320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis variant on?

    a) Hibernate ja Stand By nuppe pole?
    b) Nupud on, aga ei tööta?
    c) Nupud on mitteaktiivsed
    miski muu?

    Kommentaar


      c variant siis
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Varem on töötanud see? Control Panel ja Power Options alt saad keelat ja lubada Hibernate näiteks.
        Kas pärast restarti kohe ka ei funka, kui pole ühtegi programmi avanud? Mõned rakendused ja värgid vist keelavad stand by/hibernate teha kui need töötavad.

        Ehk siis
        1) vaata kas Power Options alt saad
        2) kui ei saa, siis Device manageris vaata kas mõni driver perses pole. Kollane või punane hoiatusmärk mingi asja juures näiteks
        3) Restartides ava BIOS ja vaata kas seal on Stand By keelatud.

        Ehk näkkab...

        Kommentaar


          mina sain oma asja itaaliasse smsi saates korda, tänud neile, kes abistada püüdsid.

          Kommentaar


            Milline oleks enam vähem normaalse hinnaga ~16 Eur kuus internet, mis oleks ka normaalse kiirusega(Online mängude mängimiseks). Sest tuleb tunnistada, et need netipulgad on ikka täielik sitt ruudus. Levida võiks siis Tallinnast välja, aga firma nime korral saan ka ise uurida, kas see leviala poolest sobib

            Soovitatavalt mingid omad kogemused.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              No eestis ju väga suurt valikut pole..Vaata aga Elion, Elisa, STV ja Starman üle ja vali sobiv pakett välja

              Kommentaar


                Starman - Ei saa siia kaablit panna.
                Elisa - On, aga see on ikka saast.

                Elisal on netipulk ka ja ega pulgaga mingit online mängida ei kannata ka, kaabliga saab ikka kiiruse kätte, läpakaga üle eesti netis olijatele võib see muidugi hea olla.

                Elion tundub selline enam-vähem variant.
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas martin Vaata postitust
                  tekkis ka probleem. Mulle meeldib videosid vaadata telekast nii, et arvuti monitor on välja lülitatud. Kõik töötas ideaalselt, kuid nüüd hakkas monitor ennast täiesti lambist tööle tagasi lülitama ja teeb seda ükskõik millal (olenemata, mis ekraanil on ja kas video töötab).

                  Ainuke viis, kuidas pilt pimedaks läheb on siis, kui tal saab see settingutes olev aeg täis - siis end tagasi tööle ei lülita (kui just hiirt ei liiguta vms).

                  Pole muutnud ühtegi seadet ega programmi. Vähemalt teadlikult mitte. Win 7, ühendus telekaga hdmi, monitor samsungi syncmaster 2232bw.

                  Keegi oskab aidata?
                  apua!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    apua!
                    Kõik monitori juhtmed välja ja total restart. Tänud ka Lencile, tänu kellele idee tuli.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Küsin uuesti küsimuse, et mis võiks viga olla, kui teised kasutajad minu profiili ei näe, sest on see kiri, et ma jagan ainult osa oma profiiliinfost. Privaatsusseadetes on absoluutselt igale poole pandud linnuke selle alla, et kõik näeksid.

                      Jutt facebookist.
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Vana hea "Have You Tried Turning It Off And On Again"

                        Kommentaar


                          On on proovitud, kuid see ei aita.
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Väline kõvaketas ei ilmu computeris, kuid device manageris on ja saab ka safely remove´da olen seda juba mitu kuud kasutanud ja eile oli kõik korras. windows vista on. device manageris panin disable ja enable. proovisin system restore teha, aga kõik restore pointid kadunud.
                            ½121½

                            Kommentaar


                              installin id-kaardilugejale tarkvara
                              viskab ette sellise teksti
                              ]
                              kuid ise olen administraator. see fail on .msi ja seega ma ei saa sellele teha ka "run as administrator"
                              vista 32biti.
                              mingeid näpunäiteid?

                              E:sain abi, et scardsvr on vigane, aga seda uuesti installides lööb ette sellise teksti
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Abi!abi?abi!abi?

                                Oleks vaja arvutile mõned driverid peale panna, mida saaks emaplaadi CDlt aga seda ei ole. Kuidas siis saaks need ikkagi peale. Abi oleks vaja ruttu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X