320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    on kellegil kogemust läbi Playstation 3 streamide vaatamisel? ei tule pilti ette rsk, osadel streamidel tuleb ainult hääl. samuti ei avane sport.etv.ee klipid ntx. youtube jookseb nagu kulda. viimane system update tehtud.
    äkki saad siit abi: http://www.myp2pforum.eu/threads/8841

    see, et ka etv omad ei avane, viitaks muidugi nagu mingile flashi probleemile.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #47
      Okei. Ostsin uue graafikakaardi (Gigabyte ATi Radeon HD 5600 seeria) ja ühe HDMI kaabliga saab kenasti pildi ja heli arvutist telekasse.

      Kuid kerkinud on uus probleem. See heli. Nimelt tahaks ma, et juhe oleks kogu aeg arvuti ja teleka vahel. Samas ta ei saa aru, kui ka teleka nö arvuti mode'i lasen, et heli automaatselt telekast suunama hakata. Seda suunamist tuleb manuaalselt teha ja pärast muidugi siis ka tagasi.

      Taaskord tüütu.

      Kas on mõni programm/lahendus, mis aitaks tagada, et kui telekas pole HDMI peale lülitatud, siis tuleb heli arvuti kõllidest ja kui on, siis telekast? Ja seda siis automaatselt.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kas on mõni programm/lahendus, mis aitaks tagada, et kui telekas pole HDMI peale lülitatud, siis tuleb heli arvuti kõllidest ja kui on, siis telekast? Ja seda siis automaatselt.
        Lisainfo. Op-süsteem Win XP ja tegelikult käiks ka nii, kui mõlemad töötaks korraga, siis saaks arvuti kõlarid lihtsalt välja lülitada.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #49
          auaarvuti teeb suvalisel hetkel restardi. ning kui hakkab uuesti loadima, ei lähed edasi sellest kohast, kus on ees winxp logo
          ning selle puhul aitab vaid shut down. peale seda on korras, kuid vahel teeb ikkagi restardi
          milles võib probleem olla?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            auaarvuti teeb suvalisel hetkel restardi. ning kui hakkab uuesti loadima, ei lähed edasi sellest kohast, kus on ees winxp logo
            ning selle puhul aitab vaid shut down. peale seda on korras, kuid vahel teeb ikkagi restardi
            milles võib probleem olla?
            Kõlab niimoodi nagu toitekas jupsiks. Samas ma ei tea arvutitest midagi, nagu sellest teemast näha on olnud.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #51
              antud juhul siiski õigel teel. enamvähem samad sümptomid päädisid toiteka vahetusega, sealt edasi on olnud null probleemi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #52
                Üldjuhul kui on hardware problem ja arvutit lahti tehes ja ringi vaadates ei saa aru mis toimub, siis olen mina arvuti juppideks võtnud. tolmust puhastanud ja tagasi kokku pannud. Kui see asja korda ei tee, siis võib mõelda jah, kas on midagi pekkis, mida näha ei ole.

                Samas võiks enne mõelda ka, kas mingi softi viga seda ei tekita, enne kui arvutit juppideks hakata võtma.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  auaarvuti teeb suvalisel hetkel restardi. ning kui hakkab uuesti loadima, ei lähed edasi sellest kohast, kus on ees winxp logo
                  ning selle puhul aitab vaid shut down. peale seda on korras, kuid vahel teeb ikkagi restardi
                  milles võib probleem olla?
                  See võib ka olla viga emaplaadis.

                  Kommentaar


                    #54
                    ma ei tea palju see nüüd konkreetselt arvutit puudutab, aga kui mul on Elioni kodulahendus ja wifi särkivärki, ja kui ma tahaks nüüd teise arvuti ka wifisse ühendada, siis khmm, kuskohast ma selle parooli nüüd teada saaksin, mis ma siia kolm ja pool aastat tagasi panin.

                    edit: elioni klienditeenindus oli abiks

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Okei. Ostsin uue graafikakaardi (Gigabyte ATi Radeon HD 5600 seeria) ja ühe HDMI kaabliga saab kenasti pildi ja heli arvutist telekasse.

                      Kuid kerkinud on uus probleem. See heli. Nimelt tahaks ma, et juhe oleks kogu aeg arvuti ja teleka vahel. Samas ta ei saa aru, kui ka teleka nö arvuti mode'i lasen, et heli automaatselt telekast suunama hakata. Seda suunamist tuleb manuaalselt teha ja pärast muidugi siis ka tagasi.

                      Taaskord tüütu.

                      Kas on mõni programm/lahendus, mis aitaks tagada, et kui telekas pole HDMI peale lülitatud, siis tuleb heli arvuti kõllidest ja kui on, siis telekast? Ja seda siis automaatselt.

                      Lisainfo. Op-süsteem Win XP ja tegelikult käiks ka nii, kui mõlemad töötaks korraga, siis saaks arvuti kõlarid lihtsalt välja lülitada.
                      UP!

                      tuhat tähemärki
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        Viewsonic VA903b monitoriga on mingi kamm, sisse lülitades teeb mingit imeliku häält, siis viskab valge pildi ette, monitori tuli vilgub ja siis läheb pilt mustaks ja tuli läheb standby värvi.

                        Küsimus siis selles, kas on mõtet viia patsiga poiste juurde või siis juba uus monitor osta. Ei tea palju monitori parandus tänapäeval maksta võib.
                        .

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas RVN Vaata postitust
                          Viewsonic VA903b monitoriga on mingi kamm, sisse lülitades teeb mingit imeliku häält, siis viskab valge pildi ette, monitori tuli vilgub ja siis läheb pilt mustaks ja tuli läheb standby värvi.

                          Küsimus siis selles, kas on mõtet viia patsiga poiste juurde või siis juba uus monitor osta. Ei tea palju monitori parandus tänapäeval maksta võib.
                          kui võimalust on, siis soovitaks pigem uus osta.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas RVN Vaata postitust
                            Viewsonic VA903b monitoriga on mingi kamm, sisse lülitades teeb mingit imeliku häält, siis viskab valge pildi ette, monitori tuli vilgub ja siis läheb pilt mustaks ja tuli läheb standby värvi.

                            Küsimus siis selles, kas on mõtet viia patsiga poiste juurde või siis juba uus monitor osta. Ei tea palju monitori parandus tänapäeval maksta võib.
                            Kui raha napib, siis osta mõni vanem kineskoobiga monitor. Võin ise ühe 19-se kinkida, täitsa hea pildiga.

                            Kommentaar


                              #59
                              sai tehtud lauaarvutil format c
                              nüüd on probleem, et häält ei ole
                              kus ma tean milliseid drivereid installima peab?
                              ning kuidas ma saan üldse installida? add new hardware?
                              win xp
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                #60
                                Tõmba endale Everest. Helikaart arvatavasti emaplaadi peal. Everest ütleb mis driverid sellele tõmbama pead. Mis driverid puudu on näed aga ära "Control panel>System>Sealt kuskilt tabist device manager" - kollaste märkidega device-id vajavad drivereid. Everest analüüsib kogu su hardware ära ja ütleb kõigi kohta mis firma oma on ja mida vaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X