320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2010/11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Enne talvepausi, siis veeres ka teine pea, Köln loobus Zvonimir Soldo teenetest treenerina.

    Tschüss Herr Soldo

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
      Enne talvepausi, siis veeres ka teine pea, Köln loobus Zvonimir Soldo teenetest treenerina.

      Tschüss Herr Soldo
      Peamine patukott istub aga tribüünil edasi. Paari aasta eest juba Dortmundi peaaegu pankrotti tüürinud Michael Meier on ka Kölnile paari aastaga miljonivõlad teinud, tähtmängijate Geromeli ja Poldi mängijaõigused maha sahkerdanud ja suutnud ohtratest vangerdustest hoolimata panna kokku kesise võistkonna.
      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas mel21 Vaata postitust
        Peamine patukott istub aga tribüünil edasi. Paari aasta eest juba Dortmundi peaaegu pankrotti tüürinud Michael Meier on ka Kölnile paari aastaga miljonivõlad teinud, tähtmängijate Geromeli ja Poldi mängijaõigused maha sahkerdanud ja suutnud ohtratest vangerdustest hoolimata panna kokku kesise võistkonna.
        Eriti huvitav on ka see, et isegi Poldi on kritiseerinud kehvi üleminekuid. Äkki klubi juhtkond võiks siiski enda seas natukene päid raiuda selle asemel, et treeneri kallale minna. Poldi peaks ju ometi mingil määral autoriteet karnevalilinnas olema.

        Poldi arvamus asjadest

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          #79
          Vähem kui tunnike jäänud kahe esimese kohtumiseni platsil. Olles näinud mõlema meeskonna esitusi sellel hooajal julgen öelda, et tuleb kõva andmine. Loodame siis, et näeme ikka kuhjaga väravaid ja let the best team win!

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Vähem kui tunnike jäänud kahe esimese kohtumiseni platsil. Olles näinud mõlema meeskonna esitusi sellel hooajal julgen öelda, et tuleb kõva andmine. Loodame siis, et näeme ikka kuhjaga väravaid ja let the best team win!
            Ei usu,et palju väravaid näeb,aga pakuks kylaliste võitu,seda juhul kui oma võimalused kindlasti ära lüüakse,mänguliselt mängib Dortmund paremini kui hetke tippu kuulub üllataija.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Ei usu,et palju väravaid näeb,aga pakuks kylaliste võitu,seda juhul kui oma võimalused kindlasti ära lüüakse,mänguliselt mängib Dortmund paremini kui hetke tippu kuulub üllataija.
              Selles mõttes võib ju loota, et mõlemad meeskonnad on sellist positiivset ja ründavat jalgpalli enamus mängudes mänginud. Eriti Dortmund.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Selles mõttes võib ju loota, et mõlemad meeskonnad on sellist positiivset ja ründavat jalgpalli enamus mängudes mänginud. Eriti Dortmund.

                Tuleb vist nõustuda Dortmund mängib Bundesliigas parimat jalgpalli,mida mina näinud olen,võrreldes teiste võistkondadega,ilusad kiired ühe-kahepuute söödud ja lisakas on ju Dortmundi mängijad vääääga noored,ainuke nõremad kohad on neil teisel korrusel,minu isiklik arvamus.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  #83
                  Euroopas klubidele 3 võitu 2 viiki ja 1 kaotus,päris ok,aga edasisaamisel algrupidest on kahel klubil raske Werder(peaaegu,et võimatu) ja Dortmund,kellel on veel võimalused olemas,aga selleks on vaja võõrsil kindlasti alistada Sevilla.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #84
                    selle nädala teema on mõõda löödud penaltid vist :P

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas reio Vaata postitust
                      selle nädala teema on mõõda löödud penaltid vist :P
                      Õigem oleks öelda ebaõnnestunud penaltid,aga sellenädala mänge vaadates,tundub olema kahel võistkonnal võimas minek,"noored" Dortmundi ässad ja Stuttgard,sammuti meeldis Nürbergi mäng,aga jh werderist ja oma lemmikust bayernist parem ei räägi,seda oli kõigile näha.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        #86
                        Kui Bayern pani palli kiiresti liikuma, siis Gladbach ei saanud üle poole platsigi. Aga sama tegid nad ka Bayernile teise poolaja alguses

                        See aasta on vist BVB kord meistriks tulla..

                        Kommentaar


                          #87
                          Premier League fans are often described as being the best in the world while paying through the roof to watch their team in action, but how do they match up with their German counterparts? Vampy Archer takes an in depth look at both nations' supporters.

                          Kommentaar


                            #88
                            Tabeli lõpus käib tihe rebimine. Hetkel viimasel pulgal eksisteerib M`gladbach, kuid igati korralikult nemadki on mänginud aegajalt (sh. 3-3 nahkpükstega). Köln jällegi üritab vältida iga hinna eest edasi-tagasi sõelumist BuL-i ja Zweite vahel. Stussgart lammutab siis, kuidas tuju parajasti on. Schalke hakkab kõikide eelduste kohaselt tasapisi ülespoole liikuma. St. Pauli, K`lautern ning selle kaitseliiniga ka Bremen omakorda on alla poole langemas. Ühtegi selget peksupoissi siiski pole, mis tõotab üksnes head edaspidiseks.

                            Kommentaar


                              #89
                              Selline huvitav fakt siis ka et 13. mängupäeval löödi BL-s kokku 30 väravat.

                              Kommentaar


                                #90

                                väga huvitav sait

                                Kommentaar

                                Working...
                                X