320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvutiabi

    Tere!

    Probleem on selline: tahaks, et minu arvutist tulev pilt ja heli jõuaks telerisse. Kahjuks ei tea ma, milline juhe või juhtmekomplekt seda võimaldaks. Lisan veel ka, et tahaks, et pildi kvaliteet oleks seal 108HD juures, kui kontent selline on, võib-olla mõni juhe seda ei võimalda vms.

    Ideaalne ja jubedalt hää oleks, kui nii heli kui ka pildi saaks sama juhtmega.

    Loogika ütleb muidugi, et see DVI arvuti tagant ja PC in telekal, kuid kindel pole, et kas see heli ka üle kannab ja tehnikat ma niikuinii ei jaga. Ja äkki saab kuidagi teisiti paremini.

    Tehtud pildid, kus juhtmevõimalused näha:
    Kuvar


    Arvuti


    Telekas taga


    Telekas külg
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    sul l2heb hdmi juhet vaja.. (kui ma õigesti m2letan) aga nagu ma n2en siiis sinu graafikakaardil puudub hdmi auk.. siis ei saagi vist..

    Kommentaar


      #3
      Pildi jaoks.

      Stereo heli jaoks.

      Kommentaar


        #4
        See vääris omaette teemat?

        Kommentaar


          #5
          jah, vääris küll

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Neid nagu korraga ei saa või? Sest läpparist ma saan heli kohe telekasse, kui see HDMi kaabel on (mõlemast otsast).

            Või mingi teise arvutikaardiga saaks? Wifi? See juhtmemajandus on selline nusserdamine.

            See vääris omaette teemat?
            Leidsin endagi üllatuseks, et konkreetset arvutiteemat pole. Aga kellel siis arvutiabi vaja poleks?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Ühe juhtmega(HDMI) saad vaid juhul, kui hangid endale videokaardi, millel ka vastav väljund.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Luis Vaata postitust
                Ühe juhtmega(HDMI) saad vaid juhul, kui hangid endale videokaardi, millel ka vastav väljund.
                mis ilmselt tähendab et odavam oleks osta eelpool mainitud Oomipoest saadavad pistikud?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Luis Vaata postitust
                  Ühe juhtmega(HDMI) saad vaid juhul, kui hangid endale videokaardi, millel ka vastav väljund.
                  Kas neid annab ka soovitada või oleneb juba emaplaatidest jms?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    oleneb emaplaadist, et mis siinitüübiga kaarti toetab - AGP või PCI

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      mis ilmselt tähendab et odavam oleks osta eelpool mainitud Oomipoest saadavad pistikud?
                      odavam tuleks kindlasti ostest oomipoest, kuid mugavam oleks kindlasti HDMI-HDMI kaabliga, sest siis vaja vaid üht kaablid ühendada.

                      Kommentaar


                        #12
                        kasutame siis teemat sihtotstarbeliselt:

                        arvutil läksid keset töötamist lambihetkel paigast ära osad tähemärgid. täpitähed, shift+... kombinatsioonid jne. msn-is, netis jne normaalselt kirjutada ei saa, samas wordis on kõik okei. kuidas tagasi normaalseks saab?

                        lisaks - algul arvasin, et olen lihtsalt num lock'ile pihta saand, aga selles polnud asi. keeleseadeid kontrollisin, need peaks ka nagu kõik ornungis olema. on veel ideid?

                        (mäletan, et kunagi oli sama kühvel ja lõpuks sai mingi üsna kerge liigutusega korda, aga liigutus ise on muidugi juba ammu meelest läinud).

                        tänud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #13
                          Saan ka tarka nõu anda, vahel reaalaega tehes on sama viga tekkinud. Mind on RESTART aidanud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Aga kui kustutada teine keyboard layout (regional options/languages/details) üldse ära? Kõlab vägisi sedamoodi nagu oleks mingi shortcuti abil (alt+vasak shift näiteks) layout vahetunud - selgitaks ka, miks Wordi see ei mõjuta - see kurinahk võtvat sisendkeele ja seaded süsteemi algsätetest.

                            Kommentaar


                              #15
                              Üks väike küsimus: HP lauaarvuti (üsnagi uus, selle aastal ostetud) ning selle audio out e see kuhu kõrvaklapid või kõllid käivad, on miski imelik värd/hübriid, sest standard 3,5 mm (kõikidel teistel arvutitel ja mp3 mängijatel tavaliselt) ei sobi hästi (loksub seal, kuulata saab, aga noh ei istu seal ikkagi nagu peaks) ega ka see uus 2,5 mm, mis ei sobi kohe üldse. Mis värk on, mis ots siis seal klappidel peaks olema?
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar

                              Working...
                              X