320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kahtlen Tšiili edus veerandfinaalides. Kui tähele panite (ja kui mina õieti aru sain) siis tänases mängus said mõlemad keskkaitsjad kollase kaardi ning järgmine mäng mängida ei saa. Lisaks sai see põhivend punase (andis karistuslööke, nurgalööke jms).. Samas Brasiilia sai Eesti vastu üsna napi 1-0 võidu, whynot Tšiili. Mängida oskavad, seda on näidanud.
    Oleksin üsna õnnelik, kui Jaapan alistaks Paraguay ja näitaks samasugust jalgpalli edasi.
    Hispaania ja Portugali mängus ootaksin mõlema võitu, aga kuna mõlemad ju edasi ei saa hoian pöialt Portugalile. Ütlen ühe märksõna: 7-0
    Urugay - Lõuna-"Park Ji-Sung"-Korea. Mäletan Lõuna-Korea mängu Kreeka vastu, mis oli väga nauditav. Kahjuks teisi mänge ei näinud, aga edasi nad said. Arvan, et Forlan üks-kaks väravat lööb, kuid Lõuna-Korea läheb ikkagi edasi.
    Ja nüüd minu lemmikust - Saksamaa. Suhteliselt raske saab olema. Arvan millegipärast, et Inglismaa on parem vastane kui USA, aga kui Inglismaa alistatakse saadakse tõenäoliselt vastu Argentiina ja sealt võib kõike tulla. Serbia vastu mängiti ilusasti, aga Klose punane ja värav tõi kaotuse. Samas viimane mäng (nii palju kui seda nägin) ei tundunud väga suur ja tuli üsna tagasihoidlik 1-0. Özilil oli jälle 1v1 olukord, aga jäi taaskord realiseerimata. Kuigi löök, mille ta väravasse saatis oli kena

    Loodetavasti tuleb põnev veerandfinaal, Saksamaa saab edasi ja tulevad mõned üllatused.

    Kommentaar


      #32
      Noh, ma olen kindel, et rohkem kui üks mäng kaheksast lõpeb lisaaja ja/või penaltidega. Samuti ei saa mitte aru loogikast, et Inglismaa-Saksamaa mängus saavad esimesed pennaldega edasi. Ja eks ole ka Tshiili edasipääsu Brasiilia vastu raske loota, ehkki mul iseenesest midagi selle vastu ei oleks, eriti peale tänast Brasiilia mängu.
      Muude asjade koha pealt olen üsna sama meelt.

      Kommentaar


        #33
        See käis Tofoa kommentaari kohta.

        Kommentaar


          #34
          finaal on holland vs brasiilia võitja ja argentiina vs hispaania võitja. arvatavasti holland vs argentiina.

          Kommentaar


            #35
            kurat, kui holland peaks brassid ära sööma, siis ma ausõna, ausõna ei lõpeta seda nädalat, mis niigi heinekeni ja jointi lainel kulgenud. aga samas me ju kõik teame kuidas nad tavaliselt oma suurturniire lõpetavaD
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Noh, ma olen kindel, et rohkem kui üks mäng kaheksast lõpeb lisaaja ja/või penaltidega.
              Vaat jah, neid pendlaseeriaid ei tahaks sugugi näha, aga turniiri senist käiku vaadates tunduvad vältimatud.
              Kui ma peaksin nüüd ütlema, mis meeskondi tahaksin võitmas näha, siis Korea ja Gaana kõrval Inglismaa, Mehhiko, Holland, Brasiilia, Paraguai ja Hispaania.
              Muidugi päris nii ei lähe, aga mõned põhjendused siiski.
              1. Kõigepealt muidugi see, et Portugal ja eriti Argentiina on mulle traditsiooniliselt ebasümpaatsed ning nende poolt ma olla ei saa.
              2. Minu mainitud 8 oleks igati kena: esindatud neli erinevat föderatsiooni.
              3. Ma ei armasta üliagressiivset pressingut vaadata. Seetõttu pigem Tshiili ja Jaapani edu ei sooviks.
              4. Euroopa kuuikust jääb paratamatult kolm. Inglismaad olen alati toetanud ja Hispaania ning Holland on atraktiivsemad meeskonnad kui Slovakkia või Portugal. Ja muidugi omavad kahekesi ka finaalipotensiaali.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                3. Ma ei armasta üliagressiivset pressingut vaadata. Seetõttu pigem Tshiili ja Jaapani edu ei sooviks.
                no Tšiili ja Jaapani pressingul ja mängumaneeril on ikka põhimõtteline vahe. Jaapan üritab mängu tappa ja nõelata kontratega, Tšiili soovib ise mängu enda kätte võtta olgu vastaseks kasvõi Hispaania või Brasiilia.

                Võiks lisada, et nt Paraguay taktika tundub olevat midagi CHI ja JPN vahepealset - käiakse üle väljaku väga aktiivselt peale, aga enamasti selleks et ise midagi looma hakata, mitte ainult selleks et vastase rünnakuid nurjata. Nii et ka Paraguay mäng ei tohiks sulle vist meele järgi olla.

                Aga ikkagi kamoon, kuidas saab Tšiili mäng mitte meeldida??

                Kommentaar


                  #38
                  Tšiili mängis kümne mehega Hispaania vastu sama hästi kui mõni tugevam võistkond ei suuda üheteistkümnekesi... Iniesta isegi ütles, et nad olid raskustes. Ma tõesti ei mõista, mis otsast see on kole mäng, mida nad mängivad. See on kordades parem ja ilusam mäng mida näitavad hetkel Portugal, Inglismaa, Holland jms. Ma pole kaitsva mängu kriitik (ja kui seda tehakse eduseisust siis ma isegi naudin head kaitsetööd), aga kui tuleb mõni pealtnäha nõrgem, aga ülimalt organiseeritud tiim ja julgeb ükskõik kelle vastu ründama minna, siis see peab lihtsalt sümpaatne olema!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Arvestada tasuks ka seda,et Tšiili kaks keskpoolikut peaks 1/8finaaliks tagasi olema.

                    Kommentaar


                      #40
                      Argentiina võidab brasse finaalis 3-1

                      Kommentaar


                        #41
                        Uruguai vs Lõuna-Korea - Uruguai ainuke meeskond, mis alagrupis väravat enda selja taha ei lasknud ja see ütleb nii mõndagi. Lõuna-Koreal on selgelt näha seda hollandlaste pärandit. Erinevalt igipõlisest rivaalist Jaapanist ollakse rünnates enesekindlamad, aga seetõttu on ka kaitsemäng kohati üpris küsitav. Uruguai arvatavasti kasutab selle ära ka.

                        USA vs Gaana - Minu meelest üks kindlamaid mänge, mis võiks lisajale minna. Mõlemad on korralikul määral õnne peal jooksnud ja seesugune normaalrežiimil mäng on kahvatu. Samas on mõlemad võimelised hästi mängima (USA 0-2 Sloveenia vastu, Gaana kohati Saksamaa vastu), aga kuna siin on nii palju kaalul, siis arvatavasti jääb ikkagi niisama kulgemiseks. Aga kuna aafriklastel on Gyani näol olemas mees, kes võib üks hetk ära lüüa, siis edasipääsule toetaks ikkagi Gaanat. Seejuures, ma olen näinud mõttepilti, kus terve Aafrika nüüd on Mustadel Tähtedel toeks ja nii minnakse finaali välja.

                        Holland vs Slovakkia - Slovakkialt suurepärane mäng itaallaste vastu. Ülejäänud MM-il veedetud minutid on aga olnud pigem kehvapoolsed. Holland kogub vaikselt hoogu ja siin on igati hea perspektiiv põmmutada oma 3 väravat vähemalt.

                        Brasiilia vs Tšiili - Ma arvan, et Tšiili muutub nüüd väljakukkumismängudes ettevaatlikumaks ja seetõttu kaob ka see sära ning potentsiaalne edu. Brasiilia saab edasi.

                        Argentina vs Mehhiko - Kes neid viimaseid valikmänge mäletab, kus keset mingit orkaan Fernandot Peruu vastu kuidagi moodi võit saadi jne, siis peab nõustuma, et edasiminek on märgatav. Selles paaris võib edasipääsu takistada vaid Demichelise või Gutierrezi käkk.

                        Saksamaa vs Inglismaa - Inglased head viimased viis minutit meeleheitlikult sloveenide vastu nurgalipu juures palli hoidmas on ikka üpris šokeeriv nähtus. Võimalik, et siis tõesti on ettevalmistusega näppu lõigatud, kuna see hall olekslemine platsil ei viita kuidagi moodi sinna poole, et võiks turniiril kaugele jõuda. Saksamaa lasi Serbia vastu apsu sisse, teist korda seda enam ei tehta.

                        Paraguai vs Jaapan - Seoses teatud Tianjing Songjiangi mehega on mulle aasialased meeldima hakanud ja japsid näitasid ka taanlaste vastu, kuidas on võimalik minimaalsete riskidega veenev võit võtta. Äkki näkkab taas.

                        Hispaania vs Portugal - Mina lähen siin Portugaliga. See nullimängude seeria tegelikult on väga impressiivne. Kritiseeri Quierozi kui palju tahes, aga see näitab, et kuskile ollakse ikkagi teel. Hispaania pole mind üldse veenud. Söödame-söödame, loodame-loodame, kuigi talenti on ründes vaimustaval määral.

                        Kommentaar


                          #42
                          Minu arvates Slovakkia ei olnud ka Itaalia vastu eriti hea. Pigem oli asi Itaalia saamatuses. Kui itaallased suutsid värava tagasi lüüa hakkasid slovakkide jalad ikka väga kõvasti värisema.

                          Enamuse Epicu ennustusega nõus, hea töö!

                          Kommentaar


                            #43
                            Argentiina - Brasiilia finaal on kõige reaalsem, kuigi ise loodan et brassid ja nende ülbus põrub juba Tšiili vastu.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Uruguai vs Lõuna-Korea - Uruguai ainuke meeskond, mis alagrupis väravat enda selja taha ei lasknud ja see ütleb nii mõndagi.
                              Portugal ka.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                                Portugal ka.
                                Nojah, väike tähelepanu hajumine.

                                Aga seni esimene poolaeg hea näide, kui kindlad seal taga ikkagi ollakse. Korealased on jäetud vaid kauglööke üritama. Samas on seni kõigis mängudes värav löödud ja Park Chu Young on järsku oma karistuslöökide talendi leidnud. Ju on Monacos Nene pealt õppinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X