320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endal oli täpselt sama jama, küsitluse põhjal nad mu kontot avada ei tahtnud ja ei viitsi päevi oodata et Windows Livest ka keegi vastaks. Seega läksin lihtsama vastupanu teed ja tegin uue aadressi, suurpuhastus kulub marjaks ära.

    Kommentaar


      Mõttetu jant. Isegi kui konto taasavatakse, hakkab spämmilaviin varsti uuesti pihta. Kolige ära hotmail'ist, Messenger'i saab ka teiste meilikontodega kasutada.

      Kommentaar


        noh, mul ainult messengeri ja spami jaoks hotmail ongi:P
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          okei, äkki keegi targem jagab biiti. küsimus puudutab MS Office't & Wordi. Nimelt eksisteerivad kõik programmid & töötavad samuti kõik peale ühe- Word'i. (kõnealune toodang on konveierilt maha voolanud 2007 aastal)

          Proovinud igasugu lahendusi juba. Ei ole aidanud. Word '07 ikka ei tööta. Kammis ta arvutil ära täiesti lamp-hetkel, s.t et kõik töötas kuni hetkeni, mil 1 programm suvatses hakata tõrkuma.
          Lisaks veel teeb arvuti uuesti kõnealuste programmidele kõik võimalike update.

          Oskab keegi pakkuda lahendust?

          Ja soovitused openoffice vallast pole teretulnud. seda ma tean isegi.

          Kommentaar


            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
            okei, äkki keegi targem jagab biiti. küsimus puudutab MS Office't & Wordi. Nimelt eksisteerivad kõik programmid & töötavad samuti kõik peale ühe- Word'i. (kõnealune toodang on konveierilt maha voolanud 2007 aastal)

            Proovinud igasugu lahendusi juba. Ei ole aidanud. Word '07 ikka ei tööta. Kammis ta arvutil ära täiesti lamp-hetkel, s.t et kõik töötas kuni hetkeni, mil 1 programm suvatses hakata tõrkuma.
            Lisaks veel teeb arvuti uuesti kõnealuste programmidele kõik võimalike update.

            Oskab keegi pakkuda lahendust?

            Ja soovitused openoffice vallast pole teretulnud. seda ma tean isegi.
            reinstall?

            Kommentaar


              Proovinud ka seda. Ei aidanud.

              Esimene kord keeras ära nii: tegid dokumendi lahti, wordi väike aken avanes, käivitas wordi ~10 minutit. see järel tegi lahti & töötas, kuid mõningaste tõrgetega.

              Järgmises peatükis tuli uninstall.
              Seejärel keerasin elus uue lehekülje ja installisin uuesti peale kõik. Tulutult. Nüüd on jama selline, kus dokumendi avanedes, tuleb väike reklaamaken ette, kaob & edasi tuleb juba "not responding" koll mu ekraanile.

              hetkel nõutu & segaduses. tahtsin kangesti kursusetööd see nädal kirjutama hakata, aga nüüd leidsin jälle põhjuse, et arvuti kõrval vedelevate kääridega edasi mängida.

              Kommentaar


                Saan ma õigesti aru, et sul on originaal MS Office? mis aasta oma 2003, 2007?

                Kommentaar


                  saan ma õigesti aru, et sul on windows vähemalt aastast 2007 peal? võiks vahelduseks, kui vähegi oskad, kogu win-i reinstalli teha.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    äkki on windows update'i vaja teha hoopis

                    Kommentaar


                      Word 2007le eesti keele spellerit? Tahaks installifaili.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        On mingit jubinat, millest ma saaks teha ühest neti kaabli otsast kaks? St mul on üks kaabel, mis läheb lauaarvutisse, kuid oleks vaja ka teist otsa, mis läheks telekasse (Elioni kodulahendus).

                        Edit: Ruuteril on kõik augud kinni - 2 digiboksi, väline kõvaketas ning nett.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Helista Teedule ja küsi kuidas see värk käib.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Helista Teedule ja küsi kuidas see värk käib.
                            Keegi võiks midagi asjalikumat soovitada.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Keerupaar kaablid – Lindy – 34006 – Lindy - Network splitter - RJ-45 (M) to RJ-45 (F) - UTP - CAT 6

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et ta mõtles midagi sellist, et on üks juhe, aga see nagu hargneb kuskil kaheks, et ühe saab panna arvutisse, teise telerisse, aga ma pole kindel. ^^
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X