminekumäng: Esiliiga 6. – II liiga Lõuna/Lääne 2. vs Põhja/Ida 2. võitja

    Esmaspäev, 25. november

    16.00 Jalgpallihooaja lõpetamine A. Le Coq Arena konverentsikeskuses

    19.30 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal: FC Flora – Eesti karikavõitja 2001/2002 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2001/2002 osaleb Superkarikafinaalis karikafinalist)

    Meeskondade koduväljakud:

    FC Flora Tallinn – A. Le Coq Arena
    FC TVMK Tallinn – Kadrioru staadion
    FC Levadia Maardu – Kadrioru staadion
    JK Trans Narva – Narva Kreenholmi staadion
    JK Tulevik Viljandi – Viljandi linnastaadion
    FC Levadia Tallinn –
    FC Lootus Kohtla-Järve – Kohtla-Järve Spordikompleksi staadion
    FC Pärnu Levadia– Pärnu “Kalevi” staadion

    FC Kuressaare – Kuressaare linnastaadion
    FC Valga – Valga linnastaadion
    Maardu JK – Maardu staadion
    JK Merkuur Tartu – Tartu Sepa tn staadion
    FC Elva – Elva Spordikooli staadion
    Tallinna Jalgpalliklubi – Tallinna “Kalevi” staadion
    Sillamäe Kalev – Sillamäe “Kalevi” staadion
    JK Tammeka Tartu – Tartu Tamme staadion

    HÜJK Emmaste – Emmaste staadion
    JK Tervis Pärnu – Maarjamäe staadion
    Pärnu JK Vaprus – Pärnu Raeküla staadion
    FC Hiiu Kalur – Haapsalu linnastaadion
    Kompanii Märjamaa – Märjamaa Gümnaasiumi staadion
    Sörve JK – Kuressaare linnastaadion
    SK Kick Sai – Narva “Kalevi” staadion
    FS Junior Maardu – Tallinna “Kalevi” staadion
    F.C.A. Estel – Ajaxi kunsmuruväljak
    SK Dvigatel – Ajaxi kunstmuruväljak
    MC Tallinn – Kernu staadion
    Tartu Ülikool Fauna – Tartu Tamme staadion
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

  15. #15
    Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    4 059

    Algupärane

    Orginally posted by INCE


    Floral on FC Valga
    Tulevikul on FC Elva
    Lootusel on Alko (?)
    TVMK-l on SC Real
    Transil on Silllamäe (!)
    Kes on sellel aastal Levadiate duublid ???
    Alko ei t2henda mitte seda, mida te arvate t2hebdavat siin, vaid olevat hoopius lyhend - Absoljutn6je ljubiteli kollektivnovo od6ha.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

  16. #16
    U21 Kasutaja sosku avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    1 626

    Algupärane

    Orginally posted by Sun

    Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.
    ... näiteks ex - koonndislane Arbeiter. Kutt võeti Levadiasse mingiks asjapulgaks palgale ning hobikorras hakkab ta vutti taguma Kalurite tiimis.

    http://www.viljandi.ee/uudised/sakala/display.cgi?k=2002-3-13#6
    Ott Järvela klassika
    "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

  17. #17

    Algupärane

    Martin : kuna ilmuvad ajakavad II liigast allapoole ja mis päevadel hakkavad mängud olema ??
    299195

  18. #18

    Algupärane

    Quote:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Orginally posted by Sun

    Kes mängivad Hiiu Kalur Kotkas võistkonnas.


    lisaks kindlasti Maar ja Väljas.
    299195

  19. #19
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    14 082

    Algupärane

    Orginally posted by INCE

    Martin : kuna ilmuvad ajakavad II liigast allapoole ja mis päevadel hakkavad mängud olema ??
    On sihuke ütlus: seda teab ainult EJL
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud