320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    internet katkeb aegajalt, erinevate vahedega, põhjuseks toob Default Gateway is not available. oskab keegi põhjust õelda?

    troubleshoodiga saab alati korda, aga just, et miks Default Gateway ära kaob aegajalt.

    Kommentaar


      Ühendus katkeb tõonäoliselt. Kui juhtub iga arvutiga, siis ruuterile restarti ja kui ei aita, siis seal seadistusi vaadata/firmware uuendada. Kui ühe arvutiga, siis neti draiverid uuesti installida ja kui võimalik uuemad draiverid panna.

      Kommentaar


        tõmbasin netist filmi, aga see on .torrent laiendiga ja VLC ega Media Player seda mängida ei oska. Mis programmiga ma seda vaadata saaksin?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          tõmbasin netist filmi, aga see on .torrent laiendiga ja VLC ega Media Player seda mängida ei oska. Mis programmiga ma seda vaadata saaksin?
          .torrent fail ei ole film, vaid sisaldab nö metadata't selle kohta, kust filmi tegelikult sinu valitud BitTorrenti programmiga tõmmatakse. Film ise "saabub" ikka mingis normaalses formaadis (.avi, .mkv jne)

          Kui vaatad faili suurust, siis peaks selge olema, misasi ta täpselt on. .torrent fail on mõnikümmend KB suur, film vähemalt mõnisada MB

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            tõmbasin netist filmi, aga see on .torrent laiendiga ja VLC ega Media Player seda mängida ei oska. Mis programmiga ma seda vaadata saaksin?
            Ja selline on Eesti Energia IT-mees...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja selline on Eesti Energia IT-mees...
              Hõuli kräp

              Kommentaar


                Well played, cannuman.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Krt teda teab. Taolisi asju on sõltumata kuupäevast nähtud...

                  Kommentaar


                    Mu tulemüür blokeerib Windows Live Messengeri ühendumist Internetti. Kuidas seda maha saada, sest hetkel ei pääse mingit moodi MSN-i? Tegemist siis Windows 7-ga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Mu tulemüür blokeerib Windows Live Messengeri ühendumist Internetti. Kuidas seda maha saada, sest hetkel ei pääse mingit moodi MSN-i? Tegemist siis Windows 7-ga.
                      Sa pead Messengerile erandi tegema. XP-l käib nii: Control Panel->Windows->Exceptions

                      Kommentaar


                        Formattisin, panin Windooza peale, aga milliseid audiokoodekeid kasutada tuleks, et heli peeretama ei hakka? Samuti oodatud videokoodekite soovitused. Enda arvutil mingeid draiveri-koodekiplaate kaasas pole.

                        Kommentaar


                          http://www.lavalys.com/support/downloads/ - vaata mis emaplaat sul on - selle järgi saab ehk teada mis draivereid vaja. Seal näitab ehk just ka saundi kohta vajaliku info.

                          Ma panin viimati http://www.cccp-project.net/ codecid ja toimivad normaalselt.

                          Kommentaar


                            Installeeri VLC player ja sul pole eraldi koodekeid vaja.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Kuluks väike nõuanne ära, et vana hea msn-i aadress jälle töökorda saada.
                              Nimelt on mailboxi kogunenud igasugu spämmi ja täna sisse logides tabas mind üllatus: Sinu konto on ajutiselt blokeeritud. Olen üritanud küll nö Windows Live-i lahenduskeskust oma probleemidest teavitada aga kas sealtpoolt on ka lahendust oodata?
                              Oskab keegi aidata, kellel sarnane mure on olnud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Olen üritanud küll nö Windows Live-i lahenduskeskust oma probleemidest teavitada aga kas sealtpoolt on ka lahendust oodata?
                                Oskab keegi aidata, kellel sarnane mure on olnud?
                                Mul oli põhimõtteliselt sama jama. Windows Live-i lahenduskeskus tuleb appi küll aga pead mingile hunnikule küsimustele vastama. Vastasin seal midagi valesti kuna avasin konto mingi 10 aastat tagasi ja hui mäletabki ju, mis info sinna sisestasin. Lõppkokkuvõttes pidin tõestuseks mingi essee kirjutama, et konto ikka on päriselt ka minu oma ja siis lõpuks avasid nad mu konto jälle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X