320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U.S. Città di Palermo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U.S. Città di Palermo

    Võimalik, et teema on olemas.

    Bye bye kjaerile.

    #2
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Rändom, aga eestlasest kohtunik Hannes Kaasik vilistab praegu Euroopa liiga mängu Palermo ja Lausanne'i vahel
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
        Rändom, aga eestlasest kohtunik Hannes Kaasik vilistab praegu Euroopa liiga mängu Palermo ja Lausanne'i vahel

        Aga Gazzettal nad ei tea et on eestlane:

        miccoli e katz — Quanto a Miccoli, si ritrova addosso il mastino Katz, che su ogni pallone mette tutta la sua fisicità evitando però che l'arbitro finlandese Kaasik abbia motivo di fischiare: il piccolo attaccante rosanero finisce sistematicamente a terra ed è messo nelle condizioni di non nuocere.
        Nad ei viitsi mänguprotokoll vaadata UEFA.com´il...

        Kommentaar


          #5
          Krt ma ei saa aru lihtsalt mis neil suurriikidel viga on??
          Koguaeg peavad meid mingideks soomlasteks. -.-
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #6
            Vilepartii oli väga korralik.
            Mäng oli ise küllaltki sündmustevaene. Pastore kõmmutas kl iga nurga alt peale kuid meetreid üle või meetreid mööda alati. Lõpuks suudeti üks olukord ära realiseerida ja kuna Lausanne ei suutnud mingit reaalset survet peale seda korraldada üritamaks viigiväravat 1-0 Migliaccio väravast ka võideti.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Krt ma ei saa aru lihtsalt mis neil suurriikidel viga on??
              Koguaeg peavad meid mingideks soomlasteks. -.-
              Nüüd korras pärast saatsin kommentaar :

              miccoli e katz — Quanto a Miccoli, si ritrova addosso il mastino Katz, che su ogni pallone mette tutta la sua fisicità evitando però che l'arbitro estone Kaasik abbia motivo di fischiare: il piccolo attaccante rosanero finisce sistematicamente a terra ed è messo nelle condizioni di non nuocere. A fine tempo avvertirà un risentimento al polpaccio sinistro e chiederà il cambio in favore di Pinilla, proprio mentre il Losanna mette nuovamente davanti a Benussi un uomo liberissimo - Silvio - che per fortuna sbaglia.
              Parem soolasteks kui venelasteks igaks juhuks
              Kuule, ära solva, aga keskmine suurriigi elanik ei tea kus täpselt Eesti on.
              Ma olen kuulnud:

              - ma olen siin, Tallinnas, Venemaal (päris mobilikõne)
              - olen Lätis (sest Itaalia keeles on samasugune nimi, Lettonia - Estonia)
              - Kus Eesti üldse on? (inglased)

              See on normaalne. Eesti ei jõua kokku suur linna elanikude arveni ühest suurriigides.
              Ma olen kindel et Eestis mitte kedagi teab mitte midagi kus St.Kitts and Nevis saared on või kui Ekvatoriaal Guinea on Afrikas või Lõuna Amerika, näiteks.

              Kommentaar


                #8
                Tüüpvastus tõdemusele, et ma olen Eestist on seni olnud "Estonia? Yes I know, Vilnius/Riga/Minsk is very beautiful city."

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Tüüpvastus tõdemusele, et ma olen Eestist on seni olnud "Estonia? Yes I know, Vilnius/Riga/Minsk is very beautiful city."
                  Eheheh, jah nad panevad kokku

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    Ma olen kindel et Eestis mitte kedagi teab mitte midagi kus St.Kitts and Nevis saared on või kui Ekvatoriaal Guinea on Afrikas või Lõuna Amerika, näiteks.
                    mina teab, mis siis. ja ma tean seda ka miks jääkarud pingviine ei söö

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      mina teab, mis siis. ja ma tean seda ka miks jääkarud pingviine ei söö
                      Pole õelnud sulle, ma rääkisin üldiselt, mina ka tean kus need kohad on...ja ma teadsin varem kui Eestisse jõudsin mis Eesti on jne

                      Kommentaar


                        #12
                        Minagi tean...

                        Aga siit üks isiklik küsimus Angelole:
                        Kuidas sa Eesti avastasid ja siia sattusid?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Krt ma ei saa aru lihtsalt mis neil suurriikidel viga on??
                          Koguaeg peavad meid mingideks soomlasteks. -.-
                          igatahes parem kui venelasteks. ja sellist arvamust on Euroopas oi kui palju
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Minagi tean...

                            Aga siit üks isiklik küsimus Angelole:
                            Kuidas sa Eesti avastasid ja siia sattusid?

                            Õppisin Helsingis (Erasmus, aastat tagasi). Sõbral oli Eesti tüdruk sinna, ja ükskord ta kutsus mind ja teiseid sõbred siia teda külla.
                            Enne siiamani, lihtsalt teadsin et Eestis mängis Risto Kallaste ja tema kukerpall et ja alati Eesti kaotas Itaalia vastu (ma arvan et need neli mängu olen kõik vaatanud telekas enne viimane mäng A.LeCoq´is).
                            Ausalt ma mõtlesin et Eestis pole mitte midagi huviline, muidugi olin viga.
                            Esimest õppisin et raiskasime palju raha alkooli pärast Helsingis, et siin Eestis oli palju palju odavam Üliõpilastele, odav alkool on kõige huvitavam ...ja jah, tüdrukud, hästi Eesti (ja Vene) tüdrukud. Mõtlesime et Soomes on ilusad, kui saime siia, saime aru et see oli vale!

                            Kahjuks me saime Tallinnasse liiga hilja, kui meie õppeperiood Soomes oli juba peaaugu läbi. Aga saime tagasi ühe suvel ja mina isiklikult ühe külm talvel, 3 aastat enne siia kolima.
                            Kõik

                            Kommentaar


                              #15
                              Ok tore näha, et mõnele itaallasele meeldib siin ja on eesti keele ilusasti enam-vähem ära õppinud. :P
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X