Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 45
    Juks
    Külaline

Algupärane Kameruni maika

Tuleb välja, et MM-võistluste korralduskomitee keelas Kamerunil varrukateta maikas mängida. Minu arust on tegu selge diskirimineerimisega ning ei saa pihta, mis alusel selliseid otsuseid tehakse. Ei tahaks hästi uskuda, et nüüd Kameruni vennad äkki kiiremini jooksma hakkaksid. Võib-olla kardetakse lihtsalt nende pesemata kaenlaaluseid...:P

Tegelt ise olen ikka klassikalise vutisärgi poolt, loodan, et see maikatrend vaid Aafrika pärusmaaks jääb. Samas ei meeldi mulle ka Itaalia vendade liibukad, kuradi sünteetika peaks mainima.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Need Kameruni omad on liiga basketbol-likud süda võib pahaks minna

Algupärane

need maikad oli ilgelt sünged minuarust. aru ma tõesti ei saa miks ära keelati. keda kurat segavad need. mingeid kuradi fifa bürokraate või. need võivad kõik perse minna

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kas kuskil mingeid pilte ka on võimalik kaeda selle pulli kohta? ja millega kameruunlased ise oma valikut põhjendavad? neil on kodus mängides palav?
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

Algupärane

kusjuures olevat jah parem mängida aafrika päikese all. nii vähemalt oli "puma"(tootjad neil) seletus.

ja siin on näiteks pilt kus neid särke näha

teine veel

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Muide eston nad panevad monikord piltide postitamise eest bani

Algupärane

ma tean aga ma riskin

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sa oled vapper mees

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Juks

Tuleb välja, et MM-võistluste korralduskomitee keelas Kamerunil varrukateta maikas mängida. Minu arust on tegu selge diskirimineerimisega ning ei saa pihta, mis alusel selliseid otsuseid tehakse. Ei tahaks hästi uskuda, et nüüd Kameruni vennad äkki kiiremini jooksma hakkaksid. Võib-olla kardetakse lihtsalt nende pesemata kaenlaaluseid...:P

Tegelt ise olen ikka klassikalise vutisärgi poolt, loodan, et see maikatrend vaid Aafrika pärusmaaks jääb. Samas ei meeldi mulle ka Itaalia vendade liibukad, kuradi sünteetika peaks mainima.
    Itaalia koondise särgiga on see lugu, et nad on nii keha ligidal, et särki on vastasvõistkonna mängijal raskem kinni hoida.
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

Algupärane

Moepolitsei näitab hambaid...

Meeskonnaliige Kasutaja Aquilotta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Pole varrukaid, ei saa neis ka kinni hoida .

Võib-olla on mängus kombluspolitsei...ikka liiga palju kehast paljastatud .

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kamerunil on kõige täkumad särgid üldse ja see korralduskomitee lihtsalt diskrimineerib vaeseid neegreid!

Selle protestiks mina Jaapani ja Saudi-Araabi vahelist mängu (kui nad kohtuma juhtuvad) ei vaata!!!
    Howay the lads!

Algupärane

Õige otsus! Muidu tuleb varsti mõni meeskond maadlustrikooga ... Ning maika ja neegrid , see on rohkem nagu NBA värk
    299195

Algupärane

No kui aafrika päikese all nõnna palav on, siis võiks ju ujukate väel ka ringi lipata
    Supplies!

I see them, they run. Kasutaja oku avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ülikõvad särgid. Kui mehed veel nendega kunagi väljakule peaks saama, siis lähen mina Luaga Filipiinide ja Sierra Leone vahelist jalgpallimatshi vaatama, kui see kunagi toimuma peaks
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Need särgid olid tõelised jubedused. Pakun, et isegi Karmen Kass oleks kole välja näinud. Itaalia särgid on siiski päris sehvid.Minu arust

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

K6ik, kes Kappa uutemates, liibuvates, s2rkides m2ngivad, on ex officio moekunnid. Seega - lisaks Itaalia koondusele ka AS Roma ning Walesi koondus. Kindlasti m6ni veel.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

U21 Kasutaja dieter avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Jaan

K6ik, kes Kappa uutemates, liibuvates, s2rkides m2ngivad, on ex officio moekunnid. Seega - lisaks Itaalia koondusele ka AS Roma ning Walesi koondus. Kindlasti m6ni veel.
    Ma olen siis ka moekunn :P Tegelt mulle kappa särgiga mängida meeldib, sest minu puhul, kel rahmeldamisega läheb nahk väga kiiresti ja tugevalt märjaks, jätab kappa särk vähemalt ümbruskonna (loe kaasmängijad) enam-vähem kuivaks.

Muidu Saksamaa Bundesligas on moekunnid Werderi Bremen ja St. Pauli
    ¡No Pasarán!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Noonii...Klounid pääsevadki jaapanisse...

Aasta alguses Malis ebajalgpallilikus vormis mänginud Kameruni koondis tohib samasugust käisteta särki kanda ka MM-võistluste finaalturniiril. Algul kavatses FIFA 'uuenduse' ära keelata, sest sellisel särgil pole kohta võistluste kohustuliku logo jaoks. Tavaliselt õmmeldakse see just särgi käisele.

Nüüd on Kameruni jalgpallijuhid jõudnud FIFA-ga kompromissile, et särgile lisatakse väike ja peaaegu läbipaistev riidetükk, millele saab õmmelda nõutud logo.

Sportnet

Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

Algupärane

lahe

õiglus võidutseb.

keegi ei tea kas eestis oleks ka kuskilt sellist särki võimalik saada??

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud