320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui Inglismaa peaks välja langema, siis kõige rohkem oleks kahju vast sellest, et ei saaks enam kuulata nende fänne, kes vuvuzelad väga kenasti üle laulavad, täna oli väga mõnus kuulata. Aga üldiselt olen selles paaris Saksamaa poolt.
    FC Flora

    Kommentaar


      #17
      Esimesest neljast grupist paistab mulle, et edasi on saanud igati õiged meeskonnad. Meeskonnad, kes on mänginud head jalgpalli või siis vähemalt end otsustaval hetkel kokku võtnud.
      Gaana üle on hea meel, et Aafrika siiski 16 hulgas esindatud. Ehkki läbi häda. Meeskonnal pole piisavat rünnakujõudu, aga organiseeritus ja hing on tasemel. Hea meel ka jänkide üle, kellel tõesti tahtsid kohtunikud vägisi naha üle kõrvade tõmmata. Ja Lõuna-Korea - omakorda Aasia uhkus.
      Mis aga Euroopa vuti ülistajatesse puutub siin foorumis, siis: kuuest meeskonnast vaid kaks pääsesid A-D gruppidest edasi. Nii et pole neid kohti finaalturniiril liiga vähe midagi.
      Täna aga Taanile pöialt hoidma.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        limpsi mind, tofofafafa

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          hydralol
          .....
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Traditsiooniud murduvad.
            Murdusid sellega,et saadeti kohvreid pakkima Milano makarone sööma
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Murdusid sellega,et saadeti kohvreid pakkima Milano makarone sööma
              Geh zum Teufel!
              #Manchester United
              #Juventus

              Kommentaar


                #22
                võite kõik vittu minna, või siis moe pealinna....

                Kommentaar


                  #23
                  Nii palju siis Itaaliast finaalis.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    #24
                    ..itaalia-makaronid ja prantsuse-kuked väljas - juba see on minu jaoks käesoleva MMi päästnud, kui saksa ja inglise ka poleks edasi pääsend oleks suisa unelmate turniir... õnneks nendest kahest viimasest langeb üks välja 27.06. milleks on tõenäoliselt Inglismaa kuna nende poolt mängitav jalgpall on seegi turniir paras okse.
                    Paistab Saksa-Brasiilia finaal e. 2002a. turniiri kordus tulema.
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      Paistab Saksa-Brasiilia finaal e. 2002a. turniiri kordus tulema.
                      Ma vaatasin binokliga, ei paistnud kyll midagi sellist. Paistis, aga et Brasiilial voib veerandfinaalis Hollandi vastu raskeks minna.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Kassu Vaata postitust
                        Ma vaatasin binokliga, ei paistnud kyll midagi sellist. Paistis, aga et Brasiilial voib veerandfinaalis Hollandi vastu raskeks minna.
                        ... mul näitas binokkel sama - tuleb ilus mäng! 3:2 kollastele.
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas jansa Vaata postitust
                          ... mul näitas binokkel sama - tuleb ilus mäng! 3:2 kollastele.
                          1994 all over again.

                          Kommentaar


                            #28
                            Omapärane paradoks kujunes Euroopa koondiste puhul välja. Kõik 16 hulka pääsenud 6 satsi kohtuvad omavahel, seega vaid 3 vana maailma esindust pääsebki veerandisse võrreldes 2006 mm-i kuue satsiga.

                            Lõuna-Ameerikalt 100% esindatus 5, Euroopast 6, Põhja-Ameerikast ja Aasiast 2 ja Aafrikast 1.

                            Eelmise tiitlivõistlusega kaotas kõige rohkem kohti 16 hulgas Euroopa- 11 toona, nüüd 6 ja suurimad edasirühkijad on Lõuna-Ameerika 5 eelmise mm-i 3 vastu ja Aasia 2 eelmisel korral 0. Põhja-Ameerika sai ühe riigi enam sel korral ehk 2 punti kui 2006 ning musta mandri mehed jäid taas 1 esinduse juurde nagu Saksamaalgi.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              1/8 finaali paarid:
                              Uruguay vs Nigeeria -> edasi saab Uruguay <- Uruguayl on selgelt kvaliteeti ning tahtejõudu enam, kui mustadel.
                              USA vs Serbia -> edasi saab USA <- Üsna võrdne mäng, kuid ameeriklastel peaks kvaliteeti pisut enam olema.
                              Holland vs Itaalia -> edasi saab Itaalia <- Hollandi masinavärk vähe tugevama meeskonna vastu ei tööta nii kuis peaks, Itaalia läheb kerge vaevaga siit edasi.
                              Brasiilia vs Hispaania -> edasi saab Hispaania <- Tuleb väravaterohke ning ilus mäng, pigem usun, et Euroopa meistrid võtavad võidu.

                              Argentiina vs Mehhiko -> edasi saab Argentiina <- Olgugi, et Mehhiko on väga sümpaatset mängu näidanud, tuleb see kord tunnistada end lööduks selle turniiri parima meeskonna poolt.
                              Saksamaa vs Inglismaa -> edasi saab Inglismaa <- Sakslased mängivad hästi, kuid Inglismaa on end samuti käima saanud. Engländ penaltidega edasi. Yes, im not kidding.
                              Paraguay vs Taani -> edasi saab Paraguay <- Meeskonna mäng versus kõige mannetum meeskond play-off'ides. Kindel võit Lõuna-Ameerikasse.
                              Šveits vs Portugal -> edasi saab Portugal <- Šveits kaitseb ning Portugal ründab, lõpuks Ronaldo siiski nad ära karistab.

                              Tegelikkuses siis:

                              Uruguay vs Lõuna-Korea -> Uruguay on edasi nii või naa, pole vahet kas vastaseks oleks olnud Nigeeria, Kreeka või Lõuna-Korea. Ennustus: Uruguay 3-1 Lõuna-Korea.
                              USA vs Ghana -> Ülehindasin selgelt Serbiat, arvasin, et tegu võiks olla musta hobusega, kuid tegelikult oli tegu täiesti mõttetu satsiga. USA'l peaks olema siiski rohkem kvaliteeti, et viimanegi Aafrika meeskond koju saata. Ennustus: USA 2-1 Ghana.
                              Holland vs Slovakkia -> Noh, minu lemmikud on juba lennuki peal, siis ei jää mul muud üle, kui tunnistada, et ei oleks nad ka Hollandi vastu saanud sellise mänguga, nagu sel turniiril näidati. Kuna ma Slovakkiat eriti kõrgelt vaatamata alagrupist edasipääsemisele ei hinda, siis ennustan Hollandi edasipääsu siit paarist. Ennustus: Holland 3-1 Slovakkia.
                              Brasiilia vs Tšiili -> Väga mõnus kohtumine tuleb, Brasiilia jaoks minu arvates midagi oluliselt kergemaks ei muutunud sellega, et Tšiili nende vastaseks tuli. Nagu nende eelmised kohtumised on draamat täis olnud, usun et võib ka see kord madinat näha, mille võitjaks ei pruugi Brasiilia olla. Olen siiralt Tšiili poolt ning loodan ja usun, et nad suudavad viiekordsed maailmameistrid koju saata. Realist minus aga kardab, et kohvimaa saab siiski napilt edasi. Ennustus Brasiilia 2-2 Tšiili, Tšiili lisaajal löödud väravaga edasi.

                              Argentiina vs Mehhiko -> Läks nii nagu ennustasin, seega ei näe ka põhjust miks ei võiks ma ka praegu öelda nii: "edasi saab Argentiina <- Olgugi, et Mehhiko on väga sümpaatset mängu näidanud, tuleb see kord tunnistada end lööduks selle turniiri parima meeskonna poolt." Ennustus: Argentiina 2-0 Mehhiko.
                              Saksamaa vs Inglismaa -> Ka see paar läks kokku nii nagu arvasin. Olgem ausad, selle mängu võitjat on kuradima raske ette ennustada. Saksamaa on näidanud paremat minekut, kui Inglismaa, kuid kuna tegu on MMiga, kus Uus-Meremaa ei kaotanud ühtegi mängu, siis võib siingi kõike juhtuda. Seepärast arvan endiselt, et inglased siit penaltitega edasi lähevad. Ennustus Saksamaa 1-1 Inglismaa, penaltid viivad edasi saarlased.
                              Paraguay vs Jaapan -> lolz, mõlemal meeskonnal eluvõimalus veerandfinaali jõuda. Kipun arvama, et selleks tiimiks on Paraguay, kuid Jaapani kindel mäng võib ka siin väikese üllatuspommi lõhata. Ennustus: Paraguay 1-0 Jaapan.
                              Hispaania vs Portugal -> oh yes! Veel üks väga mõnus mäng juba 1/8 finaalis. Mitte, et ma halba tahaks soovida, aga verd tahaks näha! Ilmselt Hispaania siit siiski oma võtab ning edasi läheb. Ennustus: Hispaania 3-2 Portugal.

                              Veerandfinaalis seega Uruguay, USA, Holland, Tšiili, Argentiina, Inglismaa, Paraguay & Hispaania.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #30
                                Hetkeseisuga Ameerika mandri turniir. Peaaegu pooled kohad 16 seas ehk siis 5 lõunast ehk kõik alustajad edasi pluss 2 põhjast. Ka Aasia 2 edasipääsejat on tubli tulemus. Euroopa 6 on kaunis nõrk tulemus, aga Aafrika 1 muidugi veel hullem.
                                Kui kõigepealt ehk homsetest mängudest rääkida, siis pöialt hoian Koreale ja Gaanale. Korea puhul on edu ilmselt reaalsem, aga vaatame.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X