320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas 2pac Vaata postitust
    Raske küll seda tunnistada, kuid tõesti Hispaania ja Holland väärisid finaali kohta.
    Krt ma ei tea.. oleksin seda MM-i öelnud, kuid Hispaania on ikka tugevalt alla oma võimete mänginud. Seega neid eriti vääriliseks ei pea. Teisalt väärivad finaalikohta alati need, kes sinna jõuavad, seega on raske vastu vaielda.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #17
      Holland on see turniir näidanud väga küpset mängu. Gullit ütles juba 1994a USA turniiril, et sellise ründava stiiliga, nagu Holland mängib, pole pikka turniiri võimalik võita. Jõud saab lihtsalt otsa. Ja seda ütles Gullit, seksika ründava jalgpalli eestkõneleja. Aga tal oli tuline õigus.

      Minu arust on Holland ikka ajuti ka selle viienda käigu sisse lükanud. Brasiilia mängu IIpa, Urugai vastu II pa mõned perioodid. Siis ikka oli korralik turmtuli ja tulevad ka värvad. Mis õnnest kõik räägivad, sellest ma pole aru saanud, õnnega pole siin mingit pistmist olnud. Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet on selle asja nimi.

      Oranjeeeee!!!!
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas El President Vaata postitust
        noh, kuidas nüüd võtta.. kas Engelaari ja vana van Nistelrooy puudumine on kohe sellise põõna pannud? ma usun, et nad suudavad selle koosseisuga mängu näidata küll
        kõuts on teine

        Kommentaar


          #19
          Ma ei saa aru mis alavormist ja 5nda käigu puudumisest Hispaania puhul räägitakse? Hispaania on mänginud 100% oma mängu. Vaadake pallivaldamisi või söötude arvu. Holland on see eest finaalis tänu suluseisust löödud väravale. Mäng on olnud neil äärmiselt kõikuv ja rabe. Küsimust ei tohiks olla kes võidab! Hispaania võtab oma kohustusliku 2:1 võidu ära ja kellegil ei ole põhjust vingumiseks , et "Holland oli ju niiiiii hea". Finaalis peaks olema Uruguai , kellelt Holland oma ebasportliku mänguga finaali koha röövis. Aga õnneks on olemas jalgpallis õiglus. Hispaania võidab. punkt. case closed.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            See fakt mille Sarap välja tõi et kui Hispaania õidab finaali siis on Uus-Meremaa ainuke tiim kes ei kaotanud
            iHala Madrid !

            Kommentaar


              #21
              EM-i võtnud Hispaania oli minu hinnagul tugevam kui MM-il mängiv Hispaania, kes kaotas esimeses mängus isegi Šveitsile. Aga kahtlemata on Hispaania tugev. Holland on võitnud siiani kõik mängud ja muljetavadavalt kindlalt sammunud.

              Tuleb võimas finaal, kus parem võidab!
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas count Vaata postitust
                Ma ei saa aru mis alavormist ja 5nda käigu puudumisest Hispaania puhul räägitakse? Hispaania on mänginud 100% oma mängu. Vaadake pallivaldamisi või söötude arvu. Holland on see eest finaalis tänu suluseisust löödud väravale. Mäng on olnud neil äärmiselt kõikuv ja rabe. Küsimust ei tohiks olla kes võidab! Hispaania võtab oma kohustusliku 2:1 võidu ära ja kellegil ei ole põhjust vingumiseks , et "Holland oli ju niiiiii hea". Finaalis peaks olema Uruguai , kellelt Holland oma ebasportliku mänguga finaali koha röövis. Aga õnneks on olemas jalgpallis õiglus. Hispaania võidab. punkt. case closed.
                Kas Uruguay oli täiega domineerimas ja juhtimas, kui kohtunikul jäi 10-sentimeetrine suluseis märkamata?
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  võidab see, kes saab rohkem palli hallata.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Kas Uruguay oli täiega domineerimas ja juhtimas, kui kohtunikul jäi 10-sentimeetrine suluseis märkamata?
                    Poleks seda olnud, oleks miskine muu vilistamatta jäänud viga ,mida nii kui nii juhtub,olnud pinnuks silmas.Aga ütleme nii, et urukid on minu silmis niigi ennast ületanud ja noo see ebarealne MM lootus kipub sinna valdkonda ,mida meie spordiüldsus üldjuhul ootab meie sportlastelt nii talvel kui suvel.Loomulikult on meeldivad erandid.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      #25
                      Kaheksajalg Pauli ennustas hollandi võitu. Jee!

                      Kommentaar


                        #26
                        kust juba jõudsid pauli kohta lugeda ?
                        iHala Madrid !

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
                          kust juba jõudsid pauli kohta lugeda ?
                          Ei lugenud. Raadio mängis, jäi kõrva.

                          E: http://jalgpall.err.ee/uudised/MM2010/1274

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Kas Uruguay oli täiega domineerimas ja juhtimas, kui kohtunikul jäi 10-sentimeetrine suluseis märkamata?
                            Issand jumal kui õigus sul on. Ennem ebaausat Hollandi väravat surus ainult Uruguai. Palli valdas ainult uruguai. Kogu mäng oli Uruguai taktikepi all! See "värav" rikkus kogu mängu ära ja tänu sellel väravale ei ole finaalis Uruguaid. PUNKT.
                            Finaalis näeme seda kuidas Barcelona striilis Hispaania valdab järjekordselt vähemalt 70 % palli ja teeb 200 söötu rohkem kui Holland. Ja kui seda ei loeta vastaseks üleolekokuks, siis ma ei tea mis elemendid veel mänguliselt suuremad näitajad olla saavad?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Holland oli 2/3 Brasiilia mängu sitta täis ja siis Brasiilia otsustas ise endale ära teha. Urukhaide vastu oli mingi hetk pigem küsimus, et millal need hollandlased murduvad. Ehk, et juttu kuidas superkangelastest hallandlased üle laipade kullale marsivad, ma ei usu ikka üldse.

                              Mis muidugi tähendab, et nad võidavad läbi mingi käuti perse deflektsiooni või robbeni väänlemispenalti.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Finaalis näeme seda kuidas Barcelona striilis Hispaania valdab järjekordselt vähemalt 70 % palli ja teeb 200 söötu rohkem kui Holland. Ja kui seda ei loeta vastaseks üleolekokuks, siis ma ei tea mis elemendid veel mänguliselt suuremad näitajad olla saavad?
                                ma arvan, et värava(d) võiks ikka ka suure mängulise elemendi alla suruda.

                                kui 'pooli mees värava lööb, siis mul on suva kumb võidab. Muidu loodan aga lisaaega ja penalteid - saab rohkem jalkat vaadata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X