320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Nojah, mõlemad sümpaatsed meeskonnad siis tänasega väljas...
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      #62
      ANC aegu talvel uurisin, kas see Gaana tubli poisslapse nimi Asamoah ka midagi tähendab. Ei leidnud eriti infot. Aga vutti sellenimelised mehed mängida oskavad. Hea meel, et Aafrika jätkab. Ja tõelise superväravaga.

      Edit: Leidsin! Asamoah pidavat tähendama kartmatut sõdalast. Sobiv nimi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas count Vaata postitust
        Täna mängis kaks meeskonda PUMA vormis ja mõlemad võitsid...hakkan nägema midagi korrapärast...
        e: kes veel PUMA kannab?
        Täna on siis Adidase päev.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Täna on siis Adidase päev.
          Pigem ikka Adidas ja Nike
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Kahju USA-st, oleks neid tahtnud poolfinaalis näha.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Zlatan Vaata postitust
              fix .
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                See on keeruliselt läbi kalkuleeritud süsteem. Ma veidi seletan sulle:

                Igal eestlasel tohib oma rahvuskoondise kõrval olla 1 lemmik suurriigi koondis. Suurriikidena kvalifitseeruvad viimase 20 aasta põhjal Argentina, Brasiilia, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Saksamaa, Inglismaa, Holland, Portugal. Kui sa toetad nende hulgast mitut koondist, siis sa oled mõttu gloryhunter a la Eesti-Portugali koondise mängul Portugali särgiga istuv 13-aastane Eesti tüdruk. Mõningase erandina võivad su lemmikkoondised olla erinevatelt kontinentidelt a la sulle meeldivad Argentina ja Prantsusmaa. See on okei. Samas kui sulle meeldivad nii Holland kui Inglismaa, oled sa tropp.

                Kui juba olla ühe Euroopa koondise poolt, siis on loogiline, et su teised lemmikud on muudelt mandritelt. Ameerikas langevad niisiis Argetiina ja Brasiilia ära. Alles jäävad põhimõtteliselt USAkad, Mehhiklased, Tšiillased, Pärakhaid ja Urukhaid. Nendest viiest on Uruguayl päris mitu meest Serie A`s, neil on mokkamööda särgivärv, neil on turniiri kõige ägedam ründaja (Suarez) ja kõige ägedamad lokid (Forlan). Igati loogiline valik. Kuigi mõned itaallased on ka Tšiili ja Ameeriklaste paati istunud,

                Kui Uruguay põruma peaks ega siis meil, Itaalia fännidel, ei jää muud üle, kui hakata käima teiste koondiste teemades parastamas "Inglismaa langes välja, paras, jee" või "Hea, et Portugali näitlejaid ei pea enam vaatama- vastik meeskond."

                Vot see on asi millest mina aru ei saa. Tohin olla ainult ühe tiimi poolt ? Pole kunagi olnud mingi konkreetse klubi/rahvuse pooldaja. Meeldivad mängijad, mitte rahvus/klubi. Mina ei suuda elusees endale selgeks teha miks peaks mingi eestlane olema tulihingeline Itaalia/Saksa või ManU/Barca fänn. Rahvus/klubi on näide. Jalgpallifännina jälgin mängu, otsin ilu, enamjaolt ründavat, hingega mängivaid tiime, mitte konkreetset rahvust, sellel turniiril on mulle rohkem kui 1 sümpaatne tiimi konkreetselt mandrilt.

                Kommentaar


                  #68
                  Õnnelik inimene, kes suudab asja ratsionaalselt võtta.
                  Mina tänu nendele asjadele, mida sina jälgid pole jälle kellgi vastu. Kuna pea igas meeskonnas on mängijad,kes mulle meeldivad. Aga kuna see sajopp saksa pooldamise osas lõi kunagi ennem pähe, siis välja see siit niisama ka ei lähe. Ja nemad mulle meeldivad ikka 100%

                  Kommentaar


                    #69
                    Jah, Diego "Hand of God" Maradona ja Batistuta on süüdi, miks Argentiina minu jaoks kunagi kohalt 1 ei lahku, aga igal turniiril on positiivseid elamusi pakkuvaid tiime ja mina eika loogikat ei tahaks järgida, sest sel MM-l on selles suhtes silma jäänud samuti Lõuna-Ameerika tiimid Uruguai ja Tšiili. Kuigi võimalus pole väga suur, siiski loodan, et viimased arrogantsetele kollastele koha kätte näitavad.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #70
                      Peaks ka siis juba sõna sekka ütlema, et ei saa küll Thugiega 100% nõustuda (tulihingelise Interi toetajana), aga MM-il toetan ma teatud mängijaid ja tiime, kes pakuvad mulle emotsioone. Hetkel loodan Ameerika tiimide või Hollandi edu peale siis. Üllatajad nii väga ei meeldi - need, kes kogu maailma õnne vajavad, et midagi teha. Kui Uruguay-sugused tiimid lõpuks oma võimete kohaselt mängivad ja suurtega võrdselt suudavad esineda, siis sellised tiimid mulle meeldivad.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #71



                        Kommentaar


                          #72



                          Kommentaar


                            #73
                            Ära jätka Jürvi. Muidu tuleb kohe vincent ja hakkab nalja tegema ja oma pildikesi panema siia

                            MANC teema on ju õpetuseks sulle.

                            Kommentaar


                              #74
                              Özil-Klose-Müller-Podolski, inglastel pole olnud selle neliku vastu siiamaani midagi välja pakkuda.

                              EDIT: Sellesse nimistusse võiks lisada ka kohtunikebrigaadi.

                              Kommentaar


                                #75
                                Inglased valdavad palli päris ilusti. Lõppviimistlus jääb jamaks ainult. Ja kaitse ka eriline huumor kurat. Kaks väravat peaks lööma, siis saab Argentiinale(?) kätte maksta. Rooney võiks ka midagi asjalikku lõpuks korda saata.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X