320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärge nüüd välja naerge...tegu on võhikuga.
    Nimelt, arvuti nö "siriseb" nagu rohutirtsud suveööl kui kõvemat sorti koormust saab (mängud näiteks), sirinaga kaasneb see, et masin muidugi metsikult aeglane.
    Raal juba vana ja varem ka see probleem olnud, toiteplokis oli viga vist, sai vahetatud välja umbes pool aastat tagasi.
    Konks selles, et millalgi tuli probleem (sirin, väljasuremine, aeglus) tagasi, ent kadus siis plokki vahetamata nö "lambist", arvuti oli normaalkiirusel tagasi, ikka oma mitu kuud sirises ja suri, ent tõesti ühtäkki oli kõik korras, mul siiralt pole aimugi, mida ma tegin, et ta niiviisi uuele elule hakkas.
    Nüüd siis asi selles, et jälle ta sirtsub ja koormust väga ei kannata, välja veel lülitanud ei ole, ent usun, et kui talle rämedalt mängimisega koormust anda ja kaua suriseda lasta, siis eks lööb mustaks.
    Igaljuhul tahaks teada, mis loogika järgi korra see probleem iseenesest kaduda sai...ja kas on lootust, et ta taas mingi valemi läbi (plokki vahetamata) mõistusele tuleb ja uuesti kõvemat koormust kannatab.
    Thanks in advance aitajatele.

    Kommentaar


      Aru saan et on tegu laua arvutiga. Ma võtaks ta lahti ning kuulaks ligemalt kust hääl tuleb. Oli ka kunagi selline masin ja kui midagi ei toimind, siis võtsin ta juppideks lihtsalt ning tegin tolmust puhtaks ja kokku pannes alati toimis. Vahest on jahutuses liiga palju tolmu et hakkab häält tegema või 1 kord ka prose jahutuse ventikas tuli lahti natuke ja liikus ka niipalju et läks ümberolevatele asjadele pihta niiet tegi häält.

      Kommentaar


        Raske kirjeldada seda probleemi nüüd..aeg ajalt ilmuvad ekraanile horisontaalsed triibud, värvid nagu kaoks/väheneks, tulevad asemele sinised-punased-lillad vms värvid, ekraan muutub ka aeglasemaks kõvasti, hiirt annab vaevu liigutada, osa ekraanist on valgem, teine osa tumedam, kolmas jälle heledam... kogu krempel kestab kuskil sekund-kaks-kolm ja siis on jälle paar tundi rahu majas.

        Videokaart on ATI mobility radeon HD 5650

        E: tegu sülearvutiga

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Raske kirjeldada seda probleemi nüüd..aeg ajalt ilmuvad ekraanile horisontaalsed triibud, värvid nagu kaoks/väheneks, tulevad asemele sinised-punased-lillad vms värvid, ekraan muutub ka aeglasemaks kõvasti, hiirt annab vaevu liigutada, osa ekraanist on valgem, teine osa tumedam, kolmas jälle heledam... kogu krempel kestab kuskil sekund-kaks-kolm ja siis on jälle paar tundi rahu majas.

          Videokaart on ATI mobility radeon HD 5650
          Lauaarvuti on, siis võta videokaart korra välja ning pane tagasi - tolm ka samas välja sealt ning vaata kas jama jääb alles.

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Lauaarvuti on, siis võta videokaart korra välja ning pane tagasi - tolm ka samas välja sealt ning vaata kas jama jääb alles.
            rüperaal

            Kommentaar


              Ehk leidub foorumis keegi, kes oskaks mind Scilab (MATLABi alternatiiv) programmiga aidata. Täpsemalt räägiks privaatsõnumi teel.
              ½121½

              Kommentaar


                Kasutan Elioni netti, kus on võimalik ka WIFit kasutada. Kuidas oleks võimalik teha nii, et ei peaks lauaarvutile netijuhet panema, vaid ka tema hakkaks tööle wifis? Probleem selles, et vaja asju korteris ringi tõsta ja ideaalne oleks, kui ei peaks arvutile netijuhet kaasa vedama.

                Kas tuleb midagi juurde osta või on lauaarvutis endas kogu wifitehnoloogia sees, aga vaikimisi lhtsalt suletud?

                Kommentaar


                  tõenäoliselt pead juurde ostma pulga, mis õhust neti kinni püüab ja raali edastab. küsi nende käest. peaksid ca 10-ne euro eest saama soovitud lahenduse.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Minu laserprinteri Samsung ML-1640 kassett on tühi. Kas rahaliselt on seda kasulik täita (mõni sõber on arvanud, et kasulikum uus printer osta) ja kus soovitaksite seda teha Tartus.

                      Kommentaar


                        Jaamamõisa selkus pangaautomaadi juures mingi tekst, kus kirjas, et täidavad. Hinda ei tea, kuid krooni ajal oli ta ikka kõvasti odavam, kui uus printer. Miski 300.- eeku ning samal ajal oli soodukaga laserprinter vähe üle tuhande. See oli aastaid kolm-neli tagasi :P
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                          Minu laserprinteri Samsung ML-1640 kassett on tühi. Kas rahaliselt on seda kasulik täita (mõni sõber on arvanud, et kasulikum uus printer osta) ja kus soovitaksite seda teha Tartus.
                          Täita tasub siis, kui prindid ainult teksti ja teed seda tihti. Minu kogemused näitavad, et peale täitmist hakkab kassett igasugu jooni vedama (ebaühtlase tumedusega alasid printima jne) ja hullemal juhul ka lihtsalt paberit määrima. Ja kui eriti tihedalt ei prindi, siis mingi hetk võid avastada, et kogu tahm on kokku kuivanud. Viimane kord sai omale üldse kolmanda osapoole valmistatud uus kassett ostetud. Maksis natuke üle 600.- EEKi, samas originaal oli üle 1000.-.

                          Kommentaar


                            Keegi lahke inimene, kes tunneb hästi PHPd, võiks märku anda. Üks script vaja kirjutada, tasuks hea õlle

                            Kommentaar


                              Ei tea, kas siin õllesõpradest asjatundjaid on (ehk võtnud PMi teel ühendust), aga ma pakkuks 6packi ühe teksti XML formaati panemise eest. Et kes tunneb ennast koduselt XMLs ja õlut soovib, siis võtke ühendust!

                              Kommentaar


                                Mul on Exeliga probleeme. Kui tahan exeli faili otse avada siis viskab ette errori, kus on kirjas, et see fail is not valid Win32 application. Samas avades lihtsalt exeli programmi ja sealt openi alt faile avades on kõik korras

                                Kommentaar

                                Working...
                                X