320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2010/11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Jagad ehk ka tagamaid?
    Ühte äärekohtunikku tervitati õllekannuga. Täis oli ka veel. Kann siis, mitte kohtunik.

    Kommentaar


      kesa sai just hunniku kaikaid kodaratesse

      Kommentaar


        paar minutit jäi nägemata ja siis ei saanudki päris pikalt aru, et mida värki

        http://www.youtube.com/watch?v=jPYxM...layer_embedded

        tra, ja kui sind rünnatakse siis ei tohi pikali viskuda
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          paar minutit jäi nägemata ja siis ei saanudki päris pikalt aru, et mida värki

          http://www.youtube.com/watch?v=jPYxM...layer_embedded

          tra, ja kui sind rünnatakse siis ei tohi pikali viskuda
          Aga mis tuleb teha,kas kann täis kusta ja tagasi visata vä?

          Kommentaar


            kusemise variant on üks parimaid ning ma saan aru, et sa oled pallipoiss ning siis proovid oscarit saada, aga kui reaalselt keegi sind ohustab, siis kõige targem on jalgel püsida ja ohtlikust keskkonnast eemalduda, sest siis on väiksem tõenäosus ohtlikult haiget saada kui pikali olles.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Paistab Jürka suhtlemisest mängijatega, et Dortmundis valitseb harmoonia ja sõprustunne.
              Midagi samalaadset sellega, mille Guardiola on Barcas loonud.
              Bayernil seevastu on vist pigem sunnitöö moodi see asi.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Eilse päeva parim jalkamoment oli Novakovici viimase sekundi värav. Köln tegi seda koduplatsil taas. Ja peale erakordselt nigelat esitust ka veel.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vaatasin ka, et Nürnberg oleks võidu korral tõusnud võrdsetele punktidele Mainziga. 5ndal kohal oleva Mainzi ja 7ndal real paikneva HSV vahe on ainult 4 punkti, Euroopa Liiga kohtade peale läheb tihedaks rebimiseks. Toon välja viimase kuue vooru mängud Euroopasse pürgijate vahel, esimeses ja teises kohas enam kahtlust pole niisiis jätan BVB ja Leverkuseni välja.

                  Spieltag 29

                  09.04.11 kõik algavad Eesti aja järgi 16.30

                  HSV - BVB
                  H96 - 1. FSV Mainz 05
                  1. FC Nürnberg - FC Bayern München

                  Spieltag 30

                  15.04.11 Eesti aja järgi 21.30
                  1. FSV Mainz 05 - H96

                  16.04.11 Eesti aja järgi 16.30
                  HSV - H96
                  1. FC Kaiserslautern - 1. FC Nürnberg

                  17.04.11 Eesti aja järgi 16.30
                  FC Bayern München - Bayer 04 Leverkusen

                  Spieltag 31

                  21.04.11 Eesti aja järgi 21.30
                  SC Freiburg - H96

                  23.04.11 Eesti aja järgi 16.30
                  VfB Stuttgart - HSV
                  Eintracht Frankfurt - FC Bayern München

                  24.04.11 Eesti aja järgi 18.30
                  1. FC Nürnberg - 1. FSV Mainz 05

                  Spieltag 32

                  30.04.11 Esti aja järgi 16.30
                  BVB - 1. FC Nürnberg
                  HSV - SC Freiburg
                  1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
                  HSV - Borussia M'gladbach

                  30.04.11 Eesti aja järgi 19.30

                  FC Bayern München - FC Schalke 04

                  Spieltag 33

                  07.05.11 Eesti aja järgi 16.30

                  FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05
                  Bayer 04 Leverkusen - HSV
                  VfB Stuttgart - H96
                  1. FC Nürnberg - 1899 Hoffenheim
                  FC St. Pauli - FC Bayern München

                  Spieltag 34

                  14.05.11 Eesti aja järgi 16.30

                  FC Bayern München - VfB Stuttgart
                  HSV - Borussia M'gladbach
                  1. FSV Mainz 05 - FC St. Pauli
                  H96 - 1. FC Nürnberg

                  Viimase kahe vooru kõik 9 mängu on sama ajal niiet, tuleb hoolega valida mis mängu vaadata . Nagu ka näha oli Euroopa kohtadele minevad meeskonnad mängivad nii mõnegi mängu omavahel. Kardan, et Nürnberg, Mainz ja H96 on üsna loterii mõeldes võrdlust teiste tiimidega kes Euroopa turniiridel tõenäoliselt mängivad, aga loodame, et me Bundesliga klubid esinevad hästi ja miks mitte tuua mõlemad karikad Saksamaale .

                  Novakovici värav

                  Kommentaar


                    [=sambo1;1288727] esimeses ja teises kohas enam kahtlust pole niisiis jätan BVB ja Leverkuseni välja.
                    Mina nii kindlalt veel ei väidaks seda, vahe on 7p ja mängus on 18p, kõik on veel võimalik ja BVB-l on võimalik veel libastuda. Mängud ju ka enamus TOP 10 Bundesliga tiimidega, aga jah Euroopa kohtade peale läheb põnevaks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Mina nii kindlalt veel ei väidaks seda, vahe on 7p ja mängus on 18p, kõik on veel võimalik ja BVB-l on võimalik veel libastuda. Mängud ju ka enamus TOP 10 Bundesliga tiimidega, aga jah Euroopa kohtade peale läheb põnevaks
                      18 punkti mängus, meil vahet Dortmundiga 14 , mõeldes uute Euroopa kohtade hoidmisele ega eriti ei looda, et midagi muutuks, kui me kohad Leverkuseniga vahetaks oleks super muidugi aga eks näis. TOP 10 Bundesliga tiimidest on nii mõedki nõrgemad kui lõpuks hoogu leidvad Stuttgart ja Schalke näiteks.

                      BVB, Leverkusen ja Meie Meistrite Liigasse. H96 ja Mainz Euroopa Liigasse. Mina oleks sellise lõpuga pärais rahul isegi, arvestades mis kõik sel hooajal juhtunud on .

                      Kommentaar


                        St. Paulit ootab, siis ilmselt üks publikuta kodumäng ees. Paulil on veel võimalus antud otsus vaidlustada.

                        Bundesliga.de

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Werder libiseb vaikselt kuid kindlalt ohutsoonist kõrgemale.
                          Nüüd jääb loota, et Stuttgart või Wolfsburg oma tee teise Bundesligasse leiavad, kuna sensatsiooni ikka vahelduseks tahaks.
                          Ja paistab, et kollane Borussia on võtmas eest, ning see teine Borussia tagant esimest tabelikohta.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et neist kolmest-neljast suurest keegi siiski alla ei kuku. Vähemalt ma isiklikult loodan nii. Stuttgart on Labbadia juhendamisel tegelikult päris korralikult mänginud ja tuleb tunnistada, et minu jaoks on sellel hooajal just kõige huvitavam Stuttgarti mänge vaadata olnud, sest nende mängudes tavaliselt väravatest ja puudust ei tule. Wolfsburg võiks ju puhtalt järgmist hooaega silmas pidades üleval püsida, kuna endalgi on suur huvi, mida Magath meeskonnaga järgmine hooaeg teha suudab. Schalke on vast juba nii kaugel relegatsioonist, et enam alla kukkuda ei tohiks ja Werder tundub ka madalseisust üle olevat saanud, mille tõestuseks on oldud kuus mängu kaotuseta (2 võitu ja 4 viiki).

                            Mina pakun, et otse kukuvad alla M'Gladbach ja St. Pauli ning play-offi mängib Kaiserslautern või siis Wolfsburg.

                            Kommentaar


                              Kuradi kahju, et Dortmund suutis viimasel minutil Hamburgi vastu viigipunkti napsata.
                              Puht sportlikust aspektist olnuks liigale kasulik, kui liidrid komistavad ja Leverkusen oleks vahe suutnud neljale punktile kahandada.
                              Bayernist ei maksa rääkidagi ja Hannover võttis jälle kolmandal tabelireal koha sisse.
                              Magathi Wolfsburg sai võõral Felixi endiste käest 1-0 tappa, mis oli samuti kena tulemus.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kolmanda CLi koha peale ja teise Euroopa Liiga koha peale on siis põnevus koondunud. Nagu ma ühes eelnevas sama teema postituses ütlesin on Schalke hooga tabeli tagant osast tulemas ja hoian neile puhtalt viimase aja emotsioonide põhjal pöialt, et nad selle teise Euroopa Liiga koha ära napsaksid. Euroopasse pürgiajte kohad pärast 29andat vooru:

                                ..
                                3. Hannover 96 53 punkti
                                4. FC Bayern München 52 punkti
                                5. 1. FSV Mainz 05 45 punkti
                                6. 1. FC Nürnberg 43 punkti
                                7. Hamburger SV 42 punkti
                                8. SC Freiburg 41 punkti
                                9. FC Schalke 04 39 punkti
                                ..

                                Mine sa Freiburgigi tea, kui kaitse Cisse´d kinni ei saa siis võib Freiburg ühe mehe meeskonnana veel segadust tekitada. Kuigi vahed on väikesed Hoffenheimist ja Kölnist kes vastavalt 10. ja 11. hetkel on, ma ohtu ei näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X