320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma nägin õigesti, et ETV valis ilusaimaks väravaks reeglitevastase Tevezi kolli?

    Kommentaar


      Ma tõsiselt loodan, et mõeldi Teveze teist väravat selles mängus ja pandi kogemata vale video, selle värava ilusaimaks lugemine oleks juba absurdne.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Algselt postitas krizto Vaata postitust
        Kas ma nägin õigesti, et ETV valis ilusaimaks väravaks reeglitevastase Tevezi kolli?
        Huvitav jah. Kui teine koht oli ära näidatud, siis olin kindel, et nüüd tuleb Tevezi kauglöök, aga ei.

        Kommentaar


          need polnud ilusaimad kollid, mida ETV täna näitas

          Kommentaar


            Algselt postitas krizto Vaata postitust
            Kas ma nägin õigesti, et ETV valis ilusaimaks väravaks reeglitevastase Tevezi kolli?
            Ilmselt jah oli ikka kogemata kellelgi apsakas sisse sattunud. Või siis teine variant - keegi arvab end suur ironisaator olevat.

            Kommentaar


              Päris mannetu esitus oranžidelt, tundub, et mängitakse vaid niipalju kui edasipääsuks vaja on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                Päris mannetu esitus oranžidelt, tundub, et mängitakse vaid niipalju kui edasipääsuks vaja on.
                No aga milleks tõmmelda kui sul vastas on Slovakkia??? Et kaarte teenida, vigastusi korjata? Oled kunagi kuulnud sellisest asjast nagu taktika vä? ma saan aru et võibolla on igav mängu jälgida kui mingit actionit ei toimu aga kuna tegemist on siiski tiitlivõistlusega siis kas juhtpositsioonil olles peab iga Slovakkia mehe jalale vastu jooksma? Ma ei kirjuta seda ainult sellepärast et ma tulihingeline Hollandi fänn olen vaid naljakas on lugeda kui kirjutatakse ala "mulle tundub..ahh igav..mõttetu..", kui tegemist on MM'ga. Slovakkia ees müts maha! Visad võitlejad. Tiitlikaitsja saatsid pastat sööma ja võrridega sõitma ja ega Hollandilgi kerge nende vastu ei olnud.

                Kommentaar


                  Tšiililt ootaks nüüd korralikku üllatuspauku sellele turniirile.
                  Tehnikat on, kiirust on, loovust on, kaitset on ka. Kuis täna külma peaga asjad on, vot seda ei tea...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    need polnud ilusaimad kollid, mida ETV täna näitas
                    Jutt käib pärast Hollandi ja Slovakkia mängu näidatud klipist. Mängu vaheajal tõesti näidati TOP 5 käkke vms

                    Kommentaar


                      jaa, võidab Itaalia 1:0 või 2:1, on tegu igava kaitsest lähtuva mängu ja jalgpalli surmaga. koperdab Holland 90 minutit platsil ringi, on see tark taktika.
                      go figure

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kassu Vaata postitust
                        No aga milleks tõmmelda kui sul vastas on Slovakkia??? Et kaarte teenida, vigastusi korjata? Oled kunagi kuulnud sellisest asjast nagu taktika vä? ma saan aru et võibolla on igav mängu jälgida kui mingit actionit ei toimu aga kuna tegemist on siiski tiitlivõistlusega siis kas juhtpositsioonil olles peab iga Slovakkia mehe jalale vastu jooksma? Ma ei kirjuta seda ainult sellepärast et ma tulihingeline Hollandi fänn olen vaid naljakas on lugeda kui kirjutatakse ala "mulle tundub..ahh igav..mõttetu..", kui tegemist on MM'ga. Slovakkia ees müts maha! Visad võitlejad. Tiitlikaitsja saatsid pastat sööma ja võrridega sõitma ja ega Hollandilgi kerge nende vastu ei olnud.
                        Selline vastase alahindamine ja poolkõva mängimine võib väga kehvasti lõppeda. Kahju, et slovakid veidi varem seda väravat ära ei löönud, sest 1:2 seisust oleks võinud veel mängu saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kassu Vaata postitust
                          No aga milleks tõmmelda kui sul vastas on Slovakkia??? Et kaarte teenida, vigastusi korjata? Oled kunagi kuulnud sellisest asjast nagu taktika vä? ma saan aru et võibolla on igav mängu jälgida kui mingit actionit ei toimu aga kuna tegemist on siiski tiitlivõistlusega siis kas juhtpositsioonil olles peab iga Slovakkia mehe jalale vastu jooksma? Ma ei kirjuta seda ainult sellepärast et ma tulihingeline Hollandi fänn olen vaid naljakas on lugeda kui kirjutatakse ala "mulle tundub..ahh igav..mõttetu..", kui tegemist on MM'ga. Slovakkia ees müts maha! Visad võitlejad. Tiitlikaitsja saatsid pastat sööma ja võrridega sõitma ja ega Hollandilgi kerge nende vastu ei olnud.
                          Asi ei ole nii kerge ,et ükspäev uimerdame seal väljakul ja kobistame oma võidu ära ja teine päev kui vastas vähe tugevam meeskond,et oii küll me siis paneme.On ajaloos piisavalt näiteid ,et see kõik ei käi päris nii kergelt.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            jaa, võidab Itaalia 1:0 või 2:1, on tegu igava kaitsest lähtuva mängu ja jalgpalli surmaga. koperdab Holland 90 minutit platsil ringi, on see tark taktika.
                            go figure
                            hea märkus.
                            eks nüüd tuleb hakata saksamaa ilusat ja loovat jalgpalli fännama
                            o tempora o mores

                            holland, brasiilia, uruguai mängivad nagu sakslased ja sakslased mängivad nagu ....?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Häbi Brasiilia,see ei ole jalgpall mida nad teevad seal.Kordamööda lihtsalt hüpatakse ilma mingi põhjuseta murule ja siis veel on jultumust minna kohtunikule nutma kui väga neile liiga tehakse.Paras kamp kloune.Aganohh ,eks see ole ka omamoodi kunst orsmth.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Ei olegi alahinnanud kedagi! Slovakkia sats oli tubli! Ja oleks tädil noku oleks onu või nokuga tädi! Ja mis kuradi jalgpalli surm? Minge ravile!


                                Edit: Pole kaua siin foorumis olnud aga mida vi**u räägivad mingid mehed siin topicus mingitest top 5 väravatest? Jalgpall on tõesti ilus ja visuaalselt nauditav spordiala, aga kas siin mingid moderaatorid on v?
                                Last edited by Kassu; 28.06.10, 22:27. Põhjus: Läksin närvi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X